dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł70 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super oferta! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 70m2, zlokalizowanej w Nowym Sączu na os. Barskim na działce o powierzchni 5ar, obsadzonej krzewami ozdobnymi. Rok budowy 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

590 000 zł191 m² 3 090,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego, dwulokalowego, położonego na przestronnej działce o powierzchni 1015 m w malowniczej miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

595 000 zł134 m² 4 423,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kasztanowa

Więckowice,małopolskie

885 000 zł95 m² 9 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny Więckowice ul. Kasztanowa 39C gmina Zabierzów cena 885000 zł Możliwość zakupu domu wykończonego pod klucz z kuchnią bez mebli za kwotę 1100000 zł Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Bębło,małopolskie

1 280 000 zł178 m² 7 191,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączność, bez prowizji Bębło gmina Wielka Wieś Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego domu w stanie deweloperskim I właśnie od krótkiego opisu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podegrodzie,małopolskie

379 000 zł240 m² 1 579,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Szukasz projektu życia? Oto wyjątkowa okazja! Do sprzedania solidny dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bysina

Bysina,małopolskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok.100 m z budynkiem gospodarczym o łącznej powierzchni działki 13,12a w miejscowości Bysina (gmina Myślenice). Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super okazja! wybierz swój wymarzony dom pod tarnowem! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i rodziny? Cisza, zieleń, przestrzeń a jednocześnie szybki dojazd do centrum Tarnowa? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

2 350 000 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 190 000 zł102 m² 11 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom 'pod klucz' w Koźmicach Wielkich - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowy, nowy dom o powierzchni 102 m , wykończony w wysokim standardzie, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesław

Bolesław,małopolskie

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż wolnostojący dom z potencjałem. Działka o powierzchni ok 1300m2 na której znajduje się dom, garaże oraz stodoła. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanowice

Polanowice,małopolskie

1 650 000 zł132 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wygodny dom z przestrzenią, zielenią i spokojem Polanowice tylko 11 km od Krakowa Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do Krakowa i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witanowice

Witanowice,małopolskie

689 000 zł140 m² 4 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 866 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni ponad 18 arów. Budynek o powierzchni użytkowej 131 mkw ukończono w 2012 r i murowany jest z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

1 350 000 zł175 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Potrzebujesz mieszkać w pobliżu kogoś bliskiego? Jednocześnie jednak zależy Ci na posiadaniu własnej przestrzeni w której możesz czuć się swobodnie i niezależnie nie dzieląc jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

1 750 000 zł127 m² 13 779,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj W nowoczesnym domu na południu krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 5-pokojowy dom z garażem o powierzchni 127 m , w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający dom wykończony pod pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji blisko centrum. Dom o powierzchni 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeziorzany

Jeziorzany,małopolskie

1 550 000 zł146 m² 10 616,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż | Jeziorzany | 121 m | działka 4,5 ara | klimatyzacja | osiedle zamknięte Biuro nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

865 000 zł146 m² 5 924,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiłów

Kraków,małopolskie

1 105 930 zł113 m² 9 786,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowoczesny I oszczędny dom na prokocimiu N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezpośrednio od dewelopera , nowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bielaka

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł374 m² 10 160,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:824 m²

Nieruchomość na sprzedaż - dom wolnostojący, kraków, ul. Franciszka Bielaka Nieruchomość położona w VII dzielnicy - Zwierzyniec / Wola Justowska przy ul. Franciszka Bielaka. Willowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł147 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

3 389 000 zł310 m² 10 932,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:338 m²

Marzysz o rentownym interesie, który przyniesie zyski przez wiele lat? Oto wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić! Prezentujemy gotowy model inwestycyjny - przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

445 000 zł101 m² 4 386,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w nowoczesnym, jasnym i wygodnym wnętrzu - to oferta dla Ciebie. Koniecznie zobacz film prezentujący dom w budowie oraz zakończoną i sprzedaną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luborzyca,małopolskie

1 260 000 zł197 m² 6 395,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Estate Nieruchomości prezentuje przestronny dom z częścią usługową na sprzedaż idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności! Wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej 197.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

645 000 zł123 m² 5 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Cena 645.000 PLN za dom z działką 815 m2 Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania dobrze skomunikowanego z miastem to koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Trockiego

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł130 m² 11 530,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż 115 m , działka 5 arów Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 115 m , położony na 5-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

595 000 zł134 m² 4 423,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja w wyjątkowej lokalizacji! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję wolnostojący, dwupoziomowy dom o powierzchni łącznej 134,5 m2 ulokowany w Zawadzie, nieopodal Myślenic. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zerwana,małopolskie

956 000 zł173 m² 5 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowoczesny dom z ogrodem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi gotowy do zamieszkania, bez formalności dla obcokrajowców Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 131,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro Nieruchomości Lakado prezentuje kameralną inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Spacerowej w zielonej, spokojnej części miasta. ani podatku pcc Termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalwaryjska

Wola Radziszowska,małopolskie

780 000 zł86 m² 9 080,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez podatku pcc 2 % Nowy dom wolnostojący w centrum Woli Radziszowskiej ul. Kalwaryjska Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w centralnej części Woli Radziszowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Proponujemy Państwu wykończony w wysokim standardzie dom z przestronnym ogrodem położony na 19 arowej działce w Brzącowicach koło Zalewu Dobczyckiego. Dom wyposażony oraz w pełni.