dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 560 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 560 ogłoszeń

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Gotowy biznes dom z 6 mieszkaniami na wynajem | Kraków Nowa Huta Na sprzedaż wyremontowany budynek o powierzchni 220 m , który stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł120 m² 9 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony na obrzeżach miasta, na działce 10 arowej z dojazdem drogą utwardzoną, prywatną- udział. Budynek murowany z pustaka Ytong, ocieplony styropianem o grubości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 000 zł226,66 m² 18 499,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł154 m² 6 168,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z lat 80-tych, położony w miejscowości Sułków, gmina Wieliczka - w spokojnej, zielonej i jednocześnie doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,80 m² 11 180,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 6,5 ara w pobliżu lasu, grzegorzowice Wielkie, gmina Iwanowice. Lokalizacja: dom położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 625 m²

8 km od Brzeska, 60 km od Krakowa , w Porębie Spytkowskiej, na nowego właściciela czeka czteroletni dom. Dom zbudowany został dla własnych potrzeb, a materiały do jego budowy były dobierane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł154,15 m² 8 952,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł52,13 m² 4 699,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 207 m²

Idealne miejsce zarówno na całoroczne zamieszkanie, jak i weekendowy azyl czy inwestycję pod wynajem turystyczny. Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom z 1971 roku o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260m2 położony na działce 566m2. Dom o powierzchni użytkowej 260m z 1994 roku, umiejscowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł117 m² 13 247,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Biuro nieruchomości Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronną, funkcjonalną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną z dala od miejskiego zgiełku w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:879 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim z wyjątkowym widokiem na góry o powierzchni całkowitej 205 m (powierzchnia użytkowa 138 m ) wraz z murowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w cichej i zielonej okolicy Balina. Dom w całości podpiwniczony, z dużym , wysokim poddaszem, który można zaadoptować według.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł3 000 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tec Real Estate przedstawia: działka inwestycyjna 3000 m z działającym autoserwisem | Brzezie k. Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona przy ul. Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł68,42 m² 8 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w domu w zabudowie bliżniaczej w Podłężu koło Krakowa. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 900 zł68,13 m² 9 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 888 000 zł240 m² 16 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł115 m² 4 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy, nowoczesny dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym. Budynek jest w trakcie budowy według projektu renomowanej firmy. Umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł80 m² 8 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kraków-1,5 km- wrząsowice /swoszowice-dom w cenie 2 pok mieszkania?tak, to możliwe!- dom we Wrząsowicach , na granicy ze Swoszowicami ,tylko 14 minut min od Ronda Matecznego segment Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł220 m² 19 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Vistula Estate proponuje Państwu na sprzedaż piękny dom na jednym z najpiękniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Polsce - "parkowe Wzgórze" w podkrakowskich Mogilanach. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł100 m² 1 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 165 m²

Działka z domem do remontu o Powierzchni: 2165 m (ok. 22 ar) -zabudowa: dom drewniano-murowany o powierzchni ok. 100 m -układ pomieszczeń: 4 pokoje, kuchnia,wc -media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w ofercie parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2. Dom wolnostojący zbudowany w technologii tradycyjnej wg projektu "dom w Lipiennikach" w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł116,04 m² 6 256,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

0% prowizji od kupującego Wyjątkowe osiedle przy lesie pod Wadowicami Marzysz o nowoczesnym domu w cichej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do miejskich udogodnień? Odkryj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferta na zasadach wyłączności Mam przyjemność zaprezentować Państwu 6-pokojowy dom o powierzchni około 190 m2 (użytkowa około 160 m2) położony na dużej działce o powierzchni 1 087 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł140 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Vistula Estate proponuje Państwu piękny dom na jednym z najpiękniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Polsce - "parkowe Wzgórze" w podkrakowskich Mogilanach. Osiedle "parkowe Wzgórze".

Szczegóły ogłoszenia

1 599 998 zł181 m² 8 839,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący | 181 m | działka 9 arów | sosnowice | wysoki standard | budynek gospodarczy Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Sosnowice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł180 m² 8 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Czułówek, zaledwie kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł142,40 m² 8 075,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferta bezpośrednia od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący do wykończenia, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł116,04 m² 6 549,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5