dowolna

Działki na wynajem małopolskie - Oferty dzierżawy działek

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

(english version below) Do wynajęcia ponad 70 arowa działka przemysłowa - Skawina! lokalizacja: skawina miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, kilka kilometrów na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł33 000 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka do dzierżawy Z widokiem na tatry wróblówka, gmina czarny dunajec | ok. 3,3 ha duża powierzchnia, spokojna lokalizacja I szerokie możliwości wykorzystania terenu Do dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

100 zł3 600 m² 0,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, super nasłoneczniona działka rolna z dojściem do jeziora, idealna na wypoczynek i zabawę w dzialkowca , 30 min od Krakowa, cisza spokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

18 000 zł742 m² 24,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Krakowie oddaje w najem teren częściowo utwardzony o powierzchni 747 m2 z przeznaczeniem pod ustawienie foodtrucków w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

8 800 zł1 700 m² 5,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działka o pow. 1700 mkw. z garażem 25 mkw. przy ulicy Półłanki 31d w Krakowie. Wjazd bezpośrednio z ulicy poprzez 6-ciometrową bramę przesuwną zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Głogoczów,małopolskie

5 600 zł5 600 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Głogoczów gm. Myślenice Doskonała lokalizacja działka 5 600 m2 Czynsz dzierżawny do ustalenia Głogoczów - do wynajęcia teren o powierzchni 5 600 m2 przylegający do dk52 tuż za zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

20 520 zł13 680 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka o powierzchni ok. 1,3 ha, położona w okolicy ul. Księcia Józefa (przegorzały). Grunt przeznaczony pod usługi sportu, z możliwością zabudowy budynkami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Hucisko

Hucisko,małopolskie

1 500 zł1 201 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Hucisko Działka o pow. 1201 m2 Budowlana Centrum miejscowości Droga przelotowa Cena: 1 500 zł/mc Hucisko - centrum miejscowości przy drodze przelotowej Jeleśnia - Sucha Beskidzka. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kraków

Kraków,małopolskie

5 000 zł2 200 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

9 900 zł2 500 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Sołtysowskiej. Na wynajem nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2 500m2 częściowo utwardzona. Teren ogrodzony. Dojazd do nieruchomości gminną drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

4 900 zł20 000 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka rolna na etapie studium powierzchni 2 ha 20000 m2 w Sidzinie, na południu Krakowa. Działka mieści się nieopodal takich ulic jak Mieczysława Wrony czy Bernarda Wapowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

10 000 zł5 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kraków ul. Skotnicka , do wynajęcia działka usługowa, utwardzona. 50 arów w kwadracie , cena 10 000 zł netto miesięcznie. Działka płaska , wjazd z ulicy Skotnickiej. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łowińskiego

Kraków,małopolskie

100 000 zł19 500 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Łowińskiego. Kilkaset metrów od trasy S7 i węzła Grębałów. Na wynajem nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,95ha plus hala o powierzchni ok 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ładna

Ładna,małopolskie

5 300 zł2 750 m² 1,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 27,5 ara Cena: 5300 zł/miesiąc Cześć, jestem utwardzonym placem z szeroką, 10-metrową bramą wjazdową. Stworzono mnie z myślą o dużych pojazdach tir-y, zestawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

15 000 zł2 900 m² 5,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka do wynajęcia - 29 ar - ul. Księcia Józefa, kraków - 15 000 zł netto! Szanowni Państwo, do wynajęcia działka 29 ar w świetnej lokalizacji - ul. Księcia Józefa, kraków! Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zabawa

Zabawa,małopolskie

6 700 zł3 800 m² 1,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka do wynajęcia 38 ar | Zabawa | pow. Wielicki | blisko Krakowa Działka 38 ar do wynajęcia - Zabawa (pow. Wielicki) - magazyn / budowlany / sportowy - krótki lub długi najem Lokalizacja: zabawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Libertów

Libertów,małopolskie

2 000 zł977 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja! Do dzierżawy działka budowlana w Libertowie, o pow. 9,77 a, przy drodze asfaltowej, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako "teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

6 000 zł3 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować działkę na wynajem znajdującą się w Krakowie przy ul. Lubockiej. Dodatkowe informacje: działka o powierzchni 30 ar,mpzp mn1,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Targowisko

Targowisko,małopolskie

75 000 zł15 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Wynajmę parkingi utwardzone o powierzchni 150a, parking I 150 a Miejsc. Targowisko .Działki znajdują się w doskonałej lokalizacji przy zjeżdzie z węzła Targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

20 000 zł13 200 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Baza transportowa - plac magazynowy Cały teren ogrodzony z bramą przesuwną automatyczną. Oświetlenie placu latarniami led Monitoring całej działki kamerami Full hd Cała powierzchnia stabilizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Ustup

Zakopane,małopolskie

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 4000 m , położona w Zakopanem przy ul. Ustup 23, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 47 (zakopianki). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

2 500 zł950 m² 2,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy nieruchomości o powierzchni 950 m2, położonej w Brzączowicach, gmina Dobczyce. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Grabska

Niepołomice,małopolskie

37 100 zł10 600 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 10 600 m , składająca się z trzech przylegających do siebie działek, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ładna

Ładna,małopolskie

5 500 zł2 280 m² 2,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka idealna pod plac składowy lub parking, o powierzchni użytkowej 23 arów! Lokalizacja: ładna, koło Tarnowa. Plac częściowo utwardzony oraz ogrodzony. Całość gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gaj

Gaj,małopolskie

12 000 zł2 562 m² 4,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia w pełni wyposażona działka - idealna przestrzeń na działalność usługową, handlową, magazynową lub techniczną bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Makowska

Sucha Beskidzka,małopolskie

18 000 zł6 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia w pełni wyposażona działka - idealna przestrzeń na działalność usługową, handlową, magazynową lub techniczną bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

8 000 zł600 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren 6 a do wynajęcia Aleja Pokoju-Grzegórzki Do wynajęcia działka na skrzyżowaniu Alei Pokoju i Ofiar Dąbia o powierzchni ok 6 arów. Atuty: * Możliwość demontażu całego ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Niepodległości

Rudawa,małopolskie

2 500 zł1 100 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia atrakcyjna działka/ plac - 1100 m2 (lub nawet 2800m2 czytaj opis na dole). Bardzo dobre położenie w samym centrum miejscowości Rudawa (gm. Zabierzów), przy głównej drodze - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

2 500 zł2 909 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia lub dzierżawy działka pod działalność gospodarczą położona w Trzebini-Młoszowej w bardzo atrakcyjnym miejscu przy głównej drodze nr 79 o wysokim natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Białka

Białka,małopolskie

20 000 zł7 477 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przemysłowa, na której znajduje się 2 piętrowy budynek, hala magazynowa oraz budynki socjalne. Duża przestrzeń do składowania materiałów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Oświęcimska

Czułówek,małopolskie

14 999 zł5 142 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 51,42 ar na wynajem W czułówku (pow. Krakowski) doskonała lokalizacja przy ul. Oświęcimskiej Szukasz funkcjonalnego terenu inwestycyjnego z łatwym dojazdem, dostępnymi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

26 500 zł5 300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Więcej informacji: przemeklub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do wynajmu teren o powierzchni 53 ary, położony w Płaszowie, 5km do samego centrum Krakowa. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Norwida

Tarnów,małopolskie

1 300 zł200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie wynajem /dzierżawa terenu/placu/części działki pod handel lub usługi: -gastronomiczna (food truck, kebab, stragan z kawą), - namiot, przyczepa, stragan, itp. Możliwość umieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

6 000 zł2 381 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego działki zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Brzeskiej. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Osiecka

Olkusz,małopolskie

650 zł100 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do najmu plac ok. 100 m2 idealny do postawienia przyczepy gastronomicznej, food Trucka, straganu, automatu vendingowego. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Niepołomice,małopolskie

2 000 zł896 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego działki o powierzchni 896 m2 położonej w miejscowości Niepołomice przy ulicy Leśnej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

2 200 zł3 500 m² 0,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka w Strefie Aktywności Gospodarczej w Starym Sączu przy obwodnicy w niedalekim sąsiedztwie Stawów rekreacyjnych. Działka o powierzchni 35 arów w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Podrzecze

Podrzecze,małopolskie

12 000 zł25 000 m² 0,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę plac utwardzony przy obwodnicy zachodniej Nowego Sącza. Powierzchnia 10 000 m (1h), możliwość wynajęcia większej powierzchni (2,5h). Idealny pod działalność gospodarczą, parking Tir,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

26 000 zł5 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia oferta gw- 5172 lokalizacja: kraków- podgórze- płaszów Do wynajęcia działka 5200m (teren usługowy z możliwością zabudowy produkcyjnej, kontenerowej) wszystkie media dostępne na.