dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Rynek pierwotny

451 345 zł47,51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 47,51 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój, idealny pod działalność biurową lub usługową, znajdujący się na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Powierzchnia: ok. 12 m2 Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

48,99 zł/m²25,82 m² 1 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 25,82 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

68,96 zł/m²217,52 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa huta lokal usługowy/ biurowy Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²182,43 m² 8 209 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 182,43 m2 zlokalizowany na III piętrze w biurowcu klasy B+ przy ulicy Mogilskiej. Budynek w standardzie klasy B+, w pomieszczeniach biurowych wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Nowoczesna przestrzeń biurowa z panoramicznymi widokami, idealna dla Twojej firmy - doskonała lokalizacja w centrum Krakowa Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjny lokal biurowy w reprezentacyjnym apartamentowcu na osiedlu mieszkaniowym Ruczaj. Lokal usytuowany na 1 piętrze kompleksu apartamentowego z całodobową recepcją. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

190,91 zł/m²55 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal pod klinikę medycyny estetycznej położoną na krakowskim Zwierzyńcu o powierzchn 55m na co składają się: - 3 gabinety - hol - recepcja -.

Szczegóły ogłoszenia

46,43 zł/m²140 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy przy ul. Szlacheckiej w miejscowości Brzezie, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 140 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy | 307 m idealny pod market | 300 m od krupówek zakopane | ul. Nowotarska prestiżowa lokalizacja, gotowa infrastruktura I duży ruch pieszy Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²120 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal biurowy w doskonałej lokalizacji. Centrum Krakowa ul. Rakowicka. W bliskim sąsiedztwie przystanki tramwajowe i autobusowe. Blisko m.in do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal komercyjny z możliwością prowadzenia gastronomi! Lokalizacja: lokal znajduje się w stosunkowo nowym budynku, na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krowodrza. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Grzybek oferują do wynajęcia pokój biurowy położony w dz. Podgórze tuż przy ul. Płk Dąbka oraz Biskupińskiej. Pokój o powierzchni około 54m mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 82m2, położony na parterze na prężnie rozwijającym się osiedlu Avia na krakowskich Czyżynach. Lokal składa się z sali głównej, która wynosi 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25 m , położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ulicy Droga na Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł18,10 m² 34 254,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! cn kont: prezentuje do sprzedaży, kameralny ładny lokal użytkowy o pow. 18,1m2. Największa zaletą tego lokalu jest jego frontowe położenie z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²47,60 m² 1 285 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca pkp po modernizacji w Nowym Sączu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²81 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) - lokale biurowe 81 m, 16 m, 33 m, 104 m - z meblami - jasne i przestronne pomieszczenia - kuchnia i toaleta w częściach wspólnych -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,38 m² 8 938 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji w trakcie budowy, które idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal 1h o pow. 55,38 m2 - 3 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł3 577,94 m² 7 825,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

!oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedania kompleks dwóch budynków - budynek administracyjno-biurowy wraz z halą magazynowo-produkcyjną w miejscowości Węgrzce gm.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Lokal biurowy o powierzchni 300 m2, zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronny, w wysokim stylu lokal biurowy 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 219 mkw w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Józefa Marcika. Budynek: nowoczesny budynek z lokalami o charakterze biurowymh.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe znajdują się na I piętrze budynku (łączna powierzchnia - ok. 250 m2). Świetna lokalizacja Kraków Grzegórzki Aleja Pokoju Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł200,80 m² 10 458,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 200,8 m 2. Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Obecnie lokal podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

119,81 zł/m²42 m² 5 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Commercial Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usłogwego na ul. Kosocickiej 2.Dwupoziomowy lokal z własną, wewnętrzną klatką schodową. Przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia lokal usługowy o powierzchni 90m2 , ścisłe centrum Krakowa , okolice Rynku głównego/plant. Obecnie w lokalu funkcjonuje działalność z branży beauty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy Kraków, ul. Sosnowiecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 215 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Goszczyńskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, piękny lokal o powierzchni 120m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²210 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam państwu ofertę do wynajęcia lokalu biurowego W gminie liszki, w miejscowości morawica przy budynku ogólnodostępny parking! oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax!.

Szczegóły ogłoszenia

221,72 zł/m²90,20 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 90.2 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne, biurowe lub handel. Do wynajęcia od listopada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Oświęcimska 40, libiąż Powierzchnia najmu: 9,10 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 62,/2, 638/5, 638/6, 4884/1 o pow. 996 m2. Cena: 45 zł/ m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 55m 2 usytuowany na II- piętrze (poddasze) w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym tuż obok ronda Młyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 730 zł57,34 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 57,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²312 m² 18 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 270m 2 i pow. brutto 312m 2 usytuowany na II piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²295,11 m² 29 511 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Firma newstate rei prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i nowoczesnego lokalu komercyjnego o powierzchni 295,11 m , zlokalizowanego w nowej inwestycji lea spot w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

60,28 zł/m²33,18 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal w miejscowości Przyszowa, gmina Łukowica, powiat limanowski. Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni użytkowej 33,18 m 2 wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50,51 zł/m²99 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Adres: ul. Szybisko 36, kraków Powierzchnia najmu: 99 m Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 485 obręb 90 pow. 0.0653 Cena: 5 000 zł netto / miesiąc Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,17 m² 7 863,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia użytkowa: 76,17 m2. Powierzchnia całkowita: 76,17 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²57,50 m² 3 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 57,5 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Ciepłowniczej. Lokalizacja: sam budynek położony jest w pobliżu ścisłego centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

82,78 zł/m²180 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy i elegancki lokal zlokalizowany w sercu Krakowa - ul. Floriańska, dzielnica Stare miastolokal o powierzchni użytkowej 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

56,05 zł/m²44,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, z doskonałą komunikacją do reszty Krakowa. Lokal o wielkości 45 m2 składa się z 2 pokoi,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij