dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 684 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom z 2007 roku, o powierzchni 140m , usytuowany na działce o powierzchni 9684m , znajdujący się przy ul. Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł267,46 m² 7 402,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Działający Pensjonat w Muszynie - Twoja inwestycja w sercu uzdrowiska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem: 9mu4 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy Państwu pięknie wykończony, dwupoziomowy segment w Modlniczce. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowy, 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego. Kilkunastoletni dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; holl, salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł110 m² 5 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w samym sercu Szczawnicy. Działka położona przy ulicy Głównej w Szczawnicy zabudowana domem w stylu międzywojennym. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł208,40 m² 8 109,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa Podgórzu, przy ul. Kolistej. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł154 m² 5 123,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący-stan deweloperski- 154 m2- 5 pokoi, koszyce wielkie-atrakcyjna cena!bez podatku pcc! Ostatnie dwa domy w zabudowie bliźniaczej i jeden dom wolnostojący! >.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł90 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż -sikorzyce, gmina wietrzychowice. Na sprzedaż starszy, drewniany budynek mieszkalny o powierzchni ok. 90 m , (trzy duże pomieszczenia, korytarz) położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł313 m² 2 843,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować odrestaurowany dworek w centrum Olkusza o powierzchni użytkowej 226 m2 położony na 844 m2 działce. Dworek powstał w 1931 roku a w 2020 przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 357 m²

Drewniany budynek w pięknej scenerii i z własnym lasem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu położony w przepięknej scenerii drewniany budynek o powierzchni użytkowej ok 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł355 m² 1 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizjii od kupujacego! W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Szczepanowicach gm. Pleśna. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł123,17 m² 5 999,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w miejscowości Grojec, gmina Alwernia Inwestycja ta to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, nowoczesnego i energooszczędnego miejsca do życia, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m , położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, małopolska Nieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przestrzeń spokój gotowy do zamieszkania blisko tarnowa I krakowa Łękawka, gmina Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 4000 m Rynek wtórny Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,52 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przytulny dom 91 m | ogród | 3 sypialnie | świetna lokalizacja | Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł406 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

| kompleks nowych domów W sąsiedztwie lasu na pograniczu beskidu wyspowego I gorców Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - kompleks 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po 60.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych- dom murowany z cegły do remontu (wymieniono dach i okna oraz odwodnione budynek) oraz dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł153 m² 3 261,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Na sprzedaż dom położony w Libiążu o powierzchni użytkowej ok 153 m2 na działce ok 22 ar. Bardzo dobra lokalizacja blisko lasy. W pobliżu droga 780 łącząca woj. Śląskie z woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł114 m² 5 745,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej skrudzina gmina Stary Sączw cenie 655.000 zł Nowoczesny dom blizniaczy o powierzchni użytkowej 114 m2, usytuowany na działce 4 ary, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł125,43 m² 9 551,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Niepołomice, dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł425,20 m² 4 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta na wyłączność. 0% Prowizji od kupującego. Komfortowy i okazały dom wolnostojący z dużym ogrodem, zlokalizowany w Nowym Sączu. Budynek murowany, rozbudowany w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł212,96 m² 1 596,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Budynek wolnostojący do wykończenia w miejscowości Brody koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Idealna oferta, jeśli chcesz zainwestować w turystycznie atrakcyjnej miejscowości. Nieruchomość we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Gotowe w lipcu 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa - 92 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł72 m² 9 152,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Segment domu z ogródkiem | Cisza, natura i komfort | Chrosna, gmina Liszki Kupujący nie płaci podatku pcc! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje nowoczesny segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł210 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością przedstawiam dom do sprzedania położony w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Idealny dla rodziny z dziećmi. Ładnie wykończony parter domu, piętro pozostawione do.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł162 m² 5 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o spokojnym i komfortowym miejscu dla swojej rodziny? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 120 m Powierzchnia działki: 450.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 186 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Domek o powierzchni około 55 m przeznaczony jest do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140,17 m² 9 631,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

1B Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 140 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka z laskiem 10m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na sprzedaż czchów , 150 m | działka 6 arów | 449 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w miejscowości Czchów, Budynek piętrowy, murowany, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł148 m² 4 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz domu blisko Krakowa w spokojnej okolicy? Zapoznaj się z naszą nową inwestycją przy ulicy widokowej w Kocmyrzowie. Domy są zlokalizowane blisko centrum miejscowości, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł245 m² 6 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa z domem jednorodzinnym wykończonym w podwyższonym standardzie w Dębnie w powiecie brzeskim. Dom jednorodzinny 3 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł204 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak