dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 560 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 560 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

809 000 zł119 m² 6 805,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Biuro s&s Property zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

2 999 999 zł602 m² 4 983,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

Unikalna nieruchomość tuż przy granicy Krakowa - Modlnica / Modlniczka Na sprzedaż wyjątkowa, dochodowa nieruchomość inwestycyjna, położona bezpośrednio przy granicy Krakowa, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kraków,małopolskie

3 177 600 zł222 m² 14 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:379 m²

Wille miejskie księżycowa - kameralny luksus na klinach W krakowe Tylko 5 domów | Garaż w bryle budynku | Standard Premium | Winda na życzenie / Wszystkie Media / Blisko Centrum I Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 100 000 zł122 m² 9 048,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta ekskluzywnych domów na osiedlu ogrody W otoczeniu zieleni oferta na wyłączność - 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 300 000 zł120 m² 10 862,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom, ul. Sucharskiego, podgórze, kraków Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sucharskiego, w spokojnej części dzielnicy Podgórze. W najbliższej okolicy znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

340 000 zł115 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Unikalna okazja! Około 100-letni drewniany dom z duszą w sercu Suchej Beskidzkiej Twoje miejsce na nowy rozdział życia! Marzysz o domu, który opowiada swoją własną niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonka

Jabłonka,małopolskie

3 379 999 zł218 m² 15 479,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, wyjątkowo dopracowany dom jednorodzinny w Jabłonce, zaprojektowany z myślą o komforcie, estetyce i nowoczesnych rozwiązaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 185 000 zł180 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowa zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kraków,małopolskie

3 177 600 zł222 m² 14 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączany

Łączany,małopolskie

749 000 zł224 m² 3 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż murowany dom o powierzchni użytkowej 130mkw, położony na 37 arowej działce. Na parterze: 2 garaże, jeden można przerobić na pokój, kuchnia, jadalnia, wc, pralnia, warsztat, ganek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Krzeczów,małopolskie

435 000 zł134 m² 3 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Krzeczów koło Bochni to dobra komunikacja, prężna miejscowość, gdzie wszystko będzie pod ręką. Blisko do strefy gospodarczej Bochni, szkoły podstawowej, placu zabaw, kościoła, sklepu spożywczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kornatka

Kornatka,małopolskie

1 495 000 zł205 m² 7 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dobczyce - kornatka - widok na jezioro Do sprzedaży prezentujemy urokliwy dworek w Kornatce , najstarszy dom w okolicy który po gruntownym remoncie odzyskał blask. Kornatka to niewielka wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość w Centrum Krakowa: mieszkanie 3 pokojowe + garaż z dodatkowymi 2 Kawalerkami + połowa strychu. Lokalizacja: oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł160 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w Miechowicach Wielkich oferta na wyłączność. Cena: 245 000 zł (do lekkiej negocjacji) Biuro knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garlica Duchowna

Garlica Duchowna,małopolskie

1 800 000 zł118 m² 15 254,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż zostaje wystawiony wolnostojący dom jednorodzinny pod Krakowem, o wnętrzu świetnie zaprojektowanym pod względem funkcjonalności. Dom posiada łączną powierzchnię w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Biskupice

Biskupice,małopolskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia dom w Biskupicach. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2, zlokalizowany w kameralnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gronków

Gronków,małopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 013 m²

Witam do sprzedania murowano - drewniany dom przy drodze gminnej asfaltowej w Gronkowie w domu są nowe okna wraz z siatkami na komary dom jest również ocieplony oraz posiada piec 5 klasy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włosań

Włosań,małopolskie

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Sprzedamy urokliwy dom w lesie w Głogoczowie - Mogilany - Myślenice. Oferta tylko w naszym biurze. Dom położony w urokliwym miejscu, zarośnięty starodrzewem. Działka ogrodzona 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy obszarze 52ha zieleni parkowej idealnej do rekreacji! zakup bez pcc I prowizji Idealna opcja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjny Dom do remontu zlokalizowany na dużej, całkowicie budowlanej działce, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

1 400 000 zł380 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Dom z potencjałem. Doskonały projekt inwestycyjny. Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany na 16 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

1 290 000 zł133 m² 9 699,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji! Zakończenie prac budowlanych planowane jest na II kwartał 2027 roku. Zamieszkaj w sercu natury i komfortu - w Silva Park, osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kraków,małopolskie

3 480 400 zł225 m² 15 479,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:373 m²

Wille miejskie księżycowa - kameralny luksus na klinach W krakowe Tylko 5 domów | Garaż w bryle budynku | Standard Premium | Winda na życzenie | Wszystkie Media | Blisko Centrum I Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rząska

Rząska,małopolskie

1 300 000 zł98 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Osiedle Rząska - marzenie, które może stać się rzeczywistością. Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji! Zacznij nowy rozdział w przestrzeni stworzonej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł95 m² 12 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

815 000 zł83 m² 9 774,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

nr 2 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 4-pokojowe dom ( bliźniak) 83 m2 w zielonym Cholerzynie Plus duży ogród 103 m2 zalety: przestronny salon Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

990 200 zł92 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup Od Dewelopera bez podatku pcc2% Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z poddaszem użytkowym, zlokalizowanych przy ul. Tynieckiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ryczów,małopolskie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 674 m²

Zespół Annderson przedstawia Państwu nieruchomość gruntową - działki z dużym domem, zabudowaniami gospodarczymi oraz prywatnym lasem (zasadzonym przez obecnych właścicieli) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przeciszów,małopolskie

809 000 zł192 m² 4 213,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przeciszów niewielka miejscowość ładnie położona widokiem na Beskid Mały. Zator ok 5 minut. Oświęcim ok 13 minut. Kraków ok 59 minut. Do Energylandi zaledwie 5 minut. Dom Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kacice,małopolskie

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 15 arowa działka z domem i stodołą, położona w malowniczej miejscowości Kacice, obok Słomnik - mieście zlokalizowanym 30km na północ od centrum Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrząsowice,małopolskie

999 000 zł119 m² 8 428,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chojnicka

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł344 m² 6 104,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

Przestronny dom 344 M2 kraków kliny I W sąsiedztwie fort 52 borek Z parkiem Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Szeregowy na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle Budynku - Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł211 m² 16 587,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 211 M2 do remontu Z dwoma garażami ,tarasem I 10 arową działką na starych dębnikach. Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł105 m² 6 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żerkowice

Żerkowice,małopolskie

450 000 zł105 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł332 m² 7 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Osiedle Spacerowa Park - dom Twoich marzeń w zasięgu ręki! Wyjątkowa oferta, skrojona na miarę Twoich możliwości. Gdzie? Miejscowość: narama tuż za Michałowicami. Spacerowa Park to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budzów

Budzów,małopolskie

449 000 zł85 m² 5 290,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się Z propozycją domu położonego W malowniczej miejscowości budzów Położenie nieruchomości jest wyjątkowe- jedna z bocznych uliczek. W pobliżu.