dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 566 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 403 686 zł124,22 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -zabudowa bliźniacza -położonej w centrum Tarnowa w pobliżu ul. Narutowicza. Nieruchomość położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   kupując, nie płacisz prowizji. Na sprzedaż elegancki, luksusowy dom jednorodzinny, zlokalizowany zaledwie 8 km od centrum Wadowic, wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł171,90 m² 5 811,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 464 m²

Apartamenty panorama pienin 4 lokale | 171,9 m pu grywałd | ul. Zaglinik inwestycja W stanie surowym zamkniętym Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina Krościenko.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł102,70 m² 7 010,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Libertowie gmina Mogilany. Ciekawy projekt niedużego domu wybudowanego według indywidualnego projektu. Na dzień dzisiejszy jest to już.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł313,21 m² 14 367,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość 2 domy, 1,98 ha, widok na Dunajec, las, prywatność Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć to właśnie tutaj. Nieruchomość otoczona jest zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł176,44 m² 5 951,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom w malowniczej okolicy z widokiem na góry Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w stanie deweloperskim - projekt firmy Archon - Dom w Lukrecji. Powierzchnia całkowita domu: 176,44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,65 m² 15 121,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296,34 m² 19 477,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja premium na unikatowej działce 21 arów działki | Prywatna strefa spa | Taras dachowy 106 m | Smart Home | Absolutna rzadkość na Woli Justowskiej ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł147 m² 3 197,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa, okazyjna cena nie przegap tej szansy! Dom z potencjałem w Jodłówce-Wałkach idealny do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 147.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Numer telefonu do kontaktu: 886_356_622 zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 618 920 zł112 m² 14 454,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia. Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dwa domy w centrum Tylicza idealne pod inwestycję turystyczno-usługową Oferuję do sprzedaży dwa budynki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w samym sercu Tylicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł100,60 m² 10 586,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.5 ar, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu indywidualnego. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł254,16 m² 9 836,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,50 m² 14 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dom rekreacyjny o powierzchni 58,5 m 2 , położony w jednym z piękniejszych zakątków Małopolski, czyli nad Jeziorem Rożnowskim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł181 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Dom do remontu w Żelichowie - 90 arów atrakcyjnej działki! Do sprzedania drewniany dom do remontu o pow. 181 m2, położony w spokojnej miejscowości Żelichów, na rozległej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 100 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł109,50 m² 9 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zadbany, funkcjonalny dom z 2019 r., zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Idealny dla rodziny lub osób ceniących szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł207,60 m² 18 304,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Stare Wiślisko Dom marzeń przy lesie. Nowoczesność, przestrzeń i wolność. Wyjątkowa nieruchomość, która łączy luksus, bliskość natury, prywatność i nowoczesną funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł118,70 m² 6 714,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł156,63 m² 8 235,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł230 m² 1 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz domu, który wykończysz według własnego gustu, nie tracąc czasu na dojazdy? Ta nieruchomość przy ul. Jagiełły to strzał w dziesiątkę. Na sprzedaż dom położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **dom z widokiem na góry Bulowice, spokojna okolica blisko Kęt i Andrychowa** Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł360 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - dom trzykondygnacyjny z instalacją fotowoltaiczną i panelami słonecznymi o ciekawej, ponadczasowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł139,55 m² 11 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom o pow. 139,55 m2 wraz ogrodem o pow. 380 m2 w Bronowicach przy ul. Szarotki. Dom znajdę się na kameralnym osiedlu w skład którego wchodzi łącznie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Łękawica dom W białych elewacjach - może służyć dwóm rodzinom -130 m2 z ogrodem 20 arów - gmina Skrzyszów, powiat tarnowski, 15 min od Tarnowa - w przeładnych okolicznościach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł276 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:936 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Dwa domy w świetnej lokalizacji Kęt. W okolicy zabudowa jednorodzinna na ładnym osiedlu domów, które powstało w ciągu ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Strzelce Małe | ok. 80 m | działka 24 ary | budynek gospodarczy Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:89 m²

W ofercie kamienica w centrum Nowego Targu z wyłączeniem parteru. Umiejscowiona w odległości 150m od Rynku, bezpośrednio przy chodniku, osobna klatka schodowa. Przynależne trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 881 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w Gminie Brzeszcze - Jawiszowice. Duża działka o powierzchni 4.881m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok 140m2 oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł213 m² 4 600,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4