dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 557 ogłoszeń

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Budzów - po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł131,73 m² 26 569,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Do sprzedania kompleks trzech domków wypoczynkowych o łącznej powierzchni użytkowej 131,73m2 zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł320 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom z lat 80-tych świeżo po remoncie. Dom wybudowany z pustaka, docieplony styropianem, wytynkowany, kryty blachą trapezową posadowiony jest na 6 arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 000 zł101 m² 14 831,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł108 m² 9 351,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Rezerwacja - Dom C (działka 3,8 ara) | Sprawdź inne dostępne domy w tej inwestycji! Informujemy, że dom oznaczony literą C został zarezerwowany. Zapraszamy jednak do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kraków Łagiewniki os. Cegielniana Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom wolnostojący wybudowany w latach 80 położony w dzielnicy Łagiewniki o aktualnej powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł187 m² 3 689,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 a (możliwość powiększenia) Opis nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

600 400 zł50 m² 12 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedmiotem sprzedaży całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem rekreacyjnym, 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł240 m² 2 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji Zakliczyna, położony przy ul. Ruchu Oporu. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 190 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Mokrzyska, 150 m, działka 7,5 ar Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

1 433 000 €485 m² 2 954,64 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych lokalizacji Podhala. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem turystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł160 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 809 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 160 m w otoczeniu zieleni - idealny dla rodziny! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł278,60 m² 8 578,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę z rozpoczętą realizacją nowoczesnego domu jednorodzinnego z możliwością wykończenia pod klucz, zlokalizowaną w Kobylanach pod Krakowem, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł280 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom położony w malowniczej części Zawoi łączący cechy tradycyjnej górskiej zabudowy, bazujący na urokach tego rejonu. Usytuowany w znacznej części na płaskiej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł153,78 m² 10 729,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z ogrodzoną zagospodarowaną działką. Budynek o powierzchni użytkowej około 190 m2 (na poddaszu podniesiona ściana kolankowa o półtorej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł546 m² 2 655,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronna, odnowiona kamienica w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Brzeska, przy ul. Kościuszki. Budynek o łącznej powierzchni 546 m w tym 265m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł132 m² 17 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Skrót najważniejszych informacji: wyjątkowo ekonomiczny dom: wszystkie opłaty wynoszą około 600 zł miesięcznie. Zamknięte osiedle: 8 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| do sprzedania dom z budynkiem gospodarczym w Cianowicach. Budynek z roku około 1900, zbudowany w technologii częściowo drewnianej i częściowo murowanej, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 027 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w gminnej miejscowości. Dogodna lokalizacja z szybkim dojazdem do Tarnowa oraz blisko zjazdu z autostrady Autostrada A4. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł80,90 m² 9 258,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny - zatrzymaj się przy tej ofercie. Przedstawiamy czteropokojowy dom w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł106,35 m² 10 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Inwestycja zakończona! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,35.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł321,70 m² 3 108,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 326 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z 2 działek bezpośrednio ze sobą graniczących o łącznej powierzchni 9326 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Szukasz nowoczesnego domu? Cenisz spokój oraz ciszę? Jednocześnie zależy Ci na doskonałym dostępie do miasta? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą! Na sprzedaż wyremontowany w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł314,70 m² 6 352,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów | 2 niezależne poziomy | ok. 253 m | podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł116,47 m² 7 040,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom o powierzchni 87 m w Kędzierzynce za 820 000 złotych. Położony w malowniczej okolicy, w otoczeniu zielonych pól i nielicznych nowych domów. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł638,24 m² 10 168,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 638,24 m, położony w prestiżowej części Myślenic, przy ul. Dąbrowskiego. To elegancka rezydencja jednorodzinna, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł215 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 080 m²

Oferta na wyłączność. dla biura. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż-dom o powierzchni 215 m , położony na przestronnej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z panoramą gór 2 domy przy lesie, tuż przy gorczańskim parku narodowym Szukasz miejsca z klimatem, widokiem, który zapiera dech i potencjałem inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:31 019 m²

Na sprzedaż pięknie położone gospodarstwo w Marcyporębie, gm. Brzeźnica. Nieruchomość składa się z działki rolno-leśnej o łącznej powierzchni 3,1 ha - ok. 30 arów terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł170 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Zapraszam na prezentację dom wolnostojącego w Mnikowie położonego na prawie 13-arowej działce. W tym domu, z dobrym skutkiem, połączono tradycyjną architekturę z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom murowany z gazobetonu położony na działce o powierzchni 11 arów. Budynek ma powierzchnię użytkową 170 mkw, przestronny garaż o powierzchni 19 mkw oraz kotłownie 7 mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł98 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

CN kont s.c. prezentuje piękny, nowo wybudowany, wolnostojący 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. 98m2. Dom urządzony w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł210 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom wolnostojący 210 m | działka 1250 m | 7 pokoi | garaż 73 m | Zagacie | blisko Krakowa Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 210 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł98,36 m² 9 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 m²

Nowe Domy z Prywatnymi Ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi Blisko Krakowa zaledwie 10 min do Bronowic brak pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera brak prowizji dla pośrednika pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł175 m² 16 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom szyty na miarę twoich marzeń Kraków, ul. Podgórki | Kameralna inwestycja wśród zieleni Działka: ok. 12 ar Powierzchnia użytkowa domu: 175 m2 Szukasz przestrzeni, spokoju i nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł132,49 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dwa nowe domy W stanie deweloperskim tarnów bez prowizji od kupującego! oba domy dostępne Na sprzedaż 2 identyczne, nowoczesne domy jednorodzinne w doskonałej lokalizacji w Tarnów. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł424 m² 8 488,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny położony w widokowej części Myślenic, na zagospodarowanej działce o powierzchni 20 arów. Nieruchomość oferuje wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij