dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 566 ogłoszeń

1 990 000 zł375 m² 53,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Szukasz unikalnej nieruchomości? Lubisz przebywać w otoczeniu naturalnego krajobrazu? Zależy Ci na sprawnym dojeździe do Krakowa? Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł414 m² 3 115,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:661 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł76 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 769 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w latach 80., charakteryzujący się solidną konstrukcją i funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi. Najważniejsze informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Lipnicy Murowanej blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Lipnica Murowana, zaledwie kilka minut pieszo od centrum. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy posadowiony na widokowej działce w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Budynek w typie nowoczesnej stodoły;.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł190 m² 3 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Biuro Nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym w Bolesławiu. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł86 m² 18 604,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 914 m²

Dom w Stylu Góralskim z Gotowym Biznesem Wynajmu Krótkoterminowego i wz na 6 Domków! Dom w niepowtarzalnym górskim klimacie, umiejscowiony na malowniczej działce o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:49 600 m²

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne w miejscowości Falkowa gmina Ciężkowice województwo Małopolskie o powierzchni ok 5 h w tym 72ar lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfort, przestrzeń i lokalizacja - wszystko, czego szukasz! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej lokalizacji w Lusinie - zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł297,20 m² 5 716,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Oferta na wyłączność. Zakup bez podatku pcc. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 297,20 m2 (użytkowej 226,65 m2) z możliwością adaptacji poddasza (dodatkowo 116,25 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł89 m² 8 865,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji: czerwiec 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł239 m² 5 439,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Magicvision oferuje do zakupu przestronną willę z ogrodem, zlokalizowaną w samym centrum Zabierzowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł182,80 m² 2 456,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 138 m (powierzchni całkowitej 182,80 m ), położony w spokojnej miejscowości Królowa Polska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł2 234,76 m² 962,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny w stanie "surowym" doskonale położony w ścisłym centrum miejscowości Kęty. Jest to budynek w trakcie budowy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,84 m² 13 450,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł105,96 m² 7 361,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dojazdów - bliźniak, 5 pokoi, stan deweloperski, cicha okolica, dobry dojazd do Krakowa Nowy dom z zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, w ofercie pozostały 2 budynki. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł158 m² 7 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W naszej ofercie posiadamy dom posadowiony na 15 arowej działce o powierzchni 158 m2 na oś Zawada. Dom w stanie deweloperskim, budynek energooszczędny o charakterze pasywnym został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 980 000 zł408,32 m² 12 196,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje unikalną działkę o powierzchni 2450 m2 ze wspaniałą panoramą na tereny zielone wokół rz. Wisły i południa Krakowa, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 084 m²

Nowa oferta! tylko W commercial investments! Na sprzedaż dom jednorodzinny do wejścia z dużą działką, w pięknej, zielonej okolicy. Opis domu: budynek o klasycznym, dającym wiele.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł215 m² 4 460,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów, położona na działce 16,67m2 w spokojnej i malowniczej części Ptaszkowej gmina Grybów dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny komfortowy dom W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przytulny komfortowy dom o powierzchni 160 mkw położony w miejscowości Dąbrowa Tarnowska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży całości jako jednego domu dla jednego klienta Dom Zbylitowska Góra, ul. Zgłobicka 130 m działka 600 m Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137 m² 6 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 600 zł222,23 m² 14 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, powstającego przy ul. Księżycowej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome prezentuje przestronny, piętrowy dom o powierzchni 170 m w malowniczych Swoszowicach, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,60 m² 6 712,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego segmentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł88 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom jednorodzinny na działce około 6,6 ar. Dom zbudowany wg projektu Smyk Neo z wprowadzonymi zmianami. Dach kryty dachówką ceramiczną, ocieplony styropianem 20 cm , ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł328 m² 2 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż nieruchomość w postaci działek zabudowanych budynkiem w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 72 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335 m2 (0,1335.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł362 m² 8 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję o powierzchni 362,60m2, położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zalasowa. Nieruchomość ta to synonim luksusu, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł190 m² 6 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

| oferta na wyłączność! serdecznie zapraszamy na prezentację Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny położony 10 km od Mszany Dolnej. Dom posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł385,55 m² 3 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Polecamy Państwu przestronny dom w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Nowego Sącza. Nieruchomość jest bardzo funkcjonalna, a doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł115 m² 2 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom o powierzchni 115 m2, położony w miejscowości Binarowa (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Biecz). Nieruchomość składa się z 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł114,77 m² 7 310,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom typu bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu, zlokalizowany w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy Radzieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| przedstawiamy Państwu do sprzedaży wyjątkowo pięknie położoną nieruchomość, składającą się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego posadowionych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym, połozony na działce o powierzchni 5,5 ar. Powierzchnia nieruchomości wynosi około 145 m, w tym;.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij