dowolna

Lokale użytkowe na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 775 ogłoszeń

30 zł/m²28,01 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²174,38 m² 10 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy typu "open space" o powierzchni 174,38 m2, 3-cie piętro z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²62,89 m² 1 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Muszyna przy ul. Piłsudskiego 119. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dla najemcy długoterminowego! Maniowy | Gmina Czorsztyn | strefa turystyczna Podhala Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia handlowo-usługowa o powierzchniach: 1 lokal -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

47,95 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej o powierzchni ok. 150 m2 z przeznaczeniem na biuro, handel, usługi z własnym parkingiem, wejściem bezpośrednio z ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Myślenic, przy ul. Słowackiego. Doskonała lokalizacja z dużym ruchem oraz bardzo dobrą widocznością - idealna na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego. Powierzchnia biurowa leży na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

64,97 zł/m²197 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 197 m na krakowskim Ruczaju. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Dębnikach, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

63,09 zł/m²102 m² 6 435 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA HANDLOWO USŁUGOWA NA WYNAJEM ul. Kapelanka | Zielińskiego | Dębniki |kraków Oferujemy na wynajem lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Dębniki w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

32,05 zł/m²61,68 m² 1 977 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Adres: ul. Dworcowa 10, trzebinia Powierzchnia najmu: 61,68 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 2200/2 o pow. 0,0738 ha Cena: 32,00 zł/m2 netto (do negocjacji) - 1976,96 zł netto miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -grzegórzki Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny koszt najmu.

Szczegóły ogłoszenia

47,89 zł/m²35,50 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie w beściak nieruchomości Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w samym centrum Żabna, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 201 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju, ogródka. Darmowy parking na.

Szczegóły ogłoszenia

24,49 zł/m²49 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy, mieszczącej się u zbiegu głównych ulic miasta, tj. Krakowskiej i Wałowej. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - magazynowy w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego! bez prowizji Wymiary: 30 m x 23 m Powierzchnia hali: ok 275 m2 Dodatkowo powierzchnia socjalna + biuro Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

64,77 zł/m²44 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego, położonego w strategicznej lokalizacji przy ul. Lubomirskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²270 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować lokal biurowy do wynajęcia zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Lea. Jest to niezależny, wysoki parter z wydzielonymi gabinetami, kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący - lokal użytkowy z witryną | 25m2 | ul. Chełmońskiego Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - Azory, ul. Chełmońskiego Cena: 1400 zł Kaucja: 1400 zł Powierzchnia: 25.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²92 m² 5 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowo-usługowa na wynajem - ul. Ciepłownicza, kraków Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 92 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy lokal do wynajęcia, zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej. Lokale są przystosowane pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

62,90 zł/m²242,47 m² 15 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 234,27m2 (242,47m2 brutto) położony na I piętrze w kamienicy przy ulicy Karmelickiej. Lokal składa się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

54,84 zł/m²310 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, i piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²44,60 m² 1 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 44.60 m - do wynajęcia również 26,70 m, 57,2 m, 69 m, 388 m - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²63,92 m² 5 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 63,92m zlokalizowanego w inwestycji Dominikanów, realizowanej przez renomowanego dewelopera Dasta Invest. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²52 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 52 m przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz w pobliżu popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

24,17 zł/m²120 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляю Українською Do wynajęcia funkcjonalna przestrzeń magazynowo-biurowa położona pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²6 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Smart Property prezentuje na wynajem współdzielona przestrzeń biurową. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, w sąsiedztwie biura: działalność projektowa, firma spedycyjna. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 12, piwniczna-Zdrój Powierzchnia najmu: 19,51 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2561/2 o pow. 606 m2 Cena: 50,05 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: - lokal na I piętrze o metrażu około 100 m - 3 pomieszczenia + kuchnia + łazienka - woda w niektórych pomieszczeniach - miejsca postojowe gratis przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal O powierzchni 200 M2 na ulicy floriańskiej na poziomie -1 Lokal spełnia wymogi do prowadzenia klubu muzycznego. Składa się z kilku sal ( jedna z barem), zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro "hanczar Nieruchomości" prezentuje lokal usługowy o powierzchni 89 metrów usytuowany w budynku po remoncie w 2022. Lokal stanowi funkcjonalną przestrzeń do prowadzenia różnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronne lokale handlowo-usługowe oraz magazyn W nowym sączu przy ul. Zielonej - idealne na twoją działalność! Oferujemy wynajem wyjątkowych powierzchni handlowo-usługowych w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nieruchomość Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m , położony w przyziemiu budynku biurowego w dzielnicy Bronowice w Krakowie, przy ulicy Balickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale na wynajem - centrum dąbrowy tarnowskiej Lokalizacja, komfort, prestiż - wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal na biuro lub usługi w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 220m2 w budynku komercyjnym, znajdującym się w centrum Krakowa ul. Rakowicka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij