dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

2 120 809 zł97 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 96,62m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

578 000 zł33 m² 17 357,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Stare Podgórze, tuż przy ul. Limanowskiego, okolica: okolica doskonale skomunikowana zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie, które jest własnością klienta od 2012 roku. Mieszkanie było regularnie wynajmowane od 2018 roku i obecnie jest zamieszkane przez pracującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Skawina,małopolskie

780 000 zł59 m² 13 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe słoneczne mieszkanie Z dużym ogródkiem - skawina N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 58,89 m2 usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szlembark

Szlembark,małopolskie

1 255 340 zł109 m² 11 531,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty Z widokiem na zalew czorsztyński N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować luksusową inwestycję zlokalizowaną na południu Polski, w górach, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Kraków,małopolskie

708 510 zł62 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 904 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne dwa pokoje z komfortową osobną kuchnią - Osiedle Akademickie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46.90m2, znajdujące się na os. Akademickim, w okolicach Parku Wodnego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

866 332 zł59 m² 14 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

990 000 zł53 m² 18 803,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje mieszkanie z zabudowie bliźniaczej w budynku czterolokalowym zlokalizowane w Krakowie w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania bezpośrednio od właściciela dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lea 75 Mieszkanie 38m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Bibice,małopolskie

949 000 zł93 m² 10 219,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

**dom pełen radości w Bibicach!** Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy coś specjalnego - przytulne, przestronne mieszkanie w Bibicach, które stanie się Waszym nowym domem pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

639 000 zł44 m² 14 414,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2x sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 44,33 m2 na Osiedlu Kalinowym. Lokalizacja: bieńczyce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

585 000 zł33 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ulicy Orlińskiego. Gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie - zostało odmalowane dla kolejnego właściciela. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 898 723 zł99 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 99,15 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

2 837 500 zł114 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, która nie jest wpisana do rejestru zabytków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji, bez pcc. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 2x - Łazienka - Przedpokój Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Kraków,małopolskie

430 000 zł18 m² 23 497,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kujawskiej w dzielnicy Krowodrza. Na 18,30 m2 składają się -pokój -kuchnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 5 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 4x - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

610 000 zł68 m² 8 905,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz nieruchomości z rynku pierwotnego i nie chcesz czekać na odbiór kluczy kilka miesięcy, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Mieszkanie dostępne od zaraz! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

881 250 zł75 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na ul. Lasówka w dzielnicy Płaszów w pobliżu odnowionego Parku rzecznego Płaszów i Wiślanej trasy rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 804 788 zł88 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 81,52 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

754 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka na Os. Kalinowym - bieńczyce N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne i kompaktowe mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako pierwsze lokum lub inwestycja. Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ognistych Wici

Kraków,małopolskie

729 000 zł49 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego bardzo ustawnego mieszkania z dala od centrum , ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Kraków / Nowa Huta / Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

773 946 zł68 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia dla swojej rodziny? Inwestycja ekosucharskiego to idealna propozycja dla Ciebie! Nasze kameralne osiedle położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

917 865 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. To unikalna okazja na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

419 000 zł60 m² 6 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pragnę zaprezentować mieszkanie do wejścia położone na III pietrze w bloku IV piętrowym o powierzchni 60,13m2 znajdujące się przy ulicy Korzeniowskiego. Składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 4 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -3x Sypialnia -2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł108 m² 8 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż w Niepołomicach! To przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

629 000 zł34 m² 18 621 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie w Krakowie - dzielnica Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,78 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

899 613 zł77 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

6 805 400 zł194 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł67 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na 3 i 4 kondygnacji w budynku z 1998 roku przy ulicy Mieczysława Pszona. Na Klatce tylko dwa mieszkania. Bardzo doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kłaj

Kłaj,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja For english scroll down - Na sprzedaż nowe, wykończone, bezczynszowe mieszkanie 55m2 na parterze kameralnego budynku z prywatnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie W centrum tarnowa! Bardzo dobry wjazd na autostradę A4 Kraków- rzeszów Znajduje się w samym sercu Tarnowa, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej na Woli Justowskiej. Oferowana nieruchomość o powierzchni 41,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m zlokalizowana na Osiedlu Kalinowym. Doskonała lokalizacja blisko przedszkoli, szkół oraz licznych sklepów, takich jak Lidl, kaufland i Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ondraszka

Kraków,małopolskie

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2 pokoje nieprzechodnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 48 m2 przy ul. Ondraszka lokalizacja: dzielnica: podgórze.