dowolna

Lokale użytkowe na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 937 ogłoszeń

52 zł/m²76 m² 3 952 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica - Rybitwy ) Pokoje do wynajęcia: - 76 m2 ( 2 pokoje) - 37m2, - 39 m2 - 30,9m2 - jasne i przestronne pomieszczenia - kuchnia i toaleta w częściach wspólnych -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny o pow. 160m2, zlokalizowany w sercu Zakopanego ul. Krupówki 77. Lokal znajduje się na poziomie -1, w stylowej piwnicy w zabytkowej Willi Ślimak,.

Szczegóły ogłoszenia

142,86 zł/m²35 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Planujesz otworzyć biznes w świetnej lokalizacji, lub poszerzyć lokalizacje swojej firmy o nowy punkt? Ważny jest dla ciebie parking i wyróżniająca się lokalizacja? Koniecznie zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość w postaci lokalu użytkowego usytuowanego w budynku Dworca Kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²33 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²10,15 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia pokoje biurowe w budynku biurowym położonym dz. Nowa Huta- bieńczyce. Lokal o powierzchni około 10m2 mieści się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

15,75 zł/m²306,84 m² 4 831 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: mucharz 226 Powierzchnia najmu: 306,84 m2 Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 802/35 o pow. 377 m2 Forma własności: udział   w użytkowaniu wieczystym gruntu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 108.93 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki. Dodatkowe informacje: - lokal na parterze - wysokość powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²10,89 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wykończone lub do aranżacji lokale biurowe zlokalizowane w dwupiętrowym budynku w Radłowie. Łączna dostępna powierzchnia biurowa wynosi 450,85 m.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²210 m² 9 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeżeli szukasz dużego lokalu na wynajem długoterminowy - ta oferta Cię zainteresuje! Z przyjemnością prezentujemy lokal o powierzchni 210 m2 zlokalizowany w okolicy Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 90m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem elegancki lokal użytkowy przy ul. Twardowskiego w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 63 m2 położona jest na parterze nowoczesnego biurowca który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni 21,30 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się w przyziemiu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²295,11 m² 29 511 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Firma newstate rei prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i nowoczesnego lokalu komercyjnego o powierzchni 295,11 m , zlokalizowanego w nowej inwestycji lea spot w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

89,22 zł/m²67,24 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 67,24 m zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²95,62 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

66,23 zł/m²45,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, podgórze, kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

38,58 zł/m²127 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia na parterze - Brzesko Rynek 22 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 127 m : - idealny na działalność usługową/handlową - atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Adres: plac Tadeusza Kościuszki 1, 32-200 Miechów Powierzchnia najmu: około 121,36 m Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 1698/1, 1698/2, 1698/3, 1698/4 o pow. 1 843m Cena: 45,00 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 50m, 117, m 275 m i inne - wysokość 7 metrów - temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo / usługowego o powierzchni całkowitej 216m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Jana Dekerta.

Szczegóły ogłoszenia

23,85 zł/m²130 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 130m 2 parter - z dużymi witrynami i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi przestrzeń biurowo-usługowa W centrum kęt Z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²695 m² 32 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w wysokim standardzie o pow. 695 m2! Lokal: - monitoring, - ochrona fizyczna 24/7, - wentylacja mechaniczna, - klimatyzacja, - system ppoż, - monitoring, - dostęp do szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²70,50 m² 2 468 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy na parterze Kraków - Nowa Huta Lokal: - pod biuro lub magazyn z biurem - o powierzchni 70,5 m2 - składa się z 5 pomieszczeń, - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

English version below Kraków Stare Dębniki 75 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni ok. 75 m2. Lokal składa się z dużej przestrzeni otwartej gdzie przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

89,89 zł/m²178 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z dużą witryną położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal z najduje się na parterze w budynku handlowo-biurowym, składa się z dwóch gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

55,94 zł/m²143 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 143 m - Ruczaj, kraków Opis: - parter - witryna - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - parking Opłaty: - czynsz najmu: 59,00 zł/m - opłata serwisowa: 18,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

21,54 zł/m²65 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Klikowska - do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 65 m2 - w parterowym budynku - z parkingiem - składa się 2 osobnych pomieszczeń, przedzielonych korytarzem - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²37,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy Z antresolą nowy targ | ul. Szaflarska 13 | 37,1 m nowoczesna przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji gotowa do wejścia Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

23,36 zł/m²107 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 107 m2 z lokalizowany przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Lokalizacja: lokal znajduję się w ścisłym centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²29 m² 1 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²42 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42 m2,do którego przynależy piwnica o pow. ok.80 m2 który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Klimczak Nieruchomości oferuje miejsce postojowe zewnętrzne nr. 11 - ul. 29 Listopada 20f dogodna lokalizacja łatwy wjazd i wyjazd idealne dla mieszkańców okolicy lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ul. Zakopiańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w wolnostojącym budynku. Jego powierzchnia wynosi 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 2,5 m2 Pomieszczenie usytuowane jest na 1-szym piętrze w wysokiej klasy budynku biurowym położonym w ścisłym centrum (w sąsiedztwie Jubilat, wawel).

Szczegóły ogłoszenia

42,51 zł/m²23,29 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Limanowej. Lokal po remoncie, składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 23,29 m 2 Usytuowany na 1 piętrze, posiada wspólne pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

43,30 zł/m²230 m² 9 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj. open space, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Wadowicach przy jednej z głównych ulic. Lokal parterowy o powierzchni 60 m2, idealny na kancelarię, punkt porad, biuro rachunkowe. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa , 30m2, | Strusina, tarnów / Parking / Monitoring / Dostęp 24/7 Szukasz nowoczesnej, przestrzeni dla swojej firmy ? Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala o powierzchni 1000 m2, lokal usytuowany w okolicy Andrychowa z możliwością przeznaczenia na produkcję nieuciążliwą, magazyn, sklep internetowy przed nieruchomością.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij