dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 699 000 zł239,30 m² 11 278,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Nowoczesny dom premium 273,13 m | siercza k. Wieliczki | las | smart home Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i chcą wykończyć dom według własnej wizji, tworząc miejsce idealnie dopasowane do siebie. Jeśli marzysz o domu z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł211 m² 10 331,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 753 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 167 m , położony na działce 8753 m . Nieruchomość jest w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. W skład domu wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł165,60 m² 17 451,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom | Na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł184 m² 13 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Komfortowy dom na wzgórzu, w cichej okolicy libertowa - 4 sypialnie, garaż - działka 7,5 a lokalizacja: libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł290 m² 6 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom przy jeziorze klimkowskim - miejsce gdzie chce się żyć To nie tylko Dom to również oaza spokoju! Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną działkę numer 117/24, o powierzchni 0,0500 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł270 m² 14 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:350 m²

Obiekt turystyczny na sprzedaż Willa Nasza Centrum Zakopane | gotowy biznes w centrum Zakopanego - 200 metrów od Krupówek! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat Willa Nasza Centrum położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł94,77 m² 11 290,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, nowy dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 4,5 ar, rekuperacja, rolety zewnętrzne, stan deweloperski opis domu Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł167,60 m² 6 264,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Bez prowizji Polecam dom w Porębie Żegoty (gmina Alwernia) - funkcjonalny, przestronny i wygodny. Każdy z domowników znajdzie tu miejsce dla siebie, jak również na wspólne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 455 zł194,13 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 194,13 m , położony w kameralnej inwestycji Wzgórze Millennium. To wyjątkowe połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przekraczając próg tego domu, już od wejścia wiesz, że to miejsce jest wyjątkowe. W powietrzu unosi się zapach domowej szarlotki, a na stole czekają świeże kwiaty idealny akcent, który.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł415,78 m² 2 282,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 986 m²

Idealna propozycja dla inwestora - możliwość zabudowy bliźniaczej lub szeregowej! Oferujemy atrakcyjną działkę w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Szkolnej, stanowiącą doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł285 m² 17 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Bala 285m2 z pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł131 m² 6 870,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z możliwością własnej aranżacji niektórych pomieszczeń na etapie końcowym wykańczania budynku. Posiada kompletną dokumentację architektoniczną - spis treści załączony na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 496 000 zł192 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu z garażem w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 192 m2 [użytkowa 148 m2], położonego na 4,5 a działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł110,07 m² 7 449,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe domy wolnostojące w stanie deweloperskim na osiedlu, zlokalizowanym w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej w Przegini.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł307 m² 4 231,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 307m2, z dodatkowym garażem położony na działce o pow. 1200m w Stróży, gmina Pcim, powiat myślenicki. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł90,60 m² 6 953,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Swoszowice - myślenicka Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,53 m² 4 304,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,53 m2 w malowniczym obszarze z widokiem na góry Beskidu Małego. Układ: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,33 m² 7 899,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! ostatni wolny dom! Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł95,33 m² 6 178,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Wyjątkowa oferta domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej okolicy, w Łęgu Tarnowskim. Ta nowoczesna nieruchomość, o powierzchni 95,33 m2, zachwyci Cię swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł129,19 m² 4 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy w Tarnowie. Dom o powierzchni 129 m na działce 4,5 ara, idealny do własnej adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł165 m² 7 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 165 m2 w Poroninie - zaledwie 1 km do Zakopanego. Na działce o pow. 762 m2 posadowiony jest drugi, mniejszy budynek z możliwością rozbudowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł128,72 m² 7 761,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

! do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł650 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Okazja- bardzo ładny Dom-Pensjonat z olbrzymim potencjałem Do remontu, rozbudowy, są wz na dodatkowe 3 domy na działce. Piękny pensjonat w Rabce- zdrój Zaryte, pięknie położony nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Do sprzedania Dom w miejscowości Zagaje Smrokowskie, gmina Słomniki cena: 850 000 złotych do negocjacji lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Zagaje Smrokowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wieliczki na osiedlu Lekarka. Bardzo szybki dojazd do : - Krakowa - Nowej Huty - Niepołomic Dom: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł250,60 m² 8 774,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Bezpośrednio od właściciela nowy dom w Brzozówce pod Krakowem 155 m powierzchni użytkowej, duży salon, 3 pokoje, garderoba | 8 arów | po odbiorze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł159 m² 7 484,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu domu szeregowego o łącznej powierzchni 159m w Czajowicach. Lokalizacja: dom znajduje się w Czajowicach, przy ul.Słonecznej, 20km od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260,82 m² 9 968,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Wyjątkowe miejsce - najlepsza lokalizacja - przegorzały - zwierzyniec - dom 260 m2 lokalizacja: z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Oferujemy do sprzedaży interesującą nieruchomość położoną w centrum Tarnowa w pobliżu tarnowskiego Sądu. Nieruchomość może stać się Twoim wymarzonym domem, lub możesz ją.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł83 m² 9 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

-zabierzów-blisko stacji pkp- ostatni gotowy dom Z działką 301 m2! -alternatywa dla przeciętnego mieszkania-własny ogródek i miejsce parkingowe, rekuperacja,ogrzewanie podłogowe bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,96 m² 7 765,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

N20 Nieruchomości przedstawia ofertę wyjątkowego domu wolnostojącego położonego w spokojnej i malowniczej części miejscowości Przebieczany, bardzo blisko Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł25 m² 15 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom letniskowy całoroczny, wybudowany w 2019 roku z wysokiej jakości materiałów, wykonany w technologii szkieletowej, pokryty blacho dachówką. Całość ocieplona wełną mineralną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem i domkiem gospodarczym na zacisznej działce W okolicy zielonek inwestycja w trakcie realizacji! odbiór 2026/27 dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł280 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 576 m²

Drewniany dom | 9 pokoi działka 5576 m | widok na tatry dursztyn, ul. Długa 1 Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł124,50 m² 5 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Domy W zabudowie szeregowej W atrakcyjnym rejonie miasta! transakcja bez ryzyka! płatność dopiero przy akcie notarialnym! Oferujemy do zapoznania się z nową inwestycją w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł285 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 954 m²

Gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 285 m2 (ok. 175 m2 powierzchni użytkowej + 40 m2 piwnica), na 39,54 arowej działce. Położony w spokojnej, zielonej okolicy. Wokół domu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij