dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

27 800 000 zł3 678 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:77 451 m²

Cena obniżona z 29 900 000 zł na 27 800 000zł Kompleks hotelowy jest położony w samym sercu najbardziej znanego regionu turystycznego w Republice Czeskiej. Ze względu na wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł2 700 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Budynek w pełni skomercjalizowany z długimi terminami umów z Najemcami. Duży potencjał inwestycyjny w przyszłości. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:406 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna przy rynku maślanym Centrum Gorlic - miejsce dobrze znane i często odwiedzane przez Gorliczan! Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! okazja! 10% stopa zwrotu! Sprzedam dom wolnostojący na działce 1309 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 541 m² 1 963,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość - położoną w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego 9. Nieruchomość składa się z działek nr 776 /47 oraz 776/46 o powierzchni 5. 270 m zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 2000m2 (parter plus piętro). Hala murowana, duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna na terenie miasta Limanowa. Działka o powierzchni 1753 m 2 częściowo zabudowana domem parterowym drewnianym do remontu oraz budynkiem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł429 m² 12 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica inwestycyjna tuż przy Błoniach w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 101 m² 2 451,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek pensjonatu "limba", usytuowany w spokojnej i zielonej okolicy Rabki-Zdrój. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł254 m² 12 992 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość inwestycyjna Z działającą produkcją hebdów, gmina Nowe Brzesko, woj. małopolskie. Na sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowy z funkcjonującą działalnością gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 820 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości jaką jest pensjonat o powierzchni ok. 550 m2, znajdujący się w Bukowinie Tatrzańskiej. Pensjonat zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł845 m² 3 017,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Na sprzedaż imponująca nieruchomość dająca wiele możliwości inwestycyjnych. Teren o łącznej powierzchni 1,3 ha zabudowany budynkami mieszkalno-usługowymi i gospodarczymi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł483 m² 6 604,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 237 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:661 m²

Witam do sprzedania nieruchomość inwestycyjna w centrum Zakopanego nieruchomość jest obecnie w trakcie budowy powierzchnia działki pod budynkiem to 661 mkw działka objęta miejscowym planem -.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł1 117 m² 12 086 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

*** gwiazdkowy hotel położony nad jeziorem czorsztyn, w sąsiedztwie zamku W niedzicy. Hotel ma wyjątkową lokalizację pod względem widokowym. Z posesji obiektu, tarasu oraz pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 898,90 m² 897,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 631 m²

Nieruchomość przemysłowa na sprzedaż - Oświęcim, ul. Chemików | hala + magazyny + duża działka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Oświęcimiu przy ul. Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł565 m² 2 124 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 962 m²

Przedmiotem sprzedaży jest odrębna własność budynku pensjonatowego o nazwie "perełka", który poprzedniej dekady był wielokrotnie nagradzany na arenie ogólnopolskiej za najlepszy pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 000 zł5 000 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy 5,5 hektara wraz z zabudowaniami o łącznej powierzchni użytkowej 4950m2 Sprzedawane obiekty wraz z terenami przemysłowo-rolno-leśnymi to byłe.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł10 426,50 m² 2 877,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:43 508 m²

Oferta wyłącznie W biurze danax - Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Do sprzedania budynek gospodarczy o powierzchni 400 m2, znajdujący się 10 km od Tarnowa. Nieruchomość położona na działce 21,7 ar. Idealna pod nieuciążliwą działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł399 m² 5 764 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 687 m²

"Funkcjonujący pensjonat z domkami i strefą spa w sercu Beskidu Niskiego" (32 miejsca noclegowe) to atrakcyjna inwestycja w sektor turystyczny bardzo dobrze prosperujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł329 m² 7 264,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Opis lokalu: budynek o powierzchni użytkowej niespełna 330m2, w tym ponad 240m2 głównej sali sprzedażowej na poziomie parteru. Ta część przystosowana jest do prowadzenia działalności typu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł747,30 m² 8 028,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 657,9 m2 przy ul. Mogilskiej na wysokości ulicy Cystersów. Budynek: budynek posadowiony na ławach i stropach fundamentowych. Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł926,67 m² 2 482,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Emmerson prezentuje Kameralny pensjonat zlokalizowany przy ul. Dworskiej w Gdowie, zaledwie 20 km od granic administracyjnych Krakowa. Wzniesiony na 33 arowej działce o numerze ewidencyjnym 1516/81.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł316 m² 5 854,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:316 m²

Kamienica biurowo-handlowa W sercu tuchowa - rynek Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-handlowa położona bezpośrednio przy rynku w Tuchowie, przy ul. Rynek 20. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 531 m²

Budynek komercyjny na sprzedaż koło Tarnowa. Możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej! Na sprzedaż polecamy nieruchomość komercyjną - halę (warsztat samochodowy wraz z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł859 m² 9 545,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł510 m² 4 215,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek pod mechanikę pojazdową , pod stację kontroli pojazdów + część biurowa 510 m2. Dający dochód I stałych klientów od lat! Budynek 2 piętrowy. Parter ; powierzchnia napraw ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł1 447,23 m² 8 637,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 067 m²

To nie jest oferta dla każdego - Spełnij marzenia i zadbaj o przyszłość swoją i swojego pokolenia przy pomocy budynku usytuowanego w odległość 500 metrów od nowopowstającego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł425 m² 1 409,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Bolęcin, na sprzedaż budynek usługowo- mieszkalny o pow ok 425 m2. - nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym! - Zamieszkaj na piętrze a na parterze prowadź działalność.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł360 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok.360m2, usytuowany na 14 arowej działce w Nowodworzu w gminie Tarnów. Budynek wolnostojący, piętrowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł293,15 m² 14 293,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Na sprzedaż kompleks wypoczynkowo-mieszkalny Kunatówka w Zębie z fantastycznym widokiem na Tatry, łączna powierzchnia całkowita 293,15 m2, działka o powierzchni 1123 m2, sprzedam, 4 190.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł18 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, kraków | Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł505,15 m² 2 967,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Polecam Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w Limanowej, zaledwie 150m od Rynku! Ta komercyjna nieruchomość jest naprawdę wyjątkową okazją dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł385,30 m² 2 592,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-magazynowej o powierzchni użytkowej 385,3m2 w miejscowości Moszczenica, gmina Moszczenica, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 339 000 zł1 080,77 m² 4 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Prawomocna decyzja pozwolenia na budowę! Na sprzedaż wystawiamy działkę wraz z gotowym projekt oraz budową hali biurowo-magazynowo-usługowej oraz koniecznymi uzgodnieniami administracyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 122 zł1 965,14 m² 1 117,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Okazja inwestycyjna: kompleks produkcyjno-magazynowy z dużym potencjałem rozbudowy w Przybysławicach Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny kompleks komercyjny o łącznej powierzchni gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł3 900 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Targowisku, na wschód od Krakowa. Obiekt o łącznej powierzchni 3912,70 mkw. posiada dwukondygnacyjną część.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący, na działce 1290 metrów kwadratowych, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 000 zł2 756 m² 4 317,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Do sprzedania budynek biurowy w sąsiedztwie ulicy Mogilskiej, meissnera. Zabudowę stanowią dwie odrębne bryły dwóch budynków przylegających do siebie: 3-piętrowy i 6-piętrowy - każdy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij