dowolna

Domy do wynajęcia małopolskie - Oferty wynajmu domów

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

6 900 zł140 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140m2 zlokalizowany na 3-arowej działce w Wieliczce, tuż przy granicy z Krakowem. Nieruchomość świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana

Mogilany,małopolskie

9 500 zł255 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 094 m²

Na wynajem przestronny dom o powierzchni 255 m2 położony w malowniczej miejscowości Głogoczów, w sąsiedztwie Mogilan. Lokalizacja: głogoczów to podkrakowska miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rączna

Rączna,małopolskie

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy z ogródkiem i widokiem na góry Rączna, 15 minut od centrum Krakowa Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju z szybkim dojazdem do miasta? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łapanów

Łapanów,małopolskie

5 000 zł190 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia przestronny, zadbany dom wolnostojący po kapitalnym remoncie. Dom jak nowy! W spokojnej okolicy, kilka kilometrów od Gdowa, w kierunku Zagórzan i Łapanowa i Kobylca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Graniczna

Nowy Sącz,małopolskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwy dom wolnostojący położony w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Dom z ogrodem przy ul. Granicznej (osiedle Zawada) Oddalony od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonki

Zielonki,małopolskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Premium estates prezentuje nowy 6-pokojowy dom w wysokim standardzie w Zielonkach wraz z ogromnym ogrodem (11 arów)! Do wynajęcia od 1 grudnia/1 stycznia. Zostań pierwszym najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Posh Property prezentuje na wynajem wyjątkowy dom bliźniak na Woli Justowskiej jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi, wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Liszki,małopolskie

6 100 zł180 m² 33,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy przestronny dom na wynajem z ogrodem o łącznej powierzchni 180 m2 przy ul. Szkolnej w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

9 500 zł255 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 094 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Masłomiąca,małopolskie

7 500 zł165 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Biuro "apartamenty Nowe" prezentuje do wynajęcia komfortowy, klimatyzowany dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych Saritor Park w Masłomiącej gm Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

16 500 zł214 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eng below Biuro Posh Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego, eleganckiego domu do wynajmu położonego w prestiżowej dzielnicy Woli Justowskiej przy ul. Starowolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość: do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m , zlokalizowany w spokojnej części Krakowa, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200m2 (130m2 pow. użytkowej) na 17-arowej działce w miejscowości Dojazdów, tuż przy północno-wschodniej granicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zaogrodzie

Kraków,małopolskie

15 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

English version below Infinity Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowej, luksusowej willi położonej w samym sercu malowniczych Bielan, przy ulicy Zaogrodzie 7 w Krakowie. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leszczynowa

Mogilany,małopolskie

3 700 zł97 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mogilany- na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użyt. 97 m2 wzniesiony w tradycyjnej technologii na widokowej działce o powierzchni 300 m2. Działka ogrodzona z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property i proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom z 6 pokojami, 3 łazienkami i garażem na 2 samochody. Dom znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

9 800 zł300 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia bliźniak 240 m , Lusina k. Krakowa, ul. Św. Floriana Do wynajęcia nowy bliźniak o powierzchni ok. 240 m , zlokalizowany w Lusinie pod Krakowem, przy ul. Św. Floriana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Lusinie, tuż przy Międzynarodowej Szkole isk. Dom jest nowy, wybudowany w 2024 roku. Składa się z 2 poziomów. Nikt wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Prime Property proponuje do wynajęcia zadbany dom (skrajny szereg) w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej. Dom znajduje się w spokojnym zakątku dzielnicy. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zadziele

Gaj,małopolskie

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

N owoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gaju, z zacisznym miejscu! Dom jest nowy, wybudowany w 2025 roku. Składa się z 2 poziomów + otwarta, użytkowa przestrzeń poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Wola justowska - zadbany dom 140 m w kameralnym zakątku, z ogrodem i klimatyzacją | bez mebli, możliwość własnej aranżacji Prime Property prezentuje do wynajęcia zadbany, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

14 800 zł360 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia nowoczesny dom z basenem przy szkole międzynarodowej w Lusinie. Dom jest nowy, wybudowany w 2024 roku. Składa się z 3 poziomów. Pierwszy najemca. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

14 800 zł360 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dom wolnostojący z basenem | 360 m | 9 pokoi | Lusina k. Krakowa Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 360 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property i proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom dom z 6 pokojami, 3 łazienkami, garażem na 2 samochody. Dom znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Barwałd Górny

Barwałd Górny,małopolskie

2 100 zł120 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący murowany z pustaka. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok 10 arów, działka w całości ogrodzona, dojazd początkowo asfaltowy, ostatnie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 110 m na dwóch piętrach przy ul. Dunajewskiego w Rudawie. Budynek z 2023 roku, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łętowe

Łętowe,małopolskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajm okazjonalny-dom 2 kondygnacje umeblowany, 2 łazienki,garaż, 3 pokoje + duża kuchnia,parking 200m2 ogrodzony,ogrzewanie gazowe,odległości do szkoły 300mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Brzeźnicy k/bochni z garażem, piwnicą i ogrodem. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy - bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon francuski, teren ogrodzony, miejsce postojowe pod budynkiem, ogród, strych; w pobliżu: sklepy, szkoła, usługi; rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom bliźniak z ogrodem w wysokim standardzie Kraków, tyniec, ul. Tyniecka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu stylowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolina

Kraków,małopolskie

10 500 zł250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

|R| Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom o powierzchni 250 m , położony w cichej i zielonej okolicy na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

6 300 zł205 m² 30,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

English below Na wynajem urokliwy nowy dom w wysokim standardzie, całkowicie wyposażony w sprzęty i meble, gotowy do wprowadzenia w miejscowości Tomaszkowice 1 km od granicy Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

10 000 zł270 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO wynajęcia - wolnostojący dom W opatkowicach | idealny dla rodziny lub na firmę Prezentuję do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 270 m , usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niezdów

Niezdów,małopolskie

4 000 zł222 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje dom wolnostojący położony w malowniczym Niezdowie, gmina Dobczyce. To miejsce cenione za ciszę, naturę i sąsiedztwo zadbanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jeziorzany

Jeziorzany,małopolskie

5 400 zł146 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia | Jeziorzany | 126 m | działka 4,5 ara | klimatyzacja | osiedle zamknięte Biuro nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Zapraszamy do Wynajęcia Przestronnego 7-pokojowego domu o powierzchni 150 m2, usytuowanym przy ul. Krzeczowskiej w Bochni. Doskonała oferta dla pracowników lub firm poszukujących miejsca.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij