dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 84 m , zlokalizowany w Inwałdzie przy ulicy Wiejskiej 2. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 40 m kw położone w samym centrum Krakowa, przy ul. Stolarskiej. Biuro zlokalizowane jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Leach & lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal usługowo-handlowy do wynajęcia, usytuowany w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146 m² 8 561,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 161,6 m , położony na parterze bloku mieszkalnego z lat 70-tych w bardzo dobrze skomunikowanej części Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²75,71 m² 9 842 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m, zlokalizowany w nowym budynku w miejscowości Krzyszkowice. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji - około 500.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²960 m² 15 360 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy! - wysokość hali 8.2m - plac manewrowy - teren ogrodzony - moc przyłączeniowa do 250 kW - niepyląca posadzka - nośność posadzki do 8T/m2 - przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

65,92 zł/m²185,08 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 185,08 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z witryną - ul. Monte Cassino 6, kraków | 79 m | miejsca parkingowe | od 1 maja Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 13, 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²325,80 m² 9 122 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

91,95 zł/m²85,92 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal biurowy Z ogrodem W wysokim standardzie Parter nowoczesnego budynku | Gotowy do pracy | Ogródek 73 m2 | Idealny pod biuro | Komfort dla zespołu | Bonarka ***** standard: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% prowizji dla klientów zgłaszających się bezpośrednio na tę nieruchomość. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, przestronnego lokalu o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²50,18 m² 1 455 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. 50.18 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Jasne trzy pomieszczenia idealnie nadają się na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²325,37 m² 21 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowy o pow. 325,37 m , zlokalizowany na Rynku Głównym w Krakowie. Lokalizacja Rynek Główny to serce Krakowa, które oferuje:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 155 m2 z lokalizowany przy ulicy Karmelickiej na Starym mieście. Lokalizacja: ulica Karmelicka znajduje sie blisko rynku głównego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²132,93 m² 7 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu biurowego w kameralnym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w centrum miasta idealny pod inwestycję. Budynek o łącznej powierzchni ok. 330 m , wybudowany w 2006 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet 25 m przy Płacy Inwalidów! Opis: - gabinet w kameralnym centrum fizjoterapii i psychologii - centrum miasta - przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu - 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 096 100 zł116,45 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum Krakowa. Lokal idealnie sprawdzi się pod:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 480 zł57,85 m² 14 580,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 57,85 m (całkowita: 62,48 m ) - wysokość to 2,54 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

27,98 zł/m²193 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym, składa się z trzech pomieszczeń (109m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²270 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok. 270 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Lindego. Niezależne II piętro znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Chrzanowa przy Alei Henryka. Nieruchomość doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m2 w centrum Niepołomic. Lokal przeznaczony jest pod działalność biurowo-usługową. Znajduje się na piętrze. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

32,18 zł/m²77,68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 77,68 m, położony w biurowcu przy ul. Torowej w Tarnowie. To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronny lokal usługowy z parkingiem english description below - please do not hesitate to contact us Przestronny lokal usługowy (170 m powierzchni użytkowej) od strony ulicy głównej na.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²180 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dedykowana dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarczą W liszkach! oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia pierwsze piętro w dwóch wariantach:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal handlowo - usługowo/ biurowy o pow. 30m2 składający się z trzech pomieszczeń - sali obsługi, pom. socjalnego, szatni, toalety. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

29,63 zł/m²135 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia hala / lokal użytkowy, kraków, ul. Ogłęczyzna 20 Do przejęcia najem hali o powierzchni ok. 135 m , obecnie funkcjonującej jako warsztat samochodowy. Lokal może być również.

Szczegóły ogłoszenia

63,16 zł/m²38 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m , przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy lub biurowy w Centrum Wieliczki: lokal: - 36 m na parterze z łazienką - otwarta przestrzeń - klimatyzacja, rekuperacja, wentylacja mechaniczna -.

Szczegóły ogłoszenia

43,61 zł/m²180 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek w sąsiedztwie ulicy Łanowej, ok 700m od stacji bp. Do wynajęcia część budynku mieszkalnego w całości użytkowanego na na cele biurowe. Pomieszczenia: poziom 1 - pokój 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 758 zł108,89 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy o powierzchni całkowitej 107 m2 w którego skład wchodzi pomieszczenie główne - 104 m2 oraz toaleta - 3 m2. Na wybrany lokal przysługują po 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 944 500 zł343 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Lwowska, do wynajęcia lokal o pow. 35 m2 ,na parterze kamienicy. - idealny na sklep, biurow, kafejke, piekarnię, ciastkarnię lub inne usługi - 2 pomieszczenia, zaplecze socjalne, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia blisko centrum W dąbrowie tarnowskiej! nowa, niższa cena! Położenie budynku: do wynajęcia lokal usytuowany na parterze. Działka o powierzchni 0,1506ha, budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Chrzanowa o powierzchni ok 87 m2. Bardzo dobra lokalizacja w Chrzanowie (ulica o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

52,46 zł/m²122 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla kancelarii lub biura rachunkowego, która zoptymalizuje firmowe koszty? Oferujemy do wynajęcia przestronny (122 m ), nowy lokal użytkowy przy ul. Gen. J.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 198 025 zł293,07 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Miasto lokal biurowy do wynajęcia 150 m2 Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 150 m , położony na I piętrze w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy Pod Panem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij