dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

940 000 zł75 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

950 000 zł138 m² 6 862,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom W sąsiedzctwie lasu I jezior - ściejowice gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,66 m2 posadowiony na działce 3 00 m2. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Narama,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom stworzony do wygodnego życia wśród natury Narama | 115 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Jeśli marzysz o miejscu, które łączy kameralny klimat z nowoczesnym stylem, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zasań,małopolskie

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, wymarzonym domem. Nowoczesny dom o powierzchni 250 m2, na działce 17 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podłęże

Podłęże,małopolskie

715 000 zł68 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w domu w zabudowie bliżniaczej w Podłężu koło Krakowa. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podłęże

Podłęże,małopolskie

645 000 zł68 m² 9 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podsarnie

Podsarnie,małopolskie

520 000 zł190 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 657 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu. Lokalizacja; podsarnie gmina Raba Wyżna Powierzchnia działki: około 1644m2, domu: około 190m2 Nr ewid. 2437/1, 2437/2, 2436, 2435/2 Stan domu: do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 500 000 zł152 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barwałd Średni

Barwałd Średni,małopolskie

599 000 zł145 m² 4 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą w nas spokój. Barwałd Średni to właśnie jedno z nich - zielone wzgórze, las tuż za domem i ta cisza, której dziś tak bardzo potrzebujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jodłówka-Wałki

Jodłówka-Wałki,małopolskie

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Nowoczesny dom parterowy w otoczeniu lasu Jodłówka-Wałki - 14 km od Tarnowa Szukasz spokoju, zieleni i gotowego domu do zamieszkania? Ten parterowy dom z 2023 roku to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

970 000 zł125 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W sąsiedzctwie lasu ściejowice - gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2 posadowiony na działce 4 00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

539 000 zł129 m² 4 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy w Tarnowie. Dom o powierzchni 129 m na działce 4,5 ara, idealny do własnej adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

1 220 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Biuro Nieruchomości Helton oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice ok. 7 km od granic administracyjnych Krakowa. Dom o powierzchni 145 m2 + 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szaflary

Szaflary,małopolskie

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom 160m2 z Widokową Działką 1600m2 w szaflarach/zakopane. Lokalizacja: wieś królewska, powstała w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

929 000 zł152 m² 6 113,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Funkcjonalny dom z nasłonecznionym salonem. Nieruchomość: przedmiotem ogłoszenia jest dom, położony na 6 -arowej działce. Dom składa się z 2 kondygnacji. Wszystkie rzuty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

2 240 000 zł149 m² 15 033,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Libertów, 149 m Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149 m (wraz z garażem), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

1 299 000 zł116 m² 11 188,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom Niepołomice, ul. Ples, zaledwie 250 m od Puszczy Niepołomickiej. Oferujemy wyjątkowy lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łącko

Łącko,małopolskie

840 000 zł133 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Black friday! złap okazje twój dom W jeszcze lepszej cenie! tylko teraz atrakcyjna obniżka! nie czekaj zanim oferta zniknie! - 40 000zł od poprzedniej ceny ofertowej Dom, o jakim marzysz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakliczyn,małopolskie

599 000 zł360 m² 1 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łowczów,małopolskie

239 500 zł160 m² 1 442,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom Łowczów, nowa niższa cena! 49 ar Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Łowczów (gmina Pleśna, powiat tarnowski). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ratułów,małopolskie

1 400 000 zł314 m² 4 459,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 244,33 m , położony w malowniczej, górskiej miejscowości Ratułów (gmina Czarny Dunajec). Nieruchomość z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

957 000 zł78 m² 12 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowy, komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

550 000 zł86 m² 6 387,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: 2 wolnostojące domy w spokojnej i malowniczej okolicy Tarnowa Nowa inwestycja budowa w trakcie, zakończenie: listopad 2025 Mam do zaoferowania dwa nowoczesne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielańska

Kraków,małopolskie

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 195m2 Powierzchni całkowita: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułków

Sułków,małopolskie

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczory przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa - 92 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinik

Kraków,małopolskie

795 000 zł182 m² 4 368,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Lokalizacja: kraków, ul. Glinik Powierzchnia działki: 4.56 ar Powierzchnia użytkowa: 165m2 Powierzchni całkowita: 182m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 795 000 zł Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podczerwone

Podczerwone,małopolskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Firma Fine Properties ma przyjemność przedstawić Państwu dom znajdujący się w miejscowości Podczerwone gmina Czarny Dunajec. Budynek jest przebudowywany z budynku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Liszki,małopolskie

639 000 zł92 m² 6 946 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

tel. * wyłączność* Jeżeli szukasz rodzinnego domu lub nieruchomość pod działalność to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: powiat krakowski / gmina liszki Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 184 175 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nasza inwestycja to wyjątkowe, kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wiosennej. To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój,małopolskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Inwestycja W uzdrowisku - pensjonat Z potencjałem! Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Wysowa-Zdrój, gmina Uście Gorlickie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bulowice,małopolskie

1 550 000 zł204 m² 7 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które od pierwszego kroku otuli Cię ciepłem, spokojem i przestrzenią, to ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jabłonka,małopolskie

1 300 000 zł324 m² 4 018,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości Jabłonka, położony w rejonie Orawy. Dom gotowy do wejścia, idealny dla rodziny, która szuka komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zakliczyn,małopolskie

499 000 zł154 m² 3 249,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

! nowa cena! Marzysz o nowoczesnym domu z przestronnymi wnętrzami i malowniczym widokiem na zamek w Melsztynie? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: zakliczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Góra

Nowa Góra,małopolskie

490 000 zł206 m² 2 380,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom z historią z początku XX wieku w sercu Nowej Góry dla konesera i rodziny. Wyobraź sobie poranki na drewnianym ganku, przestrzeń, w której czuć historię i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Brzesko,małopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Odnowiona chata wiejska z bali drewnianych z budynkami gospodarczymi, siedlisko Zamieszkaj z historią, twój nowy dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 380 000 zł164 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Działka: 3 ary | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 458 175 zł62 m² 23 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Okazja - 3 apartamenty - Kościelisko! Powierzchnia: 61,94 m Dodatkowo: 2 miejsca postojowe + prywatny teren zielony 75,90 m Opis nieruchomości Apartament w Kościelisku z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiaty Polne

Bibice,małopolskie

2 350 000 zł230 m² 10 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

MB estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 230m2, który znajduję się na działce 650m2. Budynek wybudowany w 2007 roku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Barbarka,małopolskie

1 180 000 zł174 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 756 m²

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy dom z 2010 roku o łącznej powierzchni około 174m 2 zlokalizowany we wsi Barbarka , województwie małopolskim, w powiecie krakowskim , gminie Skała na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij