dowolna

Domy do wynajęcia małopolskie - Oferty wynajmu domów

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Chorowice

Chorowice,małopolskie

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2 zlokalizowany na 3,5-arowej działce w miejscowości Chorowice, gmina Mogilany, około 35/40minut od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Staniątki

Staniątki,małopolskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 położonego w Staniątkach obok Krakowa, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

6 300 zł135 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2 zlokalizowany na 3,5 arowej działce w pobliżu ulicy Petrażyckiego, w dzielnicy Opatkowice, około 30/40minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mogilany

Mogilany,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 6-arowej działce na osiedlu kilkunastu domów w podkrakowskich Mogilanach-Konarach, około 30/40minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160m2 zlokalizowany na 3-arowej działce w pobliżu centrum dzielnicy Swoszowice. Nieruchomość z 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

5 700 zł166 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166m2 zlokalizowany na 10-arowej działce w podkrakowskich Węgrzcach, tuz przy północnej granicy Krakowa, 15min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

7 200 zł155 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 155m2 zlokalizowany na 11,5-arowej działce w dzielnicy Opatkowice, około 30/35minut od ścisłego centrum Krakowa. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Przylesie

Libertów,małopolskie

7 900 zł120 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wynajem domu bezpośrednio od właściciela! Libertów 120 m Nowy dom 3 sypialnie Zamknięte osiedle Dostępny od 1 lutego Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, w pełni umeblowanego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 10-arowej działce na zamkniętym osiedlu w miejscowości Masłomiąca, tuż obok Michałowic, około 20/25min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

9 900 zł142 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem Doskonała lokalizacja | Ogród | 2 miejsca postojowe | Brak czynszu | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle I sauna Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

6 950 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200m2 zlokalizowany na 7-arowej działce w Zabierzowie, 3km od granicy Krakowa, 30minut samochodem od centrum. Nieruchomość z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

5 700 zł129 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129m2 zlokalizowany na 2,5-arowej działce w pobliżu ulicy Wielkanocnej, dzielnica Bodzów - Tyniec. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

9 500 zł270 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 zlokalizowany na 4-arowej działce na zamkniętym osiedlu w miejscowości Gaj - gmina Mogilany, ok 30minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. B4

Węgrzce,małopolskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom z ogrodem i poddaszem użytkowym - idealna przestrzeń do życia i pracy | Węgrzce, granica Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 5-pokojowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

6 500 zł156 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156m2 zlokalizowany na 2,1 arowej działce przy ulicy Kobierzyńskiej, dzielnica Dębniki - Ruczaj. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

2 500 zł170 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia poddasze domu w miejscowości Brzączowice, gmina Dobczyce. Powierzchnia poddasza ~ 72 m2 Skład poddasza: - komunikacja z balkonem 12 m2, - pokój 29 m2, - pokój 18 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pychowice- do wynajęcia połowa bliźniaka Z ogródkiem N20 Nieruchomości oferują do wynajęcia dom o powierzchni 89,92m2 plus poddasze, umeblowany z 2012 roku. I poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skawina

Skawina,małopolskie

7 000 zł176 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 176m2 zlokalizowany na 30-arowej działce w Skawinie, 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Nieruchomość z 2023 roku, do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Laskowa

Laskowa,małopolskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:28 639 m²

Na wynajem dom drewniany w miejscowości Laskowa, gmina Laskowa, powiat limanowski. Dom o powierzchni użytkowej ok 80 m 2 parterowy, z poddaszem nieużytkowym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czerna

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kalwaria Zebrzydowska/ Stanisław Górny ul.Czerna Do wynajęcia w budynku parterowym pomieszczenie biurowo-mieszkalne o powierzchni ok. 45mkw. 1 pokój z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł150 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 37-arowej działce w miejscowości Pawlikowice, 10min samochodem od centrum Wieliczki. Nieruchomość do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Kraków,małopolskie

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

7 300 zł120 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2 zlokalizowany na 3,5 arowej działce w podkrakowskim Libertowie, 30minut od centrum Krakowa. Nieruchomość z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mogilany

Mogilany,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krótka

Rudawa,małopolskie

4 200 zł125 m² 33,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący W malowniczej okolicy - rudawa N20 Nieruchomości oferuje na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 120, m2 lokalizacja: dom zlokalizowany jest w zacisznym miejscu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł150 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

5 700 zł166 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Modlnica

Modlnica,małopolskie

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskiej Modlnicy, tuż przy północnej granicy Krakowa, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Narvik

Kraków,małopolskie

8 900 zł350 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Esto-nieruchomości, ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dom 350m2, położony na 8 arowej działce, w dzielnicy Kliny Borkowskie. Nieruchomość: przyziemie: -sauna -kotłownia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wieliczka,małopolskie

5 750 zł105 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105m2 zlokalizowany na działce o pow. 258m2 na zamkniętym osiedlu w miejscowości Zabawa, tuż obok Wieliczki, 16km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

7 900 zł120 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł150 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

6 500 zł140 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140m2 zlokalizowany na 3-arowej działce w Wieliczce, tuż przy granicy z Krakowem. Nieruchomość świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Kraków,małopolskie

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 300 zł205 m² 35,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

English below nowy dom do wynajęcia 205 m komfortu tuż przy wieliczce w miejscowości Tomaszkowice 1 km od Wieliczki Dostępny od zaraz Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

9 500 zł270 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł150 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

8 300 zł230 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, klimatyczny 6-pokojowy dom z ogródkiem znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Luborzyckiej.