dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

58,54 zł/m²58,30 m² 3 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal: - 58,3 m2 na III piętrze - jasne i przestronne pomieszczenia - dowolna aranżacja wnętrz - toalety w częściach wspólnych budynek: - 4-piętrowy o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

59,23 zł/m²130 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

"Biuro w koronach Drzew" - unikalny lokal 130 m w stylu industrialnym w Centrum Krakowa Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje na wynajem lokal biurowy, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowy, narożny, bardzo duży ruch Kraków ok. Starowiślna / Miodowa powierzchnia 80 m2 Lokal narożny. ok. ulic Starowiślna / Miodowa Lokal wolny od lipca 2026 Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²110 m² 3 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal Z parkingiem dla wymagających (możliwość wynajęcia części lokalu) Dla osób wymagających ceniących sobie prestiż i wygodę posiadamy na wynajem lokal usługowo-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

71,57 zł/m²102 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint property prezentuje na wynajem biuro na 1 piętrze o pow. 102m2 przy ulicy Balickiej w Krakowie.Lokal wykończony podzielony na 2 pokoje biurowe z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 116 m z witryną - serce Podgórza lokal usługowy - Kraków- przy placu bohaterów getta - idealny na showroom, butik lub gabinet i gastronomię bez alko. Biuro nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal użytkowy 4 pomieszczenia, każde z osobną łazienką lub 4 kawalerki (na życzenie i po uzgodnieniu będą montowane aneksy kuchenne) zapraszamy Przedmiotem najmu jest duży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

77,98 zł/m²218 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta lokalu handlowo- usługowego, o pow. 218 m2, położonego przy przy ul. Tomickiego w Czyżynach. Opis lokalu: lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy położony na terenie krakowskiej dzielnicy Wola Justowska. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na 1 piętrze nowego, piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

73,91 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 23 m na ulicy Czarnowiejskiej - dzielnica Krowodrza. Istnieje możliwość własnej aranżacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²17 m² 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne lokale biurowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Bernardyńskiej 19 ścisłe centrum miasta. Idealne dla firm, kancelarii, biur projektowych, księgowości,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 166 M2 znajdujący się przy alei adama mickiewicza W dzielnicy stare miasto. Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

35,32 zł/m²181,72 m² 6 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Zdrojowa 28, krynica-Zdrój Liczba pomieszczeń: 22 Grunt: dz. ewid. nr 577 o pow. 3 118 m2 Cena: 35 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 345 zł47,51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 47,51 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

80,02 zł/m²99,73 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²330 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kasprowicza. Oferujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy położony w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym na terenie jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28,01 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²174,38 m² 10 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy typu "open space" o powierzchni 174,38 m2, 3-cie piętro z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²62,89 m² 1 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Muszyna przy ul. Piłsudskiego 119. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dla najemcy długoterminowego! Maniowy | Gmina Czorsztyn | strefa turystyczna Podhala Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia handlowo-usługowa o powierzchniach: 1 lokal -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Myślenic, przy ul. Słowackiego. Doskonała lokalizacja z dużym ruchem oraz bardzo dobrą widocznością - idealna na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 340 m² 282,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie W naszym biurze! Atrakcyjna oferta inwestycyjna obejmująca nieruchomość komercyjną zlokalizowaną na działce o powierzchni 23 ary na Woli Rzedzińskiej koło Tarnowa. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego. Powierzchnia biurowa leży na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

64,97 zł/m²197 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 197 m na krakowskim Ruczaju. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Dębnikach, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł18 000 m² 93,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oświęcim, okolice muzeum Birkenau. Do sprzedania Hala o wymiarach 120x120 m, położona na działce 18 000 m2 Jest to obiekt zbudowany w roku 1943, jako cześć dawnej fabryki Krupp A.G. Werke,.

Szczegóły ogłoszenia

63,09 zł/m²102 m² 6 435 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA HANDLOWO USŁUGOWA NA WYNAJEM ul. Kapelanka | Zielińskiego | Dębniki |kraków Oferujemy na wynajem lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Dębniki w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

32,05 zł/m²61,68 m² 1 977 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Adres: ul. Dworcowa 10, trzebinia Powierzchnia najmu: 61,68 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 2200/2 o pow. 0,0738 ha Cena: 32,00 zł/m2 netto (do negocjacji) - 1976,96 zł netto miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,60 m² 13 493,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do sprzedaży - Plac Bohaterów Getta, podgórze - 95,6 m gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

47,89 zł/m²35,50 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie w beściak nieruchomości Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w samym centrum Żabna, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 201 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

11 178 000 zł681,73 m² 16 396,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m (202,71 m + 479,02 m ) - możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

24,49 zł/m²49 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy, mieszczącej się u zbiegu głównych ulic miasta, tj. Krakowskiej i Wałowej. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - magazynowy w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego! bez prowizji Wymiary: 30 m x 23 m Powierzchnia hali: ok 275 m2 Dodatkowo powierzchnia socjalna + biuro Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²270 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować lokal biurowy do wynajęcia zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Lea. Jest to niezależny, wysoki parter z wydzielonymi gabinetami, kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł165 m² 1 812,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy położony przy jednej z głównych ulic w Suchej Beskidzkiej z urządzonym zjazdem publicznym. Lokal posadowiony jest na działce o powierzchni 13.