dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 283 163 zł99 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

67,12 zł/m²73 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 73m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w Krakowie w rejonie ulicy Westerplatte, lubicz i Kopernika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kraków,małopolskie

13,95 €/m²255 m² 3 557 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kasja Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe w centrum krakowa/grzegórzki/ Lokalizacja: biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa via a vis przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

76 zł/m²138 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu gastronomicznego, usytuowanego w doskonałej lokalizacji na ulicy Dąbrowskiego, w nowoczesnej inwestycji na Starym Podgórzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grodzka

Nowy Sącz,małopolskie

28,33 zł/m²30 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w Nowym Sączu o powierzchni 30 m2, znajdujący się w kamienicy przy ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu. Ściany w gładzi gipsowej ,malowane, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

18 €/m²100 m² 1 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo-handlowym unity centre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wadowice

Wadowice,małopolskie

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo usługowy o powierzchni 30m2 w ścisłym centrum Wadowic. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową! duża witryna dobra lokalizacja możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

541 041 zł36 m² 15 028,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne lokale inwestycyjne (usługowe) zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Krakowa - Grzegórzki, zaledwie 1,7 km od Rynku Głównego. Projekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Szczygla

Kraków,małopolskie

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowy lokal użytkowy mieszczący się na parterze budynku wraz przynależnymi miejscami postojowymi. Lokal znajduję się w kameralnym otoczeniu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrówki

Nowy Sącz,małopolskie

55 zł/m²444 m² 24 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny, nowy budynek w Nowym Sączu przy ul Dąbrówki. Budynek w trakcie prac budowlanych - dostępny do wynajęcia w IV kwartale 2026 Wynajmij i zaaranżuj zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

71,75 zł/m²140 m² 10 045 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy możliwość przejęcia w pełni funkcjonującej restauracji Sushi, zlokalizowanej przy ul. Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w sąsiedztwie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chochołów

Chochołów,małopolskie

3 499 000 zł490 m² 7 140,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Chochołów 127 - tu warto żyć. I warto zarabiać. Chochołów od lat przyciąga tych, którzy szukają prawdziwego Podhala Bez tłoku Krupówek, z zachowanym klimatem góralskiej wsi. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży bez pośredników lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63m2, znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Krowodrza Górka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

660 000 zł48 m² 13 639,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości o powierzchni użytkowej 48,39 m2 (w tym pum mieszkania 45,34 oraz pum piwnicy 3,05 m2) znajdującej się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiej

Kraków,małopolskie

4 380 000 zł630 m² 6 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy o powierzchni 630 m w pawilonie handlowym w centrum osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej w Nowej Hucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

5 000 000 zł708 m² 7 060,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o powierzchni 708,2 m na I piętrze budynku przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 5 w dzielnicy Ruczaj-Zaborek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Semperitowców

Kraków,małopolskie

64,29 zł/m²14 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 14 m2 w budynku biurowo-mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Semperitowców. Budynek I lokalizacja: obiekt biurowy zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

55,56 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia bez pośredników lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63m2, znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Krowodrza Górka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Anny

Nowy Targ,małopolskie

138,89 zł/m²18 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działasz w branży Beauty & Wellness. Tutaj możesz zrobić gabinet kosmetyczny, salon masażu i wiele innych. Twoja firma się rozwija i potrzebujesz miejsca na biuro, gdzie zaprosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o powierzchni ok. 180 m2, na parterze reprezentacyjnego budynku w Zabierzowie z parkingiem i całodobowa ochroną. - powierzchnia całkowita ok. 180 m2 - w tym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

68 zł/m²14 m² 986 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ul. Wielicka, w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstańców Wielkopolskich. Opis lokalu: do wynajęcia samodzielny pokój biurowy usytuowany na I piętrze biurowca. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

92 zł/m²25 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 25 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta papieskiego Wadowice. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna

Kraków,małopolskie

66,29 zł/m²53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Salwatorska

Kraków,małopolskie

110,24 zł/m²64 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowy lokal użytkowy premium, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Salwatorskiej w Krakowie. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

72,58 zł/m²79 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal w centrum Krakowa. Lokalizacja Lokal położony w nowoczesnej kamienicy na czwartym piętrze w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rynek

Bobowa,małopolskie

3 000 000 zł1 600 m² 1 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Gotowiec" 12,8% roi | Budynek 1200 m | Centrum Bobowej Wynajęty opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale dochodowym, położona w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wadowice

Wadowice,małopolskie

27,52 zł/m²545 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal usługowo - handlowy w centrum Wadowic. Lokal o powierzchni 545 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

96 zł/m²37 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kuklińskiego

Kraków,małopolskie

72 zł/m²100 m² 7 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowo-usługowy 99,62 m Rybitwy / okolice ul. Saskiej, teren zamknięty Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Rybitw, w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bochnia,małopolskie

21 zł/m²200 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bochnia ulica Proszowska 1 Centrum Handlowe Sanit jest zlokalizowane naprzeciw Galerii Rondo z dużym parkingiem. Mamy przychodnie lekarskie, gabinety, sklepy, siłownię, restaurację, sklep budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Mickiewicza

Brzesko,małopolskie

77,78 zł/m²21 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zostały ostatnie 2 wolne lokale na wynajem! Prezentujemy Państwu na wynajem świetne 2 lokale biurowo- usługowe, do wyboru, w Brzesku przy ul. Mickiewicza. Lokale o pow. ok. 16m2 i 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Sucha Beskidzka,małopolskie

2 390 000 zł500 m² 4 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży kamienicę w centrum Suchej Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Złoty Róg

Kraków,małopolskie

4 400 000 zł366 m² 12 021,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowy budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 366 m w Krakowie- krowodrza (ul. Złoty Róg), zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum. Nieruchomość inwestycyjna, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

100 zł/m²102 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 101,86 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

2 950 272 zł150 m² 19 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

18,69 zł/m²107 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera 10. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

100 zł/m²104 m² 10 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

61,03 zł/m²44 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro położone tuż obok ch Bonarka w doskonałej lokalizacji! reprezentacyjny lokal Z pięknym widokiem na południowy wschód i tereny zielone! Nowy budynek w pełni biurowy, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kraków,małopolskie

2 880 000 zł360 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednopoziomowy, przestronny, ruczaj Do sprzedaży przestronny, dobrze doświetlony lokal w Krakowie na Ruczaju. Wejście od ulicy, witryny wystawowe. Układ lokalu pozwala na wydzielenie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

649 000 zł39 m² 16 624 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części centrum Krakowa. Ulica Wrzesińska.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe