dowolna

Budynki użytkowe małopolskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona, Rybitwy

Kraków,małopolskie

15 552 zł972 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach. Lokal nadaje się pod magazynowanie lub produkcję itp.Lokal posiada posadzkę lastryko. Magazyn jest nieogrzewany Do lokalu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łopuszna

Łopuszna,małopolskie

2 350 000 zł1 100 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Obiekt umieszczony w gminnej ewidencji zabytków.Zlokalizowany 10 km od Nowego Targu, 30 km od Zakopanego i 80 km od Krakowa W 2000 r. rozpoczęto generalny remont 21 pokoi w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

7 000 000 zł670 m² 10 447,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni 670m2 - parter plus 2 piętra. Liczba pokoi 20. Obiekt ogrodzony, na działce prostokątnej. Dodatkowo działka 5 arów, inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rybianka

Kraków,małopolskie

4 500 zł118 m² 38,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny po remoncie. - 4 pomieszczenia (w tym 2 pomieszczenia z możliwością zabudowy aneksu kuchennego- doprowadzone instalacje) - dodatkowa przestrzeń garażowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

4 800 zł200 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy hale znajdującą się niedaleko ronda w Kryspinowie. Jest to budynek wykonany z płyty warstwowej. Budynek może mieć zamontowane ogrzewanie (pompa ciepła). budynek posiada posadzkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rybitwy

Kraków,małopolskie

5 655 zł218 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Rybitwy, dojazd tir, magazyn, produkcja 217,5 m2, parter, brama z poziomu "0" Dwa pomieszczenia (rzut w załaczeniu) plus toaleta, aneks kuchenny i małe biuro Wysokość 4,5 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

7 900 zł375 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Do wynajęcia hala o przeznaczeniu usługowo - magazynowo - produkcyjnym, położona na dwóch działkach o łącznej powierzchni 88 a (8.800m2), w miejscowości Ispina, gmina Drwinia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Balice

Balice,małopolskie

50 716 zł1 980 m² 25,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 1870 m2 + biura 110m2 okolice Lotniska Balice Do wynajęcia segment hali magazynowej o powierzchni 1870m2 z powierzchniami biurowymi 110m2 i zapleczem socjalnym nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa o pow. 300 m2, zlokalizowana w Niepołomicach. **dostępna od lipca** - powierzchnia 300 m2 - niepylna posadzka - brama z poziomu "0" - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

10 990 000 zł1 156 m² 9 503,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 1 156,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

3 500 000 zł1 106 m² 3 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż wynajętą halę magazynową z częścią biurową położoną w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie nieruchomość w całości wynajęta. Generuje miesięcznie 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny i pow. 150 m2, posadowiony na gruncie o pow. 1089 m2, położony w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie nieruchomość wynajęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zabłocie

Tarnów,małopolskie

3 800 000 zł4 400 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowanej kompleksem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-socjalną z 1970 r., niepodpiwniczona (jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 300 m2 wyposażona w regały paletowe, niepołomice z bardzo dobrym dojazdem do A4. - niepylna posadzka - brama z poziomu "0" - ogrzewanie gazowe (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rybitwy

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow. ok. 270 m2, zlokalizowana na rybitwach - pow. ok. 270 m2 (3 pomieszczenia + toaleta) - hala w trakcie remontu - brama z poziomu "0" o wym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Transportowców

Chrzanów,małopolskie

11 900 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia halę magazynową o pow. 600 m2 w Chrzanowie w pobliżu węzła A4 kraków/katowice (3 km do węzła). Hala obecnie jest wyposażona w dwa urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

13 000 000 zł5 926 m² 2 194 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż kompleks przemysłowy wraz z częścią magazynowo-biurową położony na terenie o łącznej powierzchni 98 511 m2 w Woli Rzędzińskiej. Obiekt częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Transportowców

Chrzanów,małopolskie

5 000 000 zł2 250 m² 2 222 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż wynajętą halę magazynową w Chrzanowie w pobliżu węzła A4 kraków/katowice (3 km do węzła). Hala wynajęta do 2033 r. Z czynszem 24 000 pln netto/msc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

7 450 000 zł2 444 m² 3 048 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż wynajętą halę magazynowo-produkcyjną położoną w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie cały budynek wynajmowany jest przez dwie prężnie działające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

500 000 zł700 m² 714 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Do sprzedania 6-stanowiskowa myjnia. Wyśmienita lokalizacja. Nowy Targ - ul. Szaflarska. Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska, jedna z lepiej rozwijających się części miasta zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

200 000 zł29 m² 6 872,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Osobny duży garaż (jest księga wieczysta) wraz z dodatkowym pomieszczeniem wewnątrz niego, w ciągu garaży w przyziemiu budynku przy ul.Ks.Kuczkowskiego 15, teren ogrodzony, wjazd ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wodzińska

Chrzanów,małopolskie

5 000 zł280 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem powierzchnię 280 m2 z przeznaczeniem pod działalność usługową, biurową w ścisłym sąsiedztwie autostrady A4 w Chrzanowie. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Skawina

Skawina,małopolskie

6 500 zł300 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 297,12 m2 położony blisko centrum Skawiny (ok. 400 m od Rynku), przy jednej z głównych ulic miasta. Lokal ustytuowany na parterze budynku wielomieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

5 500 000 zł650 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta przy jeziorze rożnowskim Polecamy Pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

24 716 €2 389 m² 10,35 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Obiekt znajduje się w Skotnikach, na działce 70 arowej, składa się z biurowca (3 kondygnacje) oraz połączonej z nim hali (z antresolami, na których znajdują się dodatkowe pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Rybitwy

Kraków,małopolskie

5 655 zł218 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy hale Magazynowa zlokalizowaną na Rybitwach. Jest to murowana ocieplona hala składająca się dwóch pomieszczeń, jedno 160m2 drugie 44m2 oraz toalety i małego pomieszczenia biurowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żegiestów-Zdrój

Żegiestów-Zdrój,małopolskie

1 790 000 zł950 m² 1 884,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Sprzedaż okazyjna , Pensjonat w pobliżu Krynicy Górskiej ,przy granicy ze Słowacją Powierzchnia użytkowa budynku 750 m2 Powierzchnia działki 5900 m2 Ilość pokoi 22 Ilość miejsc noclegowych 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

9 000 zł400 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem halę magazynowo-produkcyjną wraz z częścią biurową o łącznej pow. 400 m2. Obiekt położony w Trzebini przy ul. Lipcowej 64 na terenie przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

24 716 €2 389 m² 10,35 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

4 550 000 zł1 100 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedaż od właściciela. Działka znajduje się w terenach oznaczonych symbolem "01 U2" - tereny usług komercyjnych o funkcji uciążliwej. Nieruchomość nadaje się pod różnego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

200 zł12 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej w budynku przy ul. Wielickiej 44 w Krakowie. Opłaty 200 zł - cena uwzględnia czynsz administracyjny Kaucja za pilota 100 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niegoszowice

Niegoszowice,małopolskie

1 560 zł130 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem atrakcyjna powierzchnia magazynowa 150m2, usytuowana w piwnicy. Nieruchomość o przeznaczeniu biurowym znajduje się w miejscowości Niegoszowice, na terenie gminy Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

13 500 000 zł3 700 m² 3 649 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż wynajęty kompleks magazynowo produkcyjny Z dwiema halami wraz Z częścią biurową I garażem W trzebini przy ul. Lipcowej 64 Obecnie całość obiektu generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

3 800 000 zł1 106 m² 3 436 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż wynajętą halę magazynową z częścią biurową położoną w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie nieruchomość wynajęta. Generuje miesięcznie 36 220,97 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

 

 

Trzebinia,małopolskie

1 150 000 zł700 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 229 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 6229m2 z nową halą o pow. 500m2 i budynkami gospodarczymi o pow. 200m2. Hala przygotowana była pod kręgielnie. Lokalizacja w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Transportowców

Chrzanów,małopolskie

5 500 000 zł2 250 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia lub sprzedaży halę magazynową z chłodnią w Chrzanowie w pobliżu węzła A4 kraków/katowice (3 km do węzła). Doskonała lokalizacja pomiędzy Krakowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Skotniki

Kraków,małopolskie

3 000 zł104 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal znajdujący się na Skotnikach niedaleko węzła autostradowego, który idealnie nadaje się pod magazyn położony na ogrodzonym i strzeżonym ternie. Jest to murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

20 171 zł877 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składu o powierzchni ok. 880 m2 z zapleczem socjalnym i biurowym **dostępna od lipca** - powierzchnia magazynowa 877 m2 - zaplecze socjalne 43 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

14 000 zł825 m² 16,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

**** hala produkcyjno - magazynowo - usługowa 825 m2 gmina zabierzów **** dostępna od zaraz Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjno - magazynowo - usługowa - powierzchnia całkowita ok. 825 m2 - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rybitwy

Kraków,małopolskie

27 900 zł1 116 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjna o pow. 1116 m2 wyposażona w bramę z poziomu "0", kompresor, 2 suwnice i żuraw, z bardzo dużym przydziałem mocy i swobodnym dojazdem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij