dowolna

Budynki użytkowe małopolskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

634 ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 850 000 zł493 m² 11 866 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości budynek usługowo-biurowy ul. Józefa Wybickiego, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

5 595 €1 198 m² 4,67 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składowania w Skawinie, powierzchnia 1198 mkw. wraz z biurem 137 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

78 886 zł10 000 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna galeria z parkingiem podziemnym na 300 miejsc parkingowych oraz 300 na zewnątrz o powierzchni użytkowej 7886,93 m2 a całkowita z wewnętrzną komunikacją z windami.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł325 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring Pomieszczenia magazynowo - biurowe na wynajem - Balice Do wynajęcia pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

14 965 000 zł3 914 m² 3 823,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 335 m²

Przedmiotem oferty jest funkcjonalna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w miejscowości Osieczany, w gminie Myślenice (woj. małopolskie). Jest to doskonale utrzymany kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 200 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja: myślenice/ Sienkiewicza (ok. 900m od Rynku w Myślenicach) ok. 22 km na południe od Krakowa - widoczne z Zakopianki, prawie przy drodze krajowej nr 7 Kraków - Zakopane (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

31 500 €7 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 7 0000 mkw. Do magazynu przynależy biuro gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować halę magazynową o pow. 1 140 m , zlokalizowaną przy ul. Gromadzkiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł421 m² 4 513,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nieruchomość biurowo-handlowa W centrum tuchowa - ul. Zielona 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość biurowo-handlowa z historią, położona w ścisłym centrum Tuchowa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł287 m² 3 310,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bibice - Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn położony w Niepołomicach (na wschód od Krakowa). 19 000 mkw. z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł2 700 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Budynek w pełni skomercjalizowany z długimi terminami umów z Najemcami. Duży potencjał inwestycyjny w przyszłości. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

32 480 zł1 120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 1120 m2 zlokalizowana na rybitwach z przeznaczeniem na magazyn lub produkcję z zapleczem socjalnym i parkingiem. Dobry dojazd dla tira i duży.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł800 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany Budynek Handlowo Usługowy +parkingi +plac na działce 0,5ha. Powierzchnia użytkowa 800m2, całkowita 916m2. Położony przy przy ruchliwej drodze Kraków-Proszowice, na wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

650 zł32,42 m² 20,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w Browarze Lubicz. f Powierzchnia 32,42 m kw Miejsce na dwa samochody - jeden za drugim. Cena wynajmu 650 pln (zawiera opłatę do administracji). Kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

33 552 zł1 864 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa przy lotnisku w balicach o powierzchni 1864 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 214 m2 i wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł482,89 m² 2 588,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dwa budynki o funkcji mieszkalno-pensjonatowej położone w Muszynie, przy ul. Polnej (woj. małopolskie). Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

35 560 zł864 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 36x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

17 280 zł432 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 18x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 700 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedamy budynek produkcyjno magazynowo biurowy o powierzchni 1750 m2 zlokalizowany w Woli Batorskiej. Lokal znajduje się na terenie przemysłowym. Lokal posiada odbiór sanepidu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż prosperujący obiekt turystyczny w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Polski - w Białce Tatrzańskiej. Willa Krokus to od lat działający pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kraków

Kraków,małopolskie

2 990 zł76 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal na Ruczaju. Jest po mieszczenie składające z pomieszczenia głównego ok 50m2 oraz dwóch mniejszych wydzielonych pomieszczeń z drzwiami. Lokal znajduje się z przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Skawina

Skawina,małopolskie

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w Skawinie przy A4. Dostępne powierzchnie od 5000 mkw. lub więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

5 320 zł190 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjna/magazynowa o pow. 190 m2. Zlokalizowana w niepołomicach. Dojazd tir, brama "0" dostępna od zaraz - pow. 190 m2 - zaplecze biurowo-socjalne (wc, kuchnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grodzka

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 000 zł301 m² 6 650,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro az nieruchomości , oferuje na sprzedaż kamienicę położoną w Nowym Sączu, przy ulicy Grodzkiej 18. Idealnie skomunikowane miejsce pod względem dojazdu. Sprzedaż obejmuje lokale na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojnik

Chojnik,małopolskie

4 300 zł262 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jesteś przedsiębiorcą, który szuka dla swojej firmy : - hali, - magazynu, - obiektu z rampą? - lokalu, którego wysokość wynosi 3,5 m, - obiektu bezpośrednio przy drodze Tarnów- krynica, tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

13 000 zł400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

wynajmiemy hale magazynowo produkcyjna lokalizowaną niedaleko ulicy Igołomskiej. jest to budynek o powierzchni ok 430m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia stricte produkcyjna. Pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Możliwość wykonania bramy wjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

93 000 zł19 m² 4 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany Chrzanów, osiedle Młodości - ul. Orkana Na sprzedaż zadbany garaż murowany w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle Młodości, ul. Orkana. Idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ul. Piltza 44. do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu. Miejsce znajduje się w hali garażowej z bliskim dostępem do klatki schodowej. Kaucja za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

92 999 zł19 m² 4 894,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

20 400 zł816 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

**** hala magazyn - usługi 816 m2, 10 min od zabierzowa **** Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowo - usługowa z dojazdem dla tira i bardzo dużym parkingiem/ placem składowym. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Biały Dunajec,małopolskie

4 990 000 zł486 m² 10 273 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: cena sprzedaży nieruchomości: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

10 000 000 zł1 082 m² 9 242,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kamienica na sprzedaż położona na Kazimierzu Powierzchnia: 1082m2 Powierzchnia działki: 7ar Przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Cena: 10 000 000 zł Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pasternik

Kraków,małopolskie

20 000 zł528 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu budynku biurowego wraz z zapleczem magazynowo-socjalnym w północno-zachodniej części Krakowa: 8 km od centrum miasta, 6,5 km od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

8 700 zł300 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 000 m²

Do wynajęcia ogrzewany lokal o powierzchni 300 m2 z przeznaczeniem na magazyn, sklep lub usługi z zapleczem socjalnym i dużym parkingiem, zlokalizowany w Modlniczce z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Targowisko

Targowisko,małopolskie

23 940 €5 320 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowa hala produkcyjno-magazynowa w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2 km od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kraków

Kraków,małopolskie

11 500 zł303 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy hale magazynową nieocieplaną wraz z przynależnym teren o powierzchni 1000mdo wyłącznego użytku najemcy zlokalizowaną w okolicy Galerii Bronowice. Jest to obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

11 500 000 zł954 m² 10 482,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica na sprzedaż położona na Starym Mieście Powierzchnia: 954m2 Powierzchnia działki: 10ar Przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Cena: 10 000 000 zł Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy hale magazynowo produkcyjną. Lokal znajduje się niedaleko węzła autostradowego Modlniczka Zabierzów. Budynek jest wykonany z płyty warstwowej a na posadzce znajduje się posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy do wynajęcia 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij