dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Andersa

Krynica-Zdrój,małopolskie

4 600 000 zł423 m² 10 881,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja Pensjonat Premium w Krynicy-Zdroju | Dochodowy obiekt z widokiem na góry Cena: 5 660 000 zł brutto (+ 243 000 zł - koszt wykupu z użytkowania wieczystego) | Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

106,25 zł/m²80 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony w nowej inwestycji przy ul Piastowskiej. Lokal wykończony o powierzchni ok 80m2 posiada powierzchnię typu open space do własnej aranżacji, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

68,99 zł/m²169 m² 11 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Dostępne różne metraże, parking Bez prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w biurowcu przy ulicy Kapelanka. Lokal o powierzchni ponad 168 m2 składa się z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apart hotel 400 m2 - pełne wyposażenie - Stare Miasto ulica Zwierzyniecka Do wynajęcia apart hotel, działający i wyposażony. Wymagane odstępne. Powierzchnia: 400 m2 Ilość pokoi: 14 ( 12 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pasternik

Kraków,małopolskie

68,53 zł/m²57 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 56,91 m2 zlokalizowany w okolicach ulicy Pasternik w dzielnicy Bronowice. W cenie czynszu najmu dostępne 2 miejsca parkingowe, 1 naziemne i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Węgrzce,małopolskie

50 zł/m²900 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta wynajmu powierzchni usługowo - użytkowej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Beskidzka

Kraków,małopolskie

81,40 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tytuł: pracownia gastronomiczna Wola Duchacka | 43 m , parter z witryną, gotowa do pracy opis nieruchomości:Do wynajęcia w pełni przygotowana pracownia gastronomiczna (43 m ) na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

100 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy położony przy ul. Grzegórzeckiej w centrum Krakowa. Lokal może spełnić różnorodne cele, od prowadzenia sklepu po biuro czy salon. Jest to lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kraków,małopolskie

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Stanisława Dąbka 22b. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

39 zł/m²221 m² 8 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal biurowy w dzielnicy Podgórze, przy ul. Wadowickiej o powierzchni 221 m2 Duże biuro wyposażone w klimatyzacje, światłowód oraz zamki szyfrowe zlokalizowane na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ciepłownicza

Kraków,małopolskie

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy lokal zlokalizowanym na 1 piętrze z niezależną klatką schodową w nowo wybudowanym budynku zlokalizowany przy ulicy Ciepłowniczej w Krakowie. Lokal jest w formie open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

104,44 zł/m²180 m² 18 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony w nowej inwestycji przy ul Piastowskiej. Lokal o powierzchni ok180m2 posiada powierzchnię typu open space do własnej aranżacji, znajduje się on na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

2 510 190 zł186 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego na sprzedaż o powierzchni 185.94 m w inwestycji EKO-PARK. Ta nowoczesna przestrzeń łączy komfort życia z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

61,43 zł/m²70 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy na wysokim parterze - 3 osobne pokoje N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie z przeznaczeniem pod lokal biurowy o pow. 70m2 położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kamieńskiego

Kraków,małopolskie

100 zł/m²103 m² 10 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 103 m2 w inwestycji ekopark. Ta nowoczesna przestrzeń łączy komfort życia z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal w Niepołomicach o powierzchni 180 m2. Lokalizacja - ul. Wimmera Nieruchomość przeznaczona pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Zagórzany,małopolskie

2,40 zł/m²1 250 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy w miejscowości Zagórzany, usytuowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Kraków - Nowy Sącz nr 966. Obecnie spełnia on funkcję przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lea

Kraków,małopolskie

102,88 zł/m²58 m² 5 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Od zaraz lokal N- idealny na fryzjera, kosmetykę - w eleganckim budynku - w centrum Krakowa Dostępne- od zaraz. 4 pomieszczenia + łazienka z zapleczem socjalnym + komunikacja = ok 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Plac Targowy, bieżanów-Prokocim, kraków Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 10 m , zlokalizowany na Placu Targowym w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wapiennik

Kraków,małopolskie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

2 490 000 zł232 m² 10 709,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla biura nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 232,5 m2. Lokal jest obecnie wynajęty. Cena: 2 490 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

51,34 zł/m²468 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej 467,5m2. Lokal do tej pory był wynajmowany przez firmę cateringową. Istnieje możliwość przeróżnych adaptacji. Właściciel preferuje wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

90 zł/m²90 m² 8 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m2 w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

104,32 zł/m²91 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony w nowej inwestycji przy ul Piastowskiej. Lokal o powierzchni ok 91m2 posiada powierzchnię typu open space do własnej aranżacji, znajduje się on na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

754 600 zł34 m² 22 194,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż luksusowe apartamenty: -25 Apartamentów od 21 m2- 84 m2 -w pobliżu Polana Szymoszkowa ok. 2 min 3min Butorowy Wierch 5min do Zakopanego -pełna Własność -300m spa ( Sauna, siłownia, grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

299,15 zł/m²117 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

English below Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej, dzielnica Stare Miasto. Lokal ma powierzchnię ok 117 m2 i znajduje się się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Kraków,małopolskie

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 710 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Miłkowskiego 5 w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

90 zł/m²73 m² 6 536 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę idealnego lokalu użytkowego na bawialnię dla dzieci, o powierzchni 72,62 m , położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

138,89 zł/m²36 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 36 m2 zlokalizowany przy ulicy Starowiślna niedaleko Rynku Głównego w Krakowie. Lokal można wykorzystać na: -Sklep z pamiątkami -sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

13,33 zł/m²15 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej rejon ulic Chmieleniec - Konopczyńskiego Jest to miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej o powierzchni ok 15 m2. Cena najmu 200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bema

Tarnów,małopolskie

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 20m2, położony na I piętrze kamienicy przy ul. Bema. Składa się z 1 pomieszczenia z oknem, na podłodze płytki, okna pcv. Idealnie nadaje się np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

2 999 999 zł220 m² 13 655 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 219,7 m + ogródek 66,51 m , zlokalizowany przy ul. Centralnej w krakowskich Czyżynach jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Nowy Sącz,małopolskie

477 000 zł51 m² 9 289,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 51,35 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia typu open-space, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kamieńskiego

Kraków,małopolskie

100 zł/m²82 m² 8 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 81,6 m w inwestycji ekopark. Ta nowoczesna przestrzeń łączy komfort życia z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł59 m² 13 496,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w samym centrum Mistrzejowic, tuż obok szpitala szpitala rydygiera (nowe osiedle, kilka tysięcy mieszkań w najbliższej okolicy). Podana cena jest ceną netto do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Podana cena jest ceną netto Cena brutto z podatkiem vat 23% wynosi 1 269 000 zł zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 73,95 m2 Wysokość pomieszczeń: 315 cm Kompletny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Kraków

Kraków,małopolskie

53,33 zł/m²450 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal handlowo-usługowy- produkcyjny (450 m ) do wynajęcia Kraków, os. Piastów Firma Nieruchomości pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się ze szczególną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Długosza

Nowy Sącz,małopolskie

26,32 zł/m²76 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem klimatyczny lokal gastronomiczny o powierzchni 76 m , zlokalizowany w sercu Nowego Sącza przy prestiżowej ulicy Długosza. Lokal mieści się w stylowej piwnicy zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hostel 400 m2 - pełne wyposażenie - Kazimierz Do wynajęcia działający hostel, w pełni wyposażony, bez żadnych nakładów finansowych! Znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Myślenicka

Gdów,małopolskie

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal usługowy na wynajem. Lokalizacja - Gdów centrum, ul. Myślenicka Powierzchnia - 35 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod działalność handlową.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij