dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

399 000 zł143 m² 2 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w stanie surowym otwartym w Głogoczowie 1km od autostrad jest on wybudowany zgodnie z projektem domu w idygowcach 2 Archon+ jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Grunwaldzka

Muszyna,małopolskie

1 399 900 zł600 m² 2 333,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zostań właścicielem wyjątkowego pensjonatu w Muszynie.! hotel mieści się w sercu malowniczej miejscowości górskiej przy ul. Grunwaldzkiej. Ma do zaoferowania dla gości piękny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Kraków,małopolskie

2 186 800 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem na dachu! rozkład Oferowany dom dwupiętrowy o powierzchni 124,96m2 składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę budolwaną wraz z gotowym projektem buowlanym z pozwoleniem na budowę. Wszystkie media prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzęcin

Krzęcin,małopolskie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Bez prowizji ze strony kupujących Gospodarstwo w Krzęcinie Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej nieruchomości gruntowej zabudowanej trzykondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie,małopolskie

365 000 zł85 m² 4 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w cenie mieszkania, położony w malowniczej miejscowości Koszyce Wielkie. Ten urokliwy, wolnostojący dom o powierzchni około 85 m znajduje się na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł179 m² 5 530,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu w odległości 5km od Liszek pod Krakowem. Dom energooszczędny usytuowany na ponad 6 arowej działce, wykonany z najlepszych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grądy

Grądy,małopolskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Dom po generalnym remoncie! Niskie koszty utrzymania! atrakcyjna działka! Grądy gmina Mędrzechów Idealna dla osób szukających cichego i spokojnego otoczenia z większą przestrzenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzemeśnia

Trzemeśnia,małopolskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Emmerson poleca: na sprzedaż niepowtarzalny wolnostojący dom położony na widokowej 9 arowej działce w w powiecie myślenickim (trzemeśnia) Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaskale

Zaskale,małopolskie

1 190 000 zł232 m² 5 129,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:802 m²

Nowoczesny ,piękny przestronny i funkcjonalny dom położony w bardzo bliskiej i spokojnej okolicy nowego targu. Dom położony jest na przestronnej, równej działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 950 000 zł630 m² 12 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wspaniała oferta inwestycyjna -willa Miodula - Oferta wyjątkowa 1500 m2 działki na której zbudowana jest Villa Miodula. Marzysz o pięknym domu i ciekawym wypromowanym biznesie w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Kraków,małopolskie

1 240 000 zł157 m² 7 919,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąwozowa

Gaj,małopolskie

1 150 000 zł222 m² 5 180,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Masz dużą rodzinę? A może szukasz domu z miejscem na własną działalność lub marzy Ci się duży garaż gdzie będziesz mógł majsterkować, a po pracy cieszyć się roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w centrum Krzeszowic o powierzchni około 170mkw, wybudowany metodą tradycyjną w latach 80-tych, kryty blachą. Rozkład pomieszczeń: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybna

Rybna,małopolskie

835 000 zł127 m² 6 574,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

nr. 12 Do sprzedaży 5 pokojowy dom z garażem w widokowej, podkrakowskiej miejscowości rybna Dom wolnostojący z garażem, położony na działce 5 arowej w oparciu o projekt "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabawa,małopolskie

1 290 000 zł103 m² 12 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży piękny dom typu bliźniak położony w cichej i urokliwej miejscowości Zabawa. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

1 250 000 zł134 m² 9 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Kupujący nie płaci 2% podatku PCC. Jeśli szukasz domu z garażem w spokojnym, zielonym otoczeniu, to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełmek,małopolskie

1 399 000 zł136 m² 10 286,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania do wprowadzenia ładny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 136m2 stojący na działce o pow. 1112m2 oraz wolnostojący garaż w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malinowa

Balin,małopolskie

970 000 zł196 m² 4 942,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania do wprowadzenia ładny dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej ok 196m2 stojący na działce o pow. ok 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Skawina,małopolskie

1 350 000 zł95 m² 14 210,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom-bliźniak o powierzchni użytkowej 95m2, w Skawinie na 290 m2 zagospodarowanej działki. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu domków ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobzów

Łobzów,małopolskie

478 000 zł160 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 266 m²

Prezentacja oferty sprzedaży nieruchomości Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Łobzów (gmina Wolbrom, woj. Małopolskie) składającej się z działki budowlanej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawoja

Zawoja,małopolskie

7 850 000 zł2 500 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

!Zawoja Pensjonat Prosperujący dochodowy ośrodek wypoczynkowy -pensjonat w pięknej lokalizacji w Zawoi. Obiekt wielofunkcyjny. Obiekt położony kameralnie w zieleni posiada niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przydworska

Libertów,małopolskie

1 350 000 zł176 m² 7 664,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu w Libertowie przy ul. Przydworskiej o powierzchni całkowitej 176,13m2. Dom w zabudowie bliźniaczej - złączony tylko ścianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliczarów Górny

Gliczarów Górny,małopolskie

17 000 000 zł31 500 m² 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywna Inwestycja Budowlana Opis Inwestycji Przedstawiamy wyjątkową inwestycję obejmującą budowę czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, oznaczonych na planie jako A, b, C, D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łysokanie

Łysokanie,małopolskie

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Alokum nieruchomości przedstawia niewielki około 60 m2 powierzchni całkowitej dom murowany położony w Łysokaniach. Idealne połączenie z Krakowem, wieliczką czy Niepołomicami. Około 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

990 000 zł245 m² 40,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro az Nieruchomości, prezentuje dom na sprzedaż ,położony w bardzo atrakcyjnej części Nowego Sącza - przy ulicy Sosnowej ( kierunek ul. Tarnowska ) , oddany do użytku w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł104 m² 9 596,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:881 m²

Estates oferuje do srzedaży dom parterowy z 1933 roku o powierzchni użytkowej 104,2 m2. Dodatkowa powierzchnia pomieszczeń gospodarczych oraz garażu wynosi 38,4m2. Dom znajduje się na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołuchowice

Gołuchowice,małopolskie

1 499 000 zł540 m² 2 775,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się z 4 działek budowlanych o powierzchni 68 ar oraz 2 domów w stanie surowym znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 040 000 zł116 m² 8 950,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Zielonki. Dom o powierzchni użytkowej 116,20 m2, zlokalizowany na działce o metrażu od 153,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podgrabie

Olkusz,małopolskie

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

B-2 Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na obrzeżach Olkusza, 5 minut od centrum. Dom / segment o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Kraków,małopolskie

1 659 000 zł201 m² 8 248,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszki

Liszki,małopolskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100m2 do generalnego remontu. Nieruchomość mieści się w Liszkach, około 10 minut samochodem od granicy miasta. Dom składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

999 000 zł174 m² 5 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezprowizyjna! uwaga! dla budynku wykonano rygorystyczny audyt energetyczny! już przed jego sporządzeniem budynek spełniał wymogi ue W zakresie zapotrzebowania na energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

749 000 zł95 m² 7 884,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam bezczynszowy segment środkowy (pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń), pow. 95 m2, parter/i piętro/ poddasze, balkon, dwa miejsca postojowe, ogródek. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

1 490 000 zł161 m² 9 257,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 867 m²

Zamieszkaj wśród zieleni - dom Z dużą działką 18,67 arów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151 m2 , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Liszki

Liszki,małopolskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem wolnostojącym w Liszkach k/krakowa. Dom jest posadowiony na działce o pow. 8ar. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

2 350 000 zł313 m² 7 512,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo jasny, przestronny dom jednorodzinny, wybudowany wg. projektu archonu Dom w Stokezjach (g2) o powierzchni całkowitej 312,80 m2, użytkowej 230,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osieczany

Osieczany,małopolskie

749 000 zł219 m² 3 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Zapraszam do zapoznania się z uroczą nieruchomością w Osieczanach koło Myślenic. Przedmiotem sprzedaży jest solidny dom parterowy z poddaszem użytkowym i przyziemiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pisary

Pisary,małopolskie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:870 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach 60-tych pokryty blachą, ocieplony i otynkowany.Pokrycie dachu wymienione w 2002 roku Okna PCV, centralne ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dołuszycka

Bochnia,małopolskie

997 000 zł112 m² 8 925,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy Dom z Pięknym Ogrodem w Bochni! Czy cenisz sobie wysoką jakość i komfort? A może marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, idealnym dla Twojej rodziny? Mamy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij