dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Zdrojowa 28, krynica-Zdrój Powierzchnia najmu: 28,47 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 577 o pow. 3 118 m2 Cena: 35 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 430 m , położony w Krakowie- górka Narodowa. Idealna lokalizacja dla inwestora, który szuka przestrzeni do prowadzenia działalności lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,13 m² 26 084,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z gotowym modelem najmu krótkoterminowego. Oferta dotyczy w pełni wykończonego lokalu usługowego o powierzchni 19,51 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²450 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 450m 2 położoną w Tarnowie , w okolicy ul. Krakowskiej. Duża, otwarta przestrzeń, w budynku o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

61,86 zł/m²160,04 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa nieruchomość budynek wielofunkcyjny | miejsca parkingowe | klimatyzacja N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu wielofunkcyjną nieruchomość zaspokajającą jednocześnie potrzeby biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²250 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal parterowy na wynajem znajdujący się w kamienicy usytuowanej przy Rynku Głównym. Lokal o powierzchni 250 m2 składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²168 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 168 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem | Chrzanów, ul. Krakowska | parter | 75 m Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Chrzanowa, przy jednej z głównych ulic: ul. Krakowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

52,02 zł/m²26,30 m² 1 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 26,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

29,51 zł/m²61 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ok. 61 m , zlokalizowany na 1. piętrze budynku przy ul. Ludźmierskiej 29 (teren dawnego Kombinatu) w Nowym Targu. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł336 m² 2 976,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość inwestycyjna z wieloma źródłami dochodu - Libiąż Na sprzedaż kompleks nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym , umożliwiający generowanie kilku niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²12 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Lokal 12 m2 z łazienką w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną przestrzeń o powierzchni 12 m2, która doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²57,20 m² 2 803 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: - lokal handlowy, biuro na parterze 57,2 m - biura 44 m, 69 m, 100 m, 200 m, 330m - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy - miejsca postojowe - klimatyzacja Prestiżowa lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²156,25 m² 2 969 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu najem pomieszczenia położonego w budynku dworca pkp w Brzesku przy ul. Dworcowej 1, nr inw   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 400 m2. Lokal znajduje się w Myślenicach, ul. Kazimierza Wielkiego, 3 km od centrum miasta. Budynek dzięki dużej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł380 m² 3 157,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna nieruchomość usługowo-mieszkalna w Chrzanowie - idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Chrzanowa. To doskonałe połączenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

20,71 zł/m²70 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami, informuje o planowanym najmie lokalu o pow. około 70 m2, znajdującego na wysokim parterze w budynku administracyjno-biurowego, znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już lokal usługowy w stanie deweloperskim do wykończenia pod dane usługi mieszczący się w świeżo wykończonym budynku o wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

79,24 zł/m²460,15 m² 36 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 387,38 m2 na IV piętrze (powierzchnia najmu brutto: 460,15 m2 ). Wykończona w wysokim standardzie i umeblowana, minimalny okres najmu - 1 rok! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z parkingiem Kraków Okolice M1 nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia Lokal o powierzchni zlokalizowany 266 m2 zlokalizowany na całym 4 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

43,72 zł/m²215 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

87,89 zł/m²39,82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem przestronne biuro (40 m2) z balkonem w zabłocie concept house, podgórze - Zabłocie ul. Ślusarska 6, doskonała lokalizacja Lokal na 5 piętrze w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

105,99 zł/m²217 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal z witryną o szerokim zakresie przeznaczenia, znajdujący się w nowej inwestycji, nieopodal Ronda Matecznego, w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rydlówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²572,74 m² 13 173 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w wysokim standardzie umiejscowiony w nowoczesnym biurowcu. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulice Pawią zapewniają idealne doświetlenie naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142 m² 8 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: bardzo ładne biuro na I piętrze - powierzchnia całkowita - ok. 142 m2 - osobna kuchnia i łazienka Budynek produkcyjno - biurowy - o powierzchni około 216 m - 9.

Szczegóły ogłoszenia

79,99 zł/m²100 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik czerwony/olsza rejon ul. Bajana Lokal usługowy lub usługowo-biurowy lub handlowy Lokal biurowy - usługowy lub handlowy, o powierzchni ok. 100 m2, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²100 m² 1 050 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A w pobliżu Bonarki, stacji bp i Castoramy lokal: - do wynajęcia 100 m, - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²112 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia / podnajmu idealny na działalność usługową lub medycznąoferujemy możliwość wynajmu lub podnajmu całości albo części lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

21,15 zł/m²260 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy - pod dowolną działalność. Lokal jest całkowicie nowy, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²115 m² 6 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 115 m , usytuowany na parterzenowoczesnego budynku.Charakterystyka:open space do własnej aranżacji,duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²170,50 m² 10 230 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 400 zł100,44 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ulicy Bukowskiej w Skawinie to dobre rozwiązanie dla osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

3 693 129 zł200 m² 18 465,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł112,93 m² 7 960,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

55,06 zł/m²99,90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Babice, ul. Śląska 31 (dk44) | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - 99,9 m Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 99,9 m , położony w miejscowości Babice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal znajdujący się w kiosku wolnostojącym położony w Centrum Chrzanowa przy ulicy Świętokrzyskiej. Nieruchomość znajduje się w zespole budynków handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł400 m² 1 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam Wyjątkowa Nieruchomość położona na działce o powierzchni 11.56 ara na której znajdują się dwa duże budynki murowane z 1985roku działka ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o powierzchni ok. 20 m2 położony w centrum Rabki Zdrój. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku handlowego. Składa się jednego.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²66 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowy lokal o powierzchni 66 m2 przy ulicy Zyblikiewcza, 5 minut spacerem od Plantów przy Rynku Głównym. Lokal umiejscowiony w przyziemiu kamienicy co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł181 m² 7 668,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wspaniałą okazje inwestycyjną na niepewne czasy, sklep Rynek XIII Sneaker Shop w starej piekarni, której piece dalej są w sklepie, w Andrychowie z własnościową bramą.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni 150 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowym przy ul. Jana Długosza 69 w Nowym Sączu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij