dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 560 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 560 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 390 500 zł149 m² 9 332,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom Z dwustanowiskowym garażem - zabawa k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w standardzie premium , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 380 000 zł164 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Działka: 4,6 ary | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Masłomiąca,małopolskie

1 150 000 zł162 m² 7 119,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Piękny i oryginalny dom w Masłomiącej komfort, natura i prestiżowa lokalizacja Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, popołudnia spędzane na tarasie z filiżanką kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Brzesko,małopolskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 m²

Brzesko | Dom 200 m na działce 7,8 a | Piekarnia / Catering | Blisko centrum i A4 Najważniejsze informacje Powierzchnia budynku: ok. 200 m Powierzchnia działki: 7,8 a (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zalipki

Kraków,małopolskie

1 598 500 zł142 m² 11 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy 5 pokojowy dom z wiatą na samochód i pięknym ogrodem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie, dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Liszki,małopolskie

1 070 000 zł144 m² 7 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe domy wolnostojące w stanie deweloperskim na osiedlu, zlokalizowanym w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podedworze

Bochnia,małopolskie

840 000 zł129 m² 6 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom według projektu Jabłonki 11 - Stan Deweloperski | Bochnia | Powierzchnia: 129 m | Działka: 504 m | Cena: 840 000 zł | Stan: deweloperski Concept Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wąwozowa

Modlniczka,małopolskie

1 200 000 zł95 m² 12 631,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej z 2023 roku, położony w miejscowości Modlniczka (powiat krakowski), przy ul. Wąwozowej. Wykończenie domu w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołąba

Kraków,małopolskie

2 880 000 zł260 m² 11 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Posiadamy w swojej ofercie elegancką rezydencje o powierzchni 260m2, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złote Piaski

Zielonki,małopolskie

1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej - 105m 2, 2 poziomy, ogród, 3 miejsca postojowe w cenie - zaledwie 250 m od granicy administracyjnej Krakowa. Układ domu: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubinka

Lubinka,małopolskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z widokiem na Tatry | Lubliniec, woj. małopolskie | 17 arów + możliwość dokupienia działki Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starowiejska

Osiek,małopolskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:981 m²

| dom + działka w cenie działki Oferujemy Państwu trzykondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 10 arów, z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brodła

Brodła,małopolskie

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż działka z domem w Brodłach. Dom został wybudowany w latach 60 z pustaków. Stropy wykonane z betonu dach jest wykonany z betonu. W domu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zacisze

Zabierzów,małopolskie

1 590 000 zł370 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy Wyjątkowa okazja! Dwa niezależne domy na jednej posesji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż w Tarnowie Do sprzedania dom murowany z lat 70., położony zaledwie ok. 3 km od tarnowskiego rynku. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca częściowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

880 000 zł146 m² 6 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący W cichej okolicy - 10 min do wieliczki, 25 min do krakowa Oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 270 m | 5 pokoi | Garaż | Spokojna okolica | Wieliczka Na sprzedaż przestronny, gotowy do zamieszkania dom o powierzchni ok. 270 m , położony w spokojnej części Wieliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlec

Siedlec,małopolskie

895 000 zł164 m² 5 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Oferujemy Państwu gotowy dom na ponad 82 arowej działce z pięknym widokiem na okolicę w miejscowości Siedlec koło Bochni. Oferowany dom składa się z z 5 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zelczyna

Zelczyna,małopolskie

1 450 000 zł141 m² 10 283,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej około 141 m , położony na zadbanej działce 600 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwkowa

Iwkowa,małopolskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Rezerwacja Na sprzedaż: działka 66 ar + dom z lat 80. | iwkowa, pow. brzeski Wyjątkowa działka wraz z domem z lat 80 w spokojnej części Iwkowej. Położona w zielonej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

*** osada mników - wyłączne biuro sprzedaży *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie wolnostojącej posadowione na działkach 4,5ara na kameralnym osiedlu w podkrakowskim Tropiszowie. Trzecia linia zabudowy i oddalenie od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mietniów

Mietniów,małopolskie

1 990 000 zł363 m² 5 482,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łomna

Łomna,małopolskie

189 000 zł49 m² 3 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Chcesz mieć miejsce, gdzie przyjedziesz spędzić wakacje, odetchniesz od wielkomiejskiego zgiełku ? Może potrzebujesz letniska w okolicach Nowego Wiśnicza ? Zapraszam do Łomnej. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł154 m² 5 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 109,5 m 2 (154 m 2 powierzchni całkowitej). Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckiego

Wrząsowice,małopolskie

2 697 800 zł167 m² 16 154,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:704 m²

Dom Klasy premium w granicach Krakowa | Fotowoltaika | Rekuperacja | 167 m Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny klasy premium, położony w granicach administracyjnych Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biecz

Biecz,małopolskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż Biecz, główna ulica | 300 m | działka 800 m | budynek gospodarczy Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w Bieczu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

997 000 zł120 m² 8 308,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dwulokal) w Brzączowicach (gmina Dobczyce), rynek pierwotny. Lokalizacja z widokiem w kierunku Zalewu Dobczyckiego i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Kraków,małopolskie

2 960 000 zł300 m² 9 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stwórz Swój Wymarzony Dom w Bodzanowie! Dom z Ogrodem i Bliskością Natury! Marzysz o idealnym miejscu, które urządzisz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Oferujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymbark

Szymbark,małopolskie

615 000 zł123 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w malowniczym Szymbarku w sercu Beskidu Niskiego. Blisko Gorlice -10 min, nowy Sącz- 35 min, do Tarnowa, dębicy 1h, do Krakowa 1h 45min. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zabawa

Zabawa,małopolskie

1 229 000 zł105 m² 11 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105m2 zlokalizowany na działce o pow. 258m2 na zamkniętym osiedlu w miejscowości Zabawa, tuż obok Wieliczki, 16km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

T omaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni 600 i 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bąby

Płaza,małopolskie

269 000 zł129 m² 2 081,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 129,23 m , położony na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m przy ul. Księdza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 399 970 zł212 m² 16 037,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Muszyna

Muszyna,małopolskie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? - Pięknie położony dom pod lasem - 1 km od centrum Muszyny. Dom posadowiony na działce ok. 500m2 - (14m szerokość x 34m długość). Więc jeżeli marzy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł192 m² 5 472,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Dom 4-pokoje | 124,54 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Jabłonkach 9 na działce o powierzchni około 655.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

800 000 zł146 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super okazja! wybierz swój wymarzony dom pod tarnowem! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i rodziny? Cisza, zieleń, przestrzeń a jednocześnie szybki dojazd do centrum Tarnowa? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

1 400 000 zł380 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Dom z potencjałem. Doskonały projekt inwestycyjny. Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany na 16 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

899 000 zł154 m² 5 835,39 zł/m²