dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

869 000 zł62 m² 14 016,10 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości "nieruchomości Profesjonalnie" Kapitalna lokalizacja mieszkania Piękny widok z okien na prawie cały Kraków Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

710 000 zł50 m² 14 314,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 025 026 zł72 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność. Przedstawiamy Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hoffmanowej 6 w Krakowie. Nieruchomość wykończona w klasycznym stylu, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

860 000 zł56 m² 15 412,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below. Oferta na wyłączność. Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 7 w Krakowie. Bardzo ładnie wykończona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

540 000 zł37 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,26 m , z dodatkową piwnicą 2,69 m , usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dobrego Pasterza 109 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sądecka

Bochnia,małopolskie

1 450 000 zł103 m² 14 077,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny apartament na parterze nowo powstającej inwestycji - w samym sercu Bochni - przy ul. Sądeckiej. Powierzchnia użytkowa 103 m2, składa się z czterech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

599 000 zł60 m² 9 980,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zielonej cichej okolicy myślenice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

4 249 000 zł154 m² 27 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Kraków, stare miasto ok. Wielopole ul. Librowszczyzny tuż przy Plantach Oferuję do zakupu piękny penthouse wykończenie pod klucz W cenie w urokliwej odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

730 000 zł29 m² 25 215,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis Oferuję na sprzedaż nowy, wykończony i w pełni wyposażony piękny apartament o łącznej powierzchni 28,95 m2, idealny dla pary, singla lub pod inwestycję. Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

680 000 zł73 m² 9 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam prywatnie nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Rabce-Zdroju, tuż przy Parku Zdrojowym - "osiedle Parkowe", ulica Orkana 20h. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł54 m² 11 181,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem i dodatkowym poddaszem, znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2008 roku przy ulicy Ochota 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bochnia,małopolskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań zlokalizowanych w malowniczej okolicy Bochni, przy ul. Karosek. Najnowsza inwestycją, która obejmuje budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

749 000 zł51 m² 14 611,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Teatralnym w Nowej Hucie. Mieszkanie o powierzchni 51,26m2 na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Kraków,małopolskie

799 000 zł53 m² 15 169,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z balkonem do remontu przy ul. Traugutta. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Traugutta, na terenie byłego Getta Kraków. W okolicy występuje niska zabudowa, czteropiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

861 940 zł61 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

858 298 zł85 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję inwestycję w malowniczej okolicy Czarnochowic: 4 kameralne budynki mieszkalne na ogrodzonym terenie, każdy zaledwie z 10 mieszkaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł67 m² 17 713,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,18 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w apartamentowcu z 2005 roku. Apartament jest bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jasne wyposażone mieszkanie na sprzedaż Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 10 budynku przy ul. Marii Jaremy w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie jest wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

869 500 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie na osiedlu Bagry Park. Nieruchomość: - 2 pokoje - ok. 47m2, - taras, - 1 piętro, - dodatkowo miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegółowe informacje Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na najwyższym 4 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem na Kraków. Cena dotyczy mieszkania wykończonego do wprowadzenia (kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

880 000 zł55 m² 15 982,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, klimatyzowane mieszkanie, osiedle Piastów 63h, kraków Oferta tylko u nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie: - powierzchnia 55,06 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 133 600 zł113 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji I dodatkowych kosztów Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113,36 m2 w kameralnym bliźniaku w Modlnicy przy ul. Szydło. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

1 097 000 zł72 m² 15 187,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Piękne mieszkanie o powierzchni 72,23m2 mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym bloku z windą. Przy bloku znajduje się ogrodzony parking dla mieszkańców. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł50 m² 12 355,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 - pokojowe, bardzo ustawne i jasne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie mieści się na Osiedlu Mistrzejowice, w dzielnicy Mistrzejowice/ Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 128 380 zł51 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świetna kameralna inwestycja w pobliżu Krakowskich Błoń z 3 ostatnimi mieszkaniami o pow. 51,29 / 57,2 / 71,8m2. Lokalizacja: wola Justowska, to prestiżowa a jednocześnie prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

1 095 542 zł61 m² 18 093,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż! zakup bezprowizyjny stare podgórze - termin realizacji 1q2026 atuty: - lokalizacja! blisko Placu Boh. Getta + tereny zielone - Park im. Wojciecha Bednarskiego w Podgórzu, - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzesko,małopolskie

509 000 zł88 m² 5 757,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Smart Property prezentuje Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88 mkw, usytuowane w Brzesku przy ulicy Diamentowej. Nieruchomość o ekspozycji południowej znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Kraków,małopolskie

830 000 zł62 m² 13 447,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 61,72M2 krowodrza Ul. Cieszyńska opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,72m2 mieści się na ostatnim, 4 piętrze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się w Starym Mieście. Apartament Przestronne dwupokojowe mieszkanie z doskonałym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

4 280 000 zł153 m² 27 974 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej Mieszkanie posiada 47m2, 3 pokoje, osobna jasna kuchnia korytarz,łazienka ,osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

775 000 zł48 m² 15 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości Home-Estate przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na zielonym osiedlu Albertyńskim w Krakowie wjazd od ul. Pokrzywki Wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Tarnów,małopolskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przedstawiam 3pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 położone na 1wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Boya-Żeleńskiego 5. To przestronne mieszkanie, o ciekawej, nietypowo zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

865 000 zł48 m² 17 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stanisława Przybyszewskiego w Krakowie, na parterze, dziewięciopiętrowego budynku z 2021 roku w bardzo atrakcyjnej, bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kordeckiego

Kraków,małopolskie

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas-oferta na wyłączność kraków, kazimierz-ul. Kordeckiego udział w trakcie znoszenia wpółwłasności i zakładania kw Oferuję do zakupu kawalerkę na Kazimierzu nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Lwowskiej w niedalekiej odległości od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

740 000 zł53 m² 13 962 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tel: jeżeli szukasz nowe wyremontowane 2-Pokojowe mieszkanie, z 3-ma balkonami, i 2 osobne i nieprzechodnie pokoje, osobna urządzona kuchnia wyposażona w nowy dobrej jakości sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

970 000 zł95 m² 10 225,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z dużym ogrodem N20 Nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie dla ludzi z pasją - z dużą ilością miejsca na przechowywanie i pomieszczeniami, w których można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 290 000 zł103 m² 12 553,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zespół oferuje do sprzedaży, słoneczne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe, ul. Lawendowa. Dwa miejsca postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 102,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł45 m² 11 158,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia Z ogródkiem! wieliczka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na.