dowolna

Domy do wynajęcia małopolskie - Oferty wynajmu domów

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

14 500 zł360 m² 40,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property oferuje do wynajmy zadbany, nowoczesny dom wolnostojący, położony w cichym zakątku Libertowa. Dom o powierzchni ok 360m2 ma 3 kondygnacje: na parterze znajduje się, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

14 500 zł180 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

14 500 zł180 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property prezentuje wyjątkową willę z ogrodem położoną na południowym stoku góry Borkowskiej, w cichej dzielnicy - Kliny Borkowskie. Dom o powierzchni około 500 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

14 500 zł360 m² 40,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

14 500 zł360 m² 40,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Balice,małopolskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na wynajem dom parterowy w Balicach o powierzchni 90m2 na 10 arowej działce. Teren ogrodzony, brama automatyczna, ogród do dyspozycji. W skład 90m2 wchodzi: -4 pokoje, -łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

7 900 zł260 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do wynajęcia od 6 czerwca piękny dom przy ul. Jerzego Smoleńskiego english version below lokalizacja Dzielnica: swoszowice Ulica: smoleńskiego Przystanek: libertów Świetlista W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grajów

Grajów,małopolskie

4 600 zł220 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: dwa balkony, działka, taras, drzwi antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne, kaloryfery, kominek, miejsce postojowe, monitoring, pomieszczenie gosp., pralnia, teren ogrodzony; W pobliżu: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poręba

Kraków,małopolskie

9 500 zł174 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu na wynajem w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa Woli Justowskiej, tuż obok malowniczego Parku Decjusza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę domu na wynajem przy ul. Krzyżańskiego w Swoszowicach, w nowoczesnym kompleksie domów w zabudowie szeregowej powstałym w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Prime Property proponuje do wynajęcia zadbany dom (skrajny szereg) w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej. Dom będzie dostępny od 1.06.2025 Powierzchnia nieruchomości to ok. 140m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Łopoń

Łopoń,małopolskie

2 500 zł124 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny dom wolnostojący wraz z garażem oraz budynkiem gospodarczym. Zlokalizowany w miejscowości Łopoń, zaledwie 5 minut od centrum Wojnicza. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łąkowa

Koszyce Wielkie,małopolskie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wynajmę dom w Koszycach Wielkich przy ulicy Łąkowej. Dom z 2010r, standard wykończenia wysoki. Powierzchnia użytkowa 137m2 + garaż, działka 880m2, na działce basen metalowy na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Do wynajęcia niezwykle urokliwa i atrakcyjna nieruchomość, położona przy ul. Węgierskiej - jednej z najładniej zlokalizowanych uliczek willowych w Bochni. Powierzchnia działki 419m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

15 500 zł214 m² 72,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

English below Luksusowa rezydencja w prestiżowej lokalizacji Wola Justowska Z przyjemnością prezentujemy niezwykły dom do wynajęcia, stworzony z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Walkosze

Zakopane,małopolskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeden pokój z łóżkiem podwójnym z łazienką i toaletą. Drugi pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i toaletą. Z pokoi wyjście na taras z na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

3 400 zł133 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Emmerson prezentuje: do wynajęcia atrakcyjne obszerne mieszkanie w domku typu bliźniak, na nowoczesnym osiedlu domków przy ulicy Balickiej. Bliźniak podzielony na dwa niezależne mieszkania (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

English below Na wynajem segment domu o powierzchni 130 m2 wraz z tarasem 60 m2 położony w dzielnicy Wola Justowska na ulicy Aleja Kasztanowa. Do dyspozycji najemcy ogród, basen, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dąbrowa

Kraków,małopolskie

5 600 zł145 m² 38,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości invilla prezentuje wyjątkowy, klimatyczny dom w stylu kanadyjskim - komfort, przestrzeń i cisza zaledwie chwilę od Krakowa! Na wynajem oferujemy niezwykle urokliwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jerzmanowice

Jerzmanowice,małopolskie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 760 m²

Oferta do wynajmu nr oferty dw-5196 do zamieszkania od czerwca lokalizacja : dolinki krakowskie, rej. dolina Będkowska / Będkowice, jerzmanowice opis nieruchomości : do wynajmu dom około 150m pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kwiatów Polnych

Zielonki,małopolskie

4 900 zł125 m² 39,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Pl/ua Na wynajem dom w Zielonkach, 5 minut od Krakowa. Powierzchnia domu: 125 m , działka: ogródek 24 m . Dom składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majówny

Kraków,małopolskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować komfortowy parter domu jednorodzinnego do wynajęcia, zlokalizowany przy ulicy Jadwigi Majówny w Krakowie - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

5 900 zł200 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domy zlokalizowanego w dzielnicy Żabiniec. Dom z przeznaczeniem pod cele biurowe lub siedzibę firmy. Powierzchnia: 200 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tarnów,małopolskie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na wynajem znajdujący się przy ulicy Stalowej o powierzchni użytkowej 170m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia nowoczesny dwupoziomowy dom Z garażem I ogrodem węgrzce Dom jednorodzinny położony jest w na zamkniętym osiedlu w Węgrzcach tuż na obrzeżach Krakowa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dębowa

Narama,małopolskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia od zaraz wolnostojący dom z dużą działką i blaszanym garażem. Lokalizacja: dom mieści się w miejscowości Narama, gmina Iwanowice. W bliskiej odległości mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

14 500 zł180 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łąkowa

Kryspinów,małopolskie

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Eng below Do wynajęcia umeblowany dom jednorodzinny położony na dużej działce (2500m2). Lokalizacja: kryspinów, ul. Łąkowa, w pobliżu zalew w Kryspinowie, trasy rowerowe, sklepy, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

16 000 zł360 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Witam do wynajęcia dom z garażem w Zakopanem na Bystrem dom nadaje się pod wynajem krótkoterminowym jak i długo terminowym dla minimum 3 rodzin - osobna klatka schodowa dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Rzeszotary,małopolskie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam na prezentację domu do wynajęcia w Gminie Świątniki Górne w miejscowości Rzeszotary. Komfortowy dom po kapitalnym remoncie w 2010 roku do wynajęcia. Powierzchnia całkowita 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - ul. Białoprądnicka, kraków - Prądnik Biały 140 m | 3 sypialnie | ogródek | garaż na 2 auta | klimatyzacja | 6000 zł + media dostępny od zaraz Na wynajem komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grajów

Grajów,małopolskie

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

 

 

Mników,małopolskie

8 200 zł142 m² 57,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy przestronny dom na wynajem z działką 7 ar o łącznej powierzchni ponad 200 m2 w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stojowice

Stojowice,małopolskie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Do wynajęcia od zaraz urokliwy dom z ogrodem w Stojowicach Na wynajem klimatyczny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej, spokojnej okolicy w Stojowicach zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Kasztanowa

Kraków,małopolskie

8 500 zł254 m² 33,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

English below elegancki dom na wynajem wola justowska, aleja kasztanowa Prestiżowa, zielona okolica | Pow.: 254 m | Działka 6 arów | Garaż na 2 auta | SAUNA Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

3 999 zł100 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Helton prezentuje 3 pokojowy dom w cenie 4000 zł w dzielnicy Bronowice - tuż przy Młynówce Królewskiej. Dom: jego metraż liczy ok. 100 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagacie

Zagacie,małopolskie

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję na wynajem dom w miejscowosci Zagacie gmina Czernichów. Na 150 m2 kwadratowych znajdują się (parter) salon z jadalnią z wyjściem na taras i ogród, otwarta kuchnia, hol,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij