dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

380 000 zł1 300 m² 292,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesną , działającą myjnię samochodową, usytuowaną przy głównej drodze do miejscowości Kłaj. Bardzo dobra lokalizacja, blisko wyjazd na autostradę A4.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji przy ul. Ostatniej 1f. Lokal jest w stanie deweloperskim, co pozwala na pełną swobodę w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 114,29 m . Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym kompleksie apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

201,28 zł/m²11 m² 2 214 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia gabinet w Krzeszowicach o powierzchni 11 mkw. Ekskluzywna przestrzeń dla biznesu wellness i wszelkiego rodzaju terapeutycznych działalności. Do wynajęcia gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na najem na ul. Rakowickiej w Krakowie. Nieruchomośc o pow. 75 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

83,62 zł/m²58 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny i nowoczesny lokal, położony w centrum Krakowa! Opis: - metraż 58 m2 - lokal 4-pokojowy - niski parter - przestronny i funkcjonalny układ - aneks kuchenny (lodówka, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany na Księcia Józefa. Lokal o powierzchni 90 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

60,54 zł/m²107,36 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny Lokal biurowy w stylu loftowym znajdujący się w wyjątkowej inwestycji na Zabłociu - Lofty w Młynie. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 188 M2 znajdujący się przy ul. Dietla W dzielnicy stare miasto oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

35,05 zł/m²33,10 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal o powierzchni 33,1m 2 zlokalizowany w kultowym biurowcu przy najbardziej rozpoznawalnej ulicy miasta - ulicy Krakowskiej. To adres, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł456 m² 7 675,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bronowice | projekt 2 budynków (gotowy + pozwolenie) Elastyczność | Możliwość adaptacji | Projekt biznesowy | Potencjał rozbudowy | Świetna lokalizacja | Gotowy produkt inwestycyjny Wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²458,06 m² 36 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50 m , położony na I piętrze budynku przy ul. Urszulańskiej. Lokal składa się z dwóch przejściowych pomieszczeń, zaplecza gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: ul. K.K. Wielkiego 58a, olkusz Powierzchnia najmu: 41,52 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 5192 o pow. 1 410 m2 Cena: 35 zł/m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 400 m² 3 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna: hotel Vinci - Nowoczesny obiekt konferencyjno-noclegowy pod Krakowem Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony i działający obiekt hotelowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł791 m² 1 833,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 790 m2, położony na II piętrze w wolnostojacym budynku handlowo-usługowym. Nieruchomość składa się z 27 pomieszczeń o pow. od 10 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Limanowej. Usytuowany na parterze. Lokal o powierzchni ok 220 m 2 posiada dwa wejścia, jedno od strony Rynku drugie od strony ulicy, gdzie jest duże natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

25,60 zł/m²125 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 125 m , w tym: lokal biurowy o pow. ok. 25 m z aneksem kuchennym oraz toaletą, magazyn o pow. ok. 100 m , wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²144,56 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Opolskiej/pachońskiego przestronny lokal usługowo-biurowy Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 144,56m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opis: tarnów lokal usługowy - stan deweloperski, wykańczany pod klienta. Przeznaczenie biurowe, kosmetykę, kancelarie ). Lokalizacja ; blisko Al. Solidarności. 93 m2, wysoki parter w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²126,43 m² 9 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Lokale: - o powierzchni 30 m, 50 m, 100 m - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz mały aneks kuchenny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

94,34 zł/m²106 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 106 m , zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej 6 w inwestycji Zabłocie Concept. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

17,09 zł/m²79 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Trzebini przy ul. Dworcowej 4. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²36 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 051 000 zł293 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do sprzedaży, pomieszczenie zarówno socjalne jak i sanitarne pozostała część stanowi open space. Dojście do lokalu jest z od frontu budynku tj. od ul. Granicznej. W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

ul Długa - biuro wynajem dwa pokoje - oferta na wyłączność - Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na 3 piętrze w kamienicy (z windą). Powierzchnia lokalu około 55 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

74,07 zł/m²27 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta lokal handlowy, usługowy - przecznica ul.Krakowskiej , Wałowej - 27 m2, 1 sala handlowa - wc z umywalką - po generalnym remoncie - ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , idealnego pod gabinet stomatologiczny, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,52 m² 14 935,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy | 4 pomieszczenia | Podgórze Duchackie | przy Parku Duchackim Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony w Krakowie przy ul. Malborskiej (podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

12,41 zł/m²201,45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w Radłowie. Szukasz lokalu biurowego? Zależy Ci na większym metrażu? Chcesz być dobrze skomunikowany z autostradą A4? Szuka powierzchni magazynowych? Jeśli tak, to zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

58,64 zł/m²58,30 m² 3 419 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58,3 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy Placu na Groblach. Lokalizacja: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

40,69 zł/m²145 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny, energooszczędny Lokal 145 m - ul. Czerwona, tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²151,30 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 151,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 641 686 zł114,37 m² 23 097,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzennego lokalu w którym możesz stworzyć szwalnię, drobną produkcję czy inną działalność usługową? Prezentujemy do wynajęcia przestrzenny lokal o powierzchni ok. 141 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy - 55,11 m | Czarnochowice (wieliczka / Kraków) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

124 zł/m²250 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny/ usługowy zlokalizowany w samym sercu Kazimierza. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Starego Miasta z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²300 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 300 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Zwierzyniec. Oferta na wyłączność. Dodatkowe informacje: - lokal na parterze,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij