dowolna

Budynki użytkowe małopolskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

635 ogłoszeń

3 300 000 zł254 m² 12 992 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość inwestycyjna Z działającą produkcją hebdów, gmina Nowe Brzesko, woj. małopolskie. Na sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowy z funkcjonującą działalnością gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

28 800 €6 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 000 mkw. + powierzchnia biurowa, we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 348,62 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 854 m²

Reprezentacyjna kamienica na wynajem- stradomska- stare miasto, kraków. Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Przeznaczenie Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł220 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy na wynajem magazyny blaszane w Tarnowie na ulicy Przemysłowej. Powierzchnie magazynów to 220 m oraz 360 m . Można wynająć całość, lub podzielić magazyny na mniejsze. Magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż dwa garaże po remoncie na Twój samochód. Lokalizacja: tarnów, ul. Kochanowskiego Powierzchnia: 20 m Media: prąd Cena: 70.000 zł/ za 1 garaż Garaże znajdują się w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

40 500 zł1 500 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala w centrum magazynowym w Targowisku, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł405 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 858 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na wynajem - Siedlec | blisko dk94 i A4 Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 000 zł11 084 m² 3 699,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 400 m²

Hala Produkcyjno-Usługowa w Starym Wiśniczu - Potencjał i Strategiczna Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Starym Wiśniczu, w bliskim sąsiedztwie Nowego Wiśnicza, co.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €8 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w Skawinie, dostępne różne moduły. Dogodny dostęp do drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 000 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Nowoczesny budynek biurowy lub nowoczesny apartamentowiec. idealna lokalizacja - blisko centrum, blisko lasów i terenów rekreacyjnych Ofertą jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł640 m² 2 890,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:920 m²

Lokal użytkowy w centrum Wietrzychowic Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 640 m2, położony w centrum miejscowości Wietrzychowice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł243,90 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

23 008 zł644 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) Do wynajęcia 644 m2 - magazyn chłodzony na parterze ok. 186,5 m - magazyn niechłodzony na parterze ok. 231 m2 - biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł555,60 m² 3 581,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| oferta komercyjna W doskonałej lokalizacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość komercyjną, na która składa się budynek handlowo-mieszkalny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł774 m² 1 291,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa w Olkuszu Biuro nieruchomości Vestalia Property ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł2 711 m² 2 028,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 711 m²

5,49 mln zł netto (+vat) *możliwość zakupu tylko parteru budynku. *Korzystniejsza cena w przypadku zakupu budynku wraz z działką sąsiadującą (produkcyjno - usługową). Dom Weselny "na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł385,30 m² 2 592,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-magazynowej o powierzchni użytkowej 385,3m2 w miejscowości Moszczenica, gmina Moszczenica, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 000 zł20 948 m² 2 004,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:62 824 m²

Na sprzedaż zespół obiektów magazynowo-produkcyjnych położony w Województwie Małopolskim miejscowość Chrzanów, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 €11 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz energooszczędna hala produkcyjna w Skawinie, przy A4 (2 km). Dostępna powierzchnia to ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

29 698 €6 187 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 187 mkw. + powierzchnia biurowa 346 mkw., we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem miejsce postojowe na parkingu podziemnym na poziomie -1 w nowym budynku tuż przy Galerii Krakowskiej (angel City). Budynek z windą, ochroną. Brama wjazdowa na kartę. Czynsz najmu: 450.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Kasztelańskiej 26, salwator. Dostępne od zaraz. Cena wraz z opłatami 450 zł. Kaucja 450 zł. Biuro pobiera prowizję.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł935 m² 42,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - produkcyjno - biurowy w Zabierzowie. Obiekt składa się z części magazynowej i biurowo - socjalnej - Powierzchnia całkowita 935 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł360 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny o powierzchni 360 m w Krakowie- krowodrza (ul. Złoty Róg), zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum. Nieruchomość inwestycyjna, składająca się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia szklarnia o powierzchni 600 m2 i wymiarach 50m x 12m. Dobry stan techniczny, obiekt wysoki na 5,5 m. Dojazd drogą asfaltową, media: prąd, siła, woda miejska plus studnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy w Tarnowie, ul. Boya Żeleńskiego 5b Powierzchnia: 443 m | Stan techniczny: idealny | Cena: 15 000 zł netto + media Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:538 m²

Działka z wz i budynkiem gospodarczym w dzielnicy Zabłocie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 538 m2, położona w Tarnowie przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł693 m² 3 751,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W malowniczo zlokalizowanym miejscu w Szczawnicy, znajduje się 3-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy o powierzchni 673,42 m 2. Wewnątrz mieści 7 lokali mieszkalno-użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

59 980 zł2 142 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

* zdjęcia należą do właściciela oferty hala produkcyjno-magazynowa po gruntownym remoncie Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala, magazyn na parterze : - nowoczesna hala 2500 m - ogrzewana, z zapleczem socjalnym - 4 bramy wjazdowe - możliwość wynajęcia biura od 15 m do 60 m Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

76 200 zł15,30 m² 4 980,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal W kamienicy na starym mieście Świetna lokalizacja | Blisko Rynku Głównego | Historyczna kamienica ****** nieruchomość: lokal znajduje się na poziomie piwnic, powierzchnia wynosi 15,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł90,09 m² 2 097,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Duży lokal w Centrum z wielkim potencjałem! od zaraz Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 część budynku (część od strony prawej) położonego przy ulicy Garbarskiej w Centrum Miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł40 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze w okolicy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w suchym przyziemiu budynku biurowego z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

17 815 €3 500 m² 5,09 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A w regionie lotniska w Balicach. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł138 m² 1 152,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w Święcicach w gminie Słaboszów. Budynek ma powierzchnię około 138m2 rozłożoną na dwóch kondygnacjach. Podstawowa na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł403,10 m² 4 813 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:317 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności budynku posadowionego na nieruchomości gruntowej oddanej w użytkowanie wieczyste oznaczonej jako działka ewidencyjna numer: 517/58 o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

11 600 zł290 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 290 m zlokalizowana na 2. piętrze budynku biurowego wchodzącego w skład kompleksu biurowo-magazynowego z warsztatem dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł569 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na wynajem oferujemy funkcjonalną halę produkcyjno-magazynową położoną na ul. Tarnowskiej w Brzozówce, w bezpośrednim sąsiedztwie Tarnowa oraz wyjazdu na autostradę A4 oraz drogę krajową.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł2 781,46 m² 4 242,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe