dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

80 zł/m²147 m² 11 744 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

|R| Property prezentuje lokal biurowy znajdujący się w centrum Krakowa przy ul. Starowiślnej. Lokalizacja: ulica Starowiślna znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, co zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

30,65 zł/m²62 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w centrum Wadowic o powierzchni 62 m2. Lokal posiada duże witryny, przestronną salę sprzedażowa, zaplecze socjalne, toalety. Bardzo dobry standard , media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bema

Tarnów,małopolskie

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 80m2, położony na parterze budynku przy ul. Bema. Na podłodze gres. Wejście bezpośrednio z chodnika. Od ulicy duża witryna. W oknach zamontowane rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

597 135 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Numer kontaktowy: 883__584__570 Ostatnie dostępne lokale w ekskluzywnej inwestycji będącej idealną przestrzenią dla Twojego życia prywatnego i zawodowego. Będąc właścicielem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Wronina

Czorsztyn,małopolskie

960 000 zł40 m² 24 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta apartamentów w projekcie Castel Resort & spa Kameralny kompleks apartamentowy zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych części Podhala. To miejsce, w którym komfortowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - Ekskluzywny lokal w prestiżowej lokalizacji w Niepołomicach Do wynajęcia wyjątkowy lokal w sercu Niepołomic - idealny pod działalność medyczną, estetyczną, edukacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

 

 

Myślenice,małopolskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem Myślenice, ul. Słowackiego Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 90 m, położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bema

Tarnów,małopolskie

16,67 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 150m2, położony na II piętrze w budynku handlowym. Składa się z 5 osobnych pomieszczeń. Na podłodze wykładzina i płytki, okna pcv, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 403 247 zł126 m² 11 132,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy lu-6 zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju. Powierzchnia: 126,05 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kraków,małopolskie

62,76 zł/m²96 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy lokal użytkowy, położony w eleganckiej, zadbanej kamienicy przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i historycznych punktów Krakowa Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Kraków

Kraków,małopolskie

62,89 zł/m²318 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronomiczny położony przy placu dominikańskim tuż przy grodzkiej która dochodzi do rynku głównego O powierzchni 318 M2. Lokal dwupoziomowy składający się z: na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

319,49 zł/m²125 m² 32 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

|R| Property ma przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 125,2 m2 przy ul. Floriańskiej, która jest najbardziej obleganą przez turystów ulicą Krakowa. Lokalizacja: ul. Floriańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

32,50 zł/m²20 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy w Wadowicach. Lokal parterowy o powierzchni 20 m2 , w dobrym stanie technicznym. Idealne miejsce na biuro, gabinet kosmetyczny. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

69,84 zł/m²63 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 63m2, bronowice Wielkie ulica Stawowa Powierzchnia do wynajęcia znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Składa się z trzech gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Chełmek,małopolskie

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia budynek pod dowolną działalność gospodarczą. Budynek znajduje się na osiedlu mieszkaniowym, co zapewnia duży ruch pieszych oraz parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Kraków,małopolskie

33 zł/m²700 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem halę magazynową/produkcyjną o powierzchni 700 m2 w Krakowie, dzielnicy Podgórze. Hala składa się z kilku pomieszczeń, pokoi biurowych i zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wadowice

Wadowice,małopolskie

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 120 m2 położony w ścisłym centrum Wadowic. Budynek po remoncie, wysoki standard wykończenia. Lokal znajduje się na II piętrze, ma dostęp do pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wadowice

Wadowice,małopolskie

27,94 zł/m²68 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy położony na I piętrze w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni 68 m2 z możliwością wynajęcia mniejszych pomieszczeń, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

70 zł/m²80 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 80m2*usługi*handel*grzegórzki Lokal 80 m2 składa się z przeszklonej sali sprzedaży (ok 59 m2), magazynu ok 7m2, zaplecza i toalety. Możliwość alternatywnej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

30 zł/m²80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w Centrum Handlowym filar w Wadowicach. Obiekt położony przy głównej trasie Kraków - Bielsko-Biała a jednocześnie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Jana Pawła II

Wadowice,małopolskie

57,72 zł/m²149 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal komercyjny w samym centrum Wadowic zlokalizowany bezpośrednio na rynku głównym. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

55,60 zł/m²150 m² 8 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w centrum Wadowic. Lokal na parterze o powierzchni 150 m2, frontowy, z witryną. Bardzo dobra lokalizacja. Cena 55 zł/m2 netto + Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować lokal gastronomiczny o powierzchni 50 m2 położony w dzielnicy Krakowa- żabiniec. Nieruchomość znajduję się w świetnej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 54m2 z miejscem parkingowym. Lokal w bardzo dobrym stanie, na parterze z dużą witryną oraz wejściem bezpośrednio od ulicy. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Wadowic. Doskonale nadaje się na biuro, lokal usługowy. W skład wchodzi duże pomieszczenie z oknami - duże witryny oraz zaplecze sanitarne. Cena 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Plac Tadeusza Kościuszki

Oświęcim,małopolskie

6,67 zł/m²180 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

przestronne biuro pod wynajem, na strychu w kamienicy przy Placu Kościuszki w Oświęcimiu, powierzchnia 180 m2 (cztery pokoje) - na działalność biurową, sale do ćwiczeń. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

12,50 zł/m²160 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, magazyn jest wysoki, na terenie ogrodzonym, pilnowanym 24h na dobę. Dodatkowo możliwa obsługa magazynowa, przejęcia towarów na magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

90,32 zł/m²31 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy w centrum Wadowic. Lokal o powierzchni 31 m2 usytuowany na parterze z witryną i wejściem od ruchliwej ulicy. Cena 2800 zł plus media (prąd, woda, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Kęty

Kęty,małopolskie

999 000 zł1 247 m² 801,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż podpiwniczony, budynek usługowo - mieszkalny położony na działce o pow. 24,45 ara w Kętach. Budynek o pow. (całkowitej) 1 146,80m2 w tym powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szymonowica

Kraków,małopolskie

40 zł/m²1 083 m² 43 322 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości lakado oferuje na wynajem budynek biurowo - magazynowy usytuowany w Krakowie-Skotnikach, przy ulicy Sz. Szymonowica 85. Lokal dostępny od zaraz. Powierzchnia do wynajęcia : 1083,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Nowy Sącz,małopolskie

44,87 zł/m²156 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę luksusowy lokal usługowy 156 m2 na piętrze nad kliniką medyczną. Niezależna klatka schodowa do wejścia do lokalu na piętrze. Witryna możliwa do oklejenia. Duże przeszklenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

35,37 zł/m²82 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Wadowic. Lokal posiada dwa pomieszczenia po ok 42m2 i dodatkowo zaplecze socjalne z aneksem kuchennym i wc. Ogrzewanie podłogowe, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wadowice

Wadowice,małopolskie

28 zł/m²320 m² 8 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na I piętrze w kamienicy w centrum Wadowic. Budynek po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sławkowska

Kraków,małopolskie

3 790 000 zł235 m² 16 127,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy: lokal handlowo - usługowy (możliwość prowadzenia gastronomii) położony przy ulicy Sławkowskiej w samym sercu Krakowa, w odrestaurowanej kamienicy. 70m od płyty Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Tarnowiec

Tarnowiec,małopolskie

10,77 zł/m²650 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tarnowiec Przestrzeń dla Twojego Biznesu Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi doskonałą ekspozycję, elastyczność i potencjał rozwoju? Ta nieruchomość komercyjna w Tarnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

94,96 zł/m²258 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

****zobacz wirtualny spacer po lokalu **** *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

56,58 zł/m²34 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Estate Nieruchomości prezentuje lokal usługowo-biurowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji, 3 minuty od przystanku tramwajowego Kleeberga, w miejscu o dużym natężeniu pieszych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

2 775 125 zł222 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222.01m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum Krakowa przy ulicy Francesco Nullo. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

45,45 zł/m²66 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 66m , usytuowany na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Piłsudskiego 43 w Myślenicach - via Apartamenty. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł90 m² 13 340 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję pawilon handlowy o powierzchni 89m2, położony na działce 380m2 - pełna własność. Rozkład Sala sprzedaży 57,95m2 Sala sprzedaży 20,06m2 zaplecze 9,9m2 Przedsionek 0,88m2 wc.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij