dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 557 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowe domy wolnostojące w Giebułtowie 5 pokoi, 113,8 m , działka 4,4arów Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domów wolnostojących w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł114,60 m² 8 289,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Rano rozświetlony salon, po południu relaks na tarasie, wieczorem cisza w zamkniętym ogrodzie. Ten dom nie zmienia Twojego stylu życia on po prostu go dopełnia. Nowoczesna przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł114,60 m² 8 246,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Codzienność bywa chaotyczna ale są miejsca, które ją wyciszają. W tym domu każdy detal zaprojektowano tak, żeby nie musieć myśleć co jeszcze trzeba zrobić. Wchodzisz, mieszkasz, oddychasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł115,15 m² 8 163,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 115 m , własny ogród, pełny standard wykończenia. Zamontowana klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, alarm, gotowa kotłownia wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł130,97 m² 15 156,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 130,97 m (mieszkalna 105,06 m ), zlokalizowany w Wieliczce na cichym osiedlu Ogrodowym przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł137 m² 10 109,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Krakowem (cianowice, gm. Skała) Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny, który będzie oddany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł140 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć z dala od zgiełku miasta zachowując przy tym pełną prywatność? A może dużego kawałka ziemi i przestrzeni dla siebie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wolnostojący, rodzinny dom o powierzchni 144 m (w tym użytkowa 130 m ), położony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1700 m w Rożnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 027 600 zł223,23 m² 13 562,69 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 7-pokojowego domu jednorodzinnego. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz wc. Piętro obejmuje trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 077 600 zł222,23 m² 13 848,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 330 400 zł224,84 m² 14 812,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 529 000 zł175 m² 14 451,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy dom z pięknym widokiem i otwartą przestrzenią. Nowoczesność, harmonia, spokój w doskonałym wydaniu. Inwestycja realizowane przez jednego renomowanego Generalnego Wykonawcę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które daje rodzinie coś więcej niż tylko metraż? Inwestycja Czerneckich w Tarnowie to kameralny dom bliźniaczy zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Nowa atrakcyjna oferta Okazja inwestycyjna: nieruchomość na dużej działce przy wyciągu - Sucha Dolina! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2821 m (plus udział w drodze dojazdowej).

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł270,30 m² 4 620,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

DO sprzedania nowoczesny, komfortowy dom położony W witeradowie. Dom zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości pod Olkuszem. Dom oddano do użytkowania w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł184 m² 11 407,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferuję do sprzedaży bezpośrednio prawdziwą gratkę na rynku nieruchomości. Czy myślisz o kupnie nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej i urokliwej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł90 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Potrzebujesz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie za daleko od Krakowa? Dom w Sierczy to właśnie taka przestrzeń, w której naprawdę odpoczniesz. Położony zaledwie kilka minut od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł97,35 m² 8 525,94 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Przedsprzedaż nowej inwestycji. Dom w promocji. Szukasz miejsca, w którym codzienność staje się przyjemnością? Poznaj Dom 5b idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł111,51 m² 8 250,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Przedsprzedaż nowej inwestycji w Gaju pod Krakowem. Szukasz miejsca, w którym codzienność staje się przyjemnością? Poznaj Dom 7a idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł111,51 m² 8 689,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Przedsprzedaż nowej inwestycji. Szukasz miejsca, w którym codzienność staje się przyjemnością? Poznaj Dom 10a idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni i nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zakup od dewelopera brak pcc Brak prowizji % Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo ciekawy projekt domu w miejscowości Modlniczka. Lokal składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł84 m² 10 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni dom na sprzedaż! 5pok , 2 miejsca postojowe, działka 300m2- oddany do użytku. Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 83,5 m , położony na działce około 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł154,06 m² 6 354,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy W przebieczanach N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 138 m 2 (154 m 2 powierzchni całkowitej). Domy położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł131 m² 7 625,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Osiedle domów jednorodzinnych z widokiem na Góry - Dobranowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kameralny kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł227 m² 7 396,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom w Wieliczce, 8 pokoi z garażem na 2-3 samochody, podpiwniczony! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący z 1996 roku. Powierzchnia całkowita wynosi 227 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Rzeszotary Zapraszamy do zapoznania się z naszą kameralną inwestycją, która składa się z 10 lokali mieszkaniowych o powierzchni powyżej 180 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 830 000 zł190 m² 14 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł101,61 m² 8 650,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Osiedle Więckowice etap II - gotowe domy zlokalizowane w Więckowicach gm. Zabierzów - tylko 13 km i 17 min od Galerii Bronowice w Krakowie, a od obwodnicy Krakowa tylko 7,5 km i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł130,50 m² 6 704,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, bezprowizyjną ofertą nowych domów w Jaworniku, 20 minut od Krakowa (kierunek Myślenice/ Zakopane). Opis inwestycji: energooszczędne domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł109 m² 11 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Łagiewnikach na 5 arowej działce. Dom o powierzchni 109m2/powierzchnia użytkowa/, który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł355 m² 9 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Jeśli szukasz idealnie rozplanowanej i komfortowo urządzonej willi z 6 pokojami i widokiem na Kraków, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Do sprzedaży budynek z lat 90 tych, znajdujący się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Dom został dobudowany do wcześniejszej części, działka ma powierzchnię 148 mkw. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szukasz domu z przestrzenią do życia i rozwoju? A może chcesz zainwestować w grunt z potencjałem budowlanym w dobrze skomunikowanej i zielonej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax oraz podatku pcc Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom 90 m + 16 m kotłownia w malowniczej okolicy Koszyc Małych Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy spokojną, zieloną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wielka Okazja Zobacz Dom Premium -tarnów! 280m Full Opcja W Cenie Małego Budżetowego Domku! uwaga!- okazja!cenowa! 1290000 zł -cena została pilnie obniżona ze względów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł230 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż komfort i funkcjonalność w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Leśnej z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny dom o powierzchni 124 m, położony w malowniczej Oleśnicy w powiecie Dąbrowskim, w gminie Olesno, województwo Małopolskie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł135 m² 8 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - dom do zamieszkania Z wyposażeniem. Dojazd pkp i A4. Do Niepołomic tylko 6 km. Kłaj przy pkp/ul. Grzybówka. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem widocznym na.