dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Kraków,małopolskie

995 000 zł245 m² 4 061 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-rezerwacja- do sprzedania budynek usługowo-handlowy, z możliwością działalności biurowej na piętrze, położony przy ul. Schweitzera (prokocim Bieżanów), w zabudowie szeregowej trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

900 000 zł63 m² 14 285,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo - usługowego w kameralnej, klimatycznej willi przy ulicy Beliny Prażmowskiego w Krakowie - Osiedle Oficerskie. Na chwilę obecną lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł400 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacjilub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami o powierzchni 400 m2 zlokalizowany na parterze bloku. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Kraków,małopolskie

24 zł/m²245 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia cały budynek usługowo-handlowy lub poszczególne kondygnacje, z możliwością działalności handlowej na parterze, biurowej na piętrze, magazynowej w piwnicy położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

6 800 000 zł1 000 m² 6 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zagospodarowany grunt inwestycyjny W kryspinowie Do sprzedania grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 7913 m2, położony w Kryspinowie (gmina Liszki powiat krakowski) na granicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł400 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Więcej informacjilub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy z witrynami o powierzchni 400 m2 zlokalizowany na parterze bloku. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Nowy Targ,małopolskie

37 zł/m²81 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 81m2 w doskonałej lokalizacji przygotowany pod gastronomie. Centrum Nowego Targu skrzyżowanie Rynku z ulica Kościuszki. Poziom -1. Informacje o lokalu: - dwie duże sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

105,45 zł/m²55 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem pod gastronomię lub biuro lokalizacja Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km od centrum). 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kingi

Kraków,małopolskie

44,69 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa lokal 2 pomieszczeniowy - dzielnica stare podgórze ul. ŚW.KINGI- METRAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Plac Wolnica

Kraków,małopolskie

1 960 000 zł280 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pl. Wolnica 280m2 piwnic w stanie developerskim. Dużo pomieszczeń, rozprowadzone instalacje, możliwość różnorodnej działalności. Spa, restauracje lub inną działalność. Piwnice znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

65,93 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokalizacja: kraków Zabłocie , dzielnica w ostatnich latach zyskująca na coraz większej popularności. Uczelnia, mocak , Fabryka Schindlera oraz ama Film Center przyciąga co miesiąc setki turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

1 170 000 zł345 m² 3 391,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz nieruchomości w pobliżu Krakowa do prowadzenia działalności gospodarczej? Zależy Ci, aby była zlokalizowana przy głównej drodze, a tym samym widoczna dla potencjalnego klienta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

50,18 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy w Krakowie. Opis: na wynajem lokal użytkowy 13,95 m2, położony na 1 piętrze, składający się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

109 zł/m²138 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Kraków Stare Miasto, karmelicka Mamy do wynajmu lokal frontowy przy ul. Karmelickiej o pow. ok. 138 m2. Lokal idealnie nadaje się pod gastronomie, handel. Jest zgoda właściciela na alkohol. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe lokal położony przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: nieruchomość na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

693 400 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na Osiedlu Lasówka o pow.69m2.oddanie III -kwartał.2023r. Lokal mieści się na Osiedlu Lasówka inwestycja graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zadziele

Gaj,małopolskie

2 490 000 zł518 m² 4 807 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek 500 m2. Działka 3400m2. Budynek biurowo-usługowy wraz z dochodową myjnią samochodową w miejscowości Gaj k. Krakowa. Świetnie skomunikowany. Zainstalowana fotowoltaika. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

48 zł/m²145 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o pow. 145m2, zlokalizowany przy ulicy Mogilskiej. Pomieszczenie znajduje się na parterze w ciągu lokali handlowo usługowych. Lokal jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

63 zł/m²138 m² 8 724 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie wyeksponowany lokal usługowy na wynajem w prestiżowej lokalizacji - centralne Stare Podgórze. Lokal znajduje się na parterze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

26,67 zł/m²60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na rogu ulic Krzywej i Ogrodowej w Nowym Targu. Wejście do domu wspólną klatką schodową, lokal na parterze. Powierzchnia około 70m2 Lokal składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

128,56 zł/m²70 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 70M 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

96,15 zł/m²26 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem zakopane Na wynajem lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Zakopanem, w rejonie ronda kuźnickiego. Lokal z dużymi witrynami, położony na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł168 m² 5 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Prime Property oferuje do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 168 m2 w krakowskich Bronowicach. Mieści się on na parterze nowoczesnego bloku. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

29,73 zł/m²74 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 74,24m2, położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Konarskiego. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni i wc. Pokoje jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

63 zł/m²213 m² 13 402 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Kazimierz

Kraków,małopolskie

100 zł/m²350 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

W pełni dostosowany lokal gastronomiczny o podwyższonym standardzie, który jest umiejscowiony w sercu Kazimierza, miejscu, które tłumnie odwiedzają zarówno turyści jak i mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Salwator

Kraków,małopolskie

1 314 634 zł154 m² 8 536,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy 154m2*taras*parking*salwator Dwupoziomowy lokal o powierzchni 154 m2 znajduje się w nowoczesnym budynku z windą. Na pierwszym poziomie znajduje się duży jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Widoma

Widoma,małopolskie

35 zł/m²1 000 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1000 mkw. w rejonie okolic Widoma Węzeł, województwo małopolskie. Jest to nowoczesna hala magazynowa klasy A charakteryzująca się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

14,46 €/m²326 m² 4 713 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę lokal biurowy przy ulicy Puszkarskiej 7k, w kompleksie biurowców, tuż Galeri Handlowej Bonarka. Lokal biurowy o metrażu ok 326 m2 znajduje się na 1 piętrze 7 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

96,28 zł/m²31 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nest Brokers oferuje na wynajem lokal usługowy w nowej, oddanej do użytkowania inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Cena najmu 3000 pln. Metraż : 31,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

439 000 zł300 m² 1 463,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości oferuje do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 300m położony tuż obok ul. Brzeskiej w Niepołomicach. Budynek w stanie surowym otwartym mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

80,71 zł/m²37 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o całkowitej powierzchni 37m2 do własnej aranżacji znajdujący się w oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy z dużym parkingiem w Zabierzowie położony przy drodze krajowej. Powierzchnia ok 75 m2, wejście od strony ulicy. Przy drodze krajowej można powiesić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Rynek Główny

Kraków,małopolskie

62,11 zł/m²161 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Kraków Stare Miasto lokal usługowy ul. Rynek Główny 161 m2 english version below! Nieruchomość: lokal usługowo/użytkowy o powierzchni 161m2 zlokalizowany w przyziemiu w tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

979 000 zł99 m² 9 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

- english version below - Kraków Stare Miasto lokal użytkowy ul. Krowoderska 99 m2 Nieruchomość: oferujemy lokal o powierzchni 99 m2 składajacy się z trzech pokoi, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zamknięta

Kraków,małopolskie

53,57 zł/m²196 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 196 zlokalizowany na parterze wysokiej klasy biurowca Hexagon przy ul. Zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

46 zł/m²38 m² 1 771 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położonym na krakowskim Kazimierzu. Nieruchomość: oferowana powierzchnia to dwa niezależne pokoje w stanie do odświeżenia, pod przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

99 zł/m²76 m² 7 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Grzegórzeckiej 77 w atrakcyjnej dzielnicy. Do wynajęcia atrakcyjny lokal U4 o metrażu 76,48 m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Kraków Stare Miasto lokal usługowy ul. Retoryka 90 m2 english version below! Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 90m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy umiejscowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

121,88 zł/m²16 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kraków Dąbie ul. Na Szaniec Lokal Usługowy 16 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 16 m2, który znajduje się na parterze przy ruchliwej ulicy. Nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wadowice

Wadowice,małopolskie

30,30 zł/m²66 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

W pełni wyposażony i funkcjonalny lokal gastronomiczny lub usługowy na wynajem! 0% Prowizji od najmującego. Lokalizacja: wadowice to miasto liczące około 38000 mieszkańców, jest bardzo znane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij