dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 558 ogłoszeń

2 899 000 zł116,60 m² 24 862,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 116,6 m z prywatnym ogródkiem (ok. 92 m ), tarasem na dachu oraz garażem w bryle budynku, położony w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kupujacy nie płaci 2 % podatku pcc. Nowa inwestycja domów na pograniczu rybnej I przegini duchownej! oferujemy domy O różnej powierzchni działek każdy klient znajdzie coś W swoim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w centrum Ciężkowic z możliwością prowadzenia biznesu Na sprzedaż oferujemy przestronny dom położony w sercu Ciężkowic, przy ulicy Równej w powiecie tarnowskim, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,50 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 131 m2 (pow. użytkowa 116 m2), zlokalizowany w Mogilanach. Dom jest gotowy do sprzedaży z prawomocnym przyjęciem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł105 m² 10 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł117 m² 5 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w Goszycach 15 min od Krakowa! Na sprzedaż oferujemy dwa domy jednorodzinne typu stodoła, realizowane według projektu Dom w Trzcinikach pracowni Archon. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł156,63 m² 8 235,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie (myślenice) - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w dzielnicy Wola Justowska. Wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Dostępny od zaraz. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż przestronny dom o pow. użytkowej 260 m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na działce o powierzchni 8 arów w rejonie Pychowice, dz.Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł530 m² 2 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 370 m²

Do sprzedania nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 1, 23ha (27,17ar ; 35, 63ar ; 60,90ar) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł209,40 m² 11 700,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 173 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Brzoskwinia, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 209,4m2 (w tym piwnica o pow. 38,4m2), pow. użytkowej 171m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 394 000 zł140 m² 9 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Modlniczka | Dom 164 m nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą | Smart Home | Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł112 m² 8 303,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom o charakterze mieszkalno - rekreacyjnym, położony w malowniczej miejscowości Łapsze Niżne, w województwie małopolskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w gminie Zielonki - Gotowy do odbioru | Bez pcc | Wysoki Standard Lokalizacja: bosutów-Boleń (tylko 4 km od Krakowa) Powierzchnia: 143 m użytkowej (189 m całkowitej) |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:393 m²

Tarnów, ul. Adama Mickiewicza! jest ogromne zapotrzebowanie na zakup I najem mieszkań W tarnowie Zainwestuj w piekną kamienice - Przedwojenną , okazałą bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł150 m² 8 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowość W sprzedaży Gotowe domy z pozwoleniem na użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kokotów koło.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł115 m² 3 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 115.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1222 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Szczucinie woj.małopolskie Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 220m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł322 m² 20 186,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu karpiel&steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł285 m² 3 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta godna polecenia - dom Z potencjałem mieszkaniowym I inwestycyjnym W gminie skrzyszów - ok.12KM DO CENTRUM TARNOWA. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł338 m² 4 082,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoja enklawa komfortu i spokoju - duży dom w Zerwanej, 15 km od Krakowa Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 295.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł118 m² 6 762,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Do sprzedania dom w stanie developerskim o powierzchni 118 m2, zlokalizowany w Balicach koło Krakowa, na osiedlu składającym się z 24 domów. W skład domu zalicza się także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł153,48 m² 4 300,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w stanie deweloperskim działka 860 m Lokalizacja: m. Szczepanowice, gmina Słomniki. Powierzchnia działki: 860 m Projekt: dom w trzcinnikach 4 archon Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł89,11 m² 8 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Radziszowie, zaledwie 5 km od Skawiny. Inwestycja składa się z 5 nowoczesnych i energooszczędnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Solidny dom W atrakcyjnej lokalizacji dąbrowa tarnowska! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, solidnie zbudowany dom mieszkalny, położony na działce o powierzchni 611 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł138,48 m² 9 380,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 138,48 m2 Cena domu: 1 299.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł325 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 325m2 na działce 1700m2 z Widokiem na giewont/ząb/zakopane. Dom pod inwestycje! Układ domu pozwala na komfortowe przyjęcie min.18 osób. Lokalizacja: miejscowość Ząb, znana ze swojego uroku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom letniskowy (całoroczny) położony na widokowej działce w Kasince Małej (gm. Mszana Dolna). Budynek z lat '80, wykonany z pustaka pianowego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł135 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z potencjałem w centrum Śmigna Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w samym centrum miejscowości Śmigno, w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł106,35 m² 10 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Inwestycja zakończona! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,35.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł107,70 m² 2 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym 2-kondygnacyjnym wraz z sutereną, o powierzchni użytkowej około 107,70 m.kw. wraz z murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł185 m² 5 562,16 zł/m²