dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Borowa

Borowa,małopolskie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szukasz spokojnego miejsca, aby uciec od miejskiego zgiełku? Chcesz się zrelaksować w miejscu z pięknym widokiem? A może pracujesz online i chciałbyś spoglądać zza komputera na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary

Szklary,małopolskie

635 000 zł260 m² 2 442,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Na sprzedaż dom w Szklarach (gm. Jerzmanowice-Przeginia) Wyjątkowa lokalizacja pomiędzy malowniczą Doliną Będkowską a Doliną Racławki, z bezpośrednim dostępem do Rezerwatu Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bębło,małopolskie

740 000 zł70 m² 10 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Przestrzeń i komfort w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

625 000 zł126 m² 4 976,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy z zabudowie bliźniaczej w Rzuchowej Szukasz domu w zabudowie bliźniaczej? Zależy Ci na cichej i spokojnej okolicy? Chcesz mieć "rzut beretem" do Tarnowa? Zależy Ci aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

1 299 000 zł179 m² 7 256,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okocim

Okocim,małopolskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson poleca zadbany, wolnostojący dom położony na 10 arowej działce w spokojnej części Okocimia. Dom zbudowany w tradycyjnej technologii pokryty dachówką ceramiczną ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szara

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł300 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący, ul Szara, kraków Prokocim. Odległość do Rynku Głównego 6 km , na Kazimierz 4,5 km , do węzła obwodnicy 3 km. Bliskość ul .Wielickiej daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piotrowskiego

Tarnów,małopolskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:618 m²

"Zdaje mi się, że nikt nie potrzebuje kaprysić, gdy ma wkoło siebie takie śliczne kwiatki i tyle cudnych, dzikich roślin, co tu się pną i zwieszają" (f. H. Burnett "tajemniczy ogród". Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Nowy Targ,małopolskie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Nowym Targu okazyjnej cenie. Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na obrzeżach Nowego Targu. Oferowany budynek jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczawnica,małopolskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:296 m²

Dom z potencjałem Szczawnica, ul. Połoniny Cena: 790 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Łączna powierzchnia: 165 m (3 x 55 m ) Cena za m : ~4788 zł Stan prawny: oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koniuszowa

Koniuszowa,małopolskie

395 000 zł356 m² 1 108,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowo przestronny dom w Koniuszowej, gmina Korzenna - idealne miejsce, które będziesz mógł nazwać swoim domem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bębło,małopolskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestrzeń i komfort w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zabierzów bez prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.180m2 (150m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połoniny

Szczawnica,małopolskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Libertów

Libertów,małopolskie

1 230 000 zł115 m² 10 695,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości Grzybek oferujemy do sprzedaży dom w gm. Mogilany, w miejscowości Libertów. Dom bliźniak w stanie deweloperskim +. Powierzchnia domu: 115 m2, działka: ok. 700m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchów

Tuchów,małopolskie

167 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 826 m²

Na sprzedaż Dom drewniany w Tuchowie Powierzchnia działki: 88,26 ary (0,8826 ha). Działka ta oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno pod względem ogrodu, jak i potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 253 000 zł123 m² 10 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne i wygodne domy w zabudowie bliźniaczej wybudowane w oparciu o projekt indywidualny z garażem i miejscami postojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

1 290 000 zł295 m² 4 368,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny w miejscowości Jawornik, gmina Myślenice - dom z możliwością łączenia funkcji mieszkalnych i firmowych (poziom -1) dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libertów

Libertów,małopolskie

2 000 000 zł366 m² 5 464,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Oferujemy przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 366 m , zlokalizowany na ulicy Góra Libertowska w Libertowie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

860 000 zł134 m² 6 417,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Funkcjonalny dom Z garażem W spokojnej okolicy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o pow. 134 m2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 976 500 zł90 m² 21 961,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Krakowie - Krowodrza Powierzchnia domu: ok. 90 m Powierzchnia działki: 335 m (3,35 ara) Lokalizacja: kraków - Krowodrza, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gnojnik

Gnojnik,małopolskie

899 000 zł176 m² 5 094,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Parterowy dom klasy premium w zielonej okolicy - Gnojnik, 10 min od Brzeska Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu parterowym tuż przy lesie, a jednocześnie w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszowice

Proszowice,małopolskie

1 050 000 zł144 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące w Proszowicach. Funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku. To idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osiedle Jaszcze

Ochotnica Górna,małopolskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 926m2. zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 125m2. Ochotnica Górna, os. Jaszcze. Wszystkie zdjęcia znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 699 000 zł191 m² 8 895,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 6 pokojowego, luksusowego domu na sprzedaż w Wieliczce. Dom został wybudowany w 2022 roku. Dom ma powierzchnię całkowitą 191 m2 (132,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślachowice

Myślachowice,małopolskie

520 000 zł270 m² 1 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 270 m2, myślachowice. - nie wymagający nakładów dom dwurodzinny. - działka o powierzchni około 1100 m2. - główne atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom wolnostojący 120 m Mników, okolice Dolinki Mnikowskiej Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

995 788 zł97 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej nad wieliczką N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy, 5-pokojowy dom o powierzchni 97,15 m2 , w zabudowie bliźniaczej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klecza Dolna

Klecza Dolna,małopolskie

2 490 000 zł240 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na dużej działce z rozległym widokiem w Kleczy Dolnej koło Wadowic (3 km). Dom został wybudowany w roku 1995 na działce o powierzchni 20 arów. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdów

Gdów,małopolskie

630 000 zł125 m² 5 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - elegancki dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej miejscowości Gdów. Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Śmigno

Śmigno,małopolskie

349 000 zł135 m² 2 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Dom do remontu z dużą działką w Śmignie idealna inwestycja! Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w centrum miejscowości Śmigno, w pobliżu Tarnowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

<rezerwacja> kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia tego domu, zakochałam się. Po pierwszej wizycie tylko utwierdziłam się, że to wyjątkowa nieruchomość, kryjąca w sobie ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wadowice

Wadowice,małopolskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 90 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Szukasz domu w górach dla siebie lub pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlnica

Modlnica,małopolskie

2 950 000 zł602 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:40 m²

Oferujemy dom w wysokim standardzie, gotowy do wejścia w Modlnicy, gmina Wielka Wieś. Nieruchomość ma 601,8 m2 powierzchni (w tym 222,8 m2 powierzchni garażowej i piwnic) i usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mokrzyska

Mokrzyska,małopolskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna działka z potencjałem inwestycyjnym idealna pod nowy dom lub działalność gospodarczą! Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów, zlokalizowana w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł238 m² 6 231,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia dom do adaptacji / remontu / rozbudowy o pow. ok 237 m2 zlokalizowany w dzielnicy Bronowice Wielkie Właściciel przyjmuje oferty cenowe zakupu domu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skrzydlna,małopolskie

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Jeśli chcesz od miejskiego zgiełku uciec z dala kup już dziś Dom z bala Dom z drewna, jak malowany Do użytku własnego lub podnajmowany. Ale zacznijmy od początku, aby nie zgubić wątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mników

Mników,małopolskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej oferty - domu usytuowanego w pięknej okolicy Mnikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zgłobice,małopolskie

499 000 zł276 m² 1 807,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wiele nieodkrytych możliwości, ma w sobie dom, który być może właśnie Twój. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty sam wybierzesz opcje najkorzystniejszą dla siebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Betonowa

Kraków,małopolskie

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bez podatku pcc oraz Prowizji Oferujemy do sprzedaży Dom nr 1 z Garażem dla Rodziny usytuowany w Krakowie przy granicy z Niepołomicami Powierzchnia 103 m kw. Parter : - Garaż -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij