dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

629 000 zł44 m² 14 433,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Piltza na Ruczaju w Krakowie. Budowa etapu, w którym znajduje się mieszkanie zostanie zakończona w II połowie 2024 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

473 790 zł26 m² 18 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

889 295 zł77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- oferujemy narożne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 Pokoje Miejsce na garderobę Oddzielna kuchnia! Łazienka oraz wc Do mieszkania przynależy loggia Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

745 000 zł51 m² 14 614 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

840 000 zł51 m² 16 600,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Józefa Chełmońskiego w Krakowie, na pierwszym piętrze, trzypiętrowego budynku z 2014 roku w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

795 000 zł63 m² 12 559 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania z pięknym ogrodem - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: kraków - Czyżyny Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Zakopane,małopolskie

1 584 720 zł51 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjny, ekskluzywny apartament 8 min od Krupówek. Lokalizacja Apartament znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (7 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

549 000 zł35 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży bezpośrednio od właściciela kawalerka powierzchni 35 m2 składająca się z dużego pokoju wraz z aneksem kuchennym, łazienki z wc do mieszkania przynależy przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł39 m² 17 545 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Kraków,małopolskie

635 000 zł42 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią - Rydlówka budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w sześciopiętrowym budynku z 1970 r. przy ul. Szafrana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

800 000 zł47 m² 17 079,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przemysłowej opis mieszkania : Mieszkanie o powierzchni 46,84 m2 jest usytuowane na trzecim piętrze i składa się z: -sypialni; -Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 359 000 zł76 m² 17 973,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje apartament o pow. 75,6 m2, z tarasem, loggią, garderobą, opcją tarasu na dachu budynku - przy północnej granicy Krakowa - Prądnik Biały / Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

802 663 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja mieszkaniowa przy spokojnej uliczce na os. Azory. Budynek trzypiętrowy, składa się z zaledwie dziewięciu apartamentów. Budynek z nowoczesnymi, jasnymi i przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 77,16 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

927 276 zł70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, cechującej się: stylem, funkcjonalnością, jakością oraz bezpieczeństwem. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 024 330 zł125 m² 16 238,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska inwestycja ukończona Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

1 097 600 zł78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Śródmieście. Apartament Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78.4 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Nowy Sącz,małopolskie

230 000 zł28 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Super oferta! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28m2 położoną na I piętrze w kamienicy z parkingiem. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

840 000 zł73 m² 11 486,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Sprzedam prywatnie nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Rabce-Zdroju, tuż przy Parku Zdrojowym - "osiedle Parkowe", ulica Orkana 20h. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

822 940 zł61 m² 13 557,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim - rodzinna, spokojna, świetnie skomunikowana okolica Bez pcc i prowizji Gotowe, oddane do użytkowania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Edwarda Dembowskiego

Kraków,małopolskie

460 000 zł23 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kraków / ul. Edwarda Dembowskiego / 1 pokój / świetna lokalizacja mieszkanie 23 m2 Piętro: 2/4 Czynsz 330 zł Balkon - 6 m2 Piwnica - 2,2 m2 Ekspozycja mieszkania - południowa Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 47,6 m2 na ul.Ostatniej (dzielnica: Grzegórzki). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 9 piętrowym bloku z 2012 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

399 000 zł60 m² 6 695,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ok. Starego miasta / nowy kleparz / atrakcyjna oferta / różne metraże Do sprzedaży mieszkania, które stanowią adaptację strychu, mieszkania o różnych metrażach. Mieszkanie nr 2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 70,69m2 z ogródkiem. Mieszkanie składa się z : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

369 000 zł24 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajdujące się w budynku będącym częścią inwestycji Słoneczne Miasteczko przy ul. Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kaczorówka

Kraków,małopolskie

1 120 000 zł95 m² 11 820,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowy apartament, dwupoziomowy z tarasem i balkonem, o pow. użytkowej 94,75 m2 (pełna ok. 120 m2) przy północnej granicy Krakowa - Zielonki /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

410 000 zł47 m² 8 723 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania na małym kameralnym strzeżonym osiedlu w topowej lokalizacji Tarnowa mam ofertę idealną dla Ciebie. Z przyjemnością zaprezentuje Ci komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji, cechującej się stylem, funkcjonalnością, jakością oraz bezpieczeństwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 4 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -3x Sypialnia -2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 485 365 zł80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

927 730 zł56 m² 16 420 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

563 165 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

965 530 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

795 000 zł47 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,33 m2 na 12 piętrze w trzynastopiętrowym nowo wybudowanym budynku przy ul. Mogilskiej w Krakowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł64 m² 20 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 znajdujace się przy ul. Krupniczej na Starym mieście w krakowie. Dodatkowo jest możliowość zakupu piwnicy o pow. 24m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

549 000 zł36 m² 15 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, mieszkanie znajdujące się na Krakowskiej dzielnicy Olsza przy ul. Bosaków w budynku z lat 70. Idealne dla singla lub młodej pary oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

892 050 zł63 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

729 500 zł34 m² 21 455,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

762 000 zł58 m² 13 137,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie z dużym, pięknym.