dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze niskiego bloku. Świetna lokalizacja, blisko szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

835 000 zł75 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie w Wieliczce - ul. Sadowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,71 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

663 750 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 506 582 zł56 m² 26 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 55.82 m2, w nowej inwestycji, ul Krowoderska, oddalone od ulicy, trzecia linia zabudowy. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezprowizyjny | inwestycja oddana do użytkowania Mieszkanie 3 pokojowe z prywatnym tarasem na dachu oraz loggią. Salon z wyjściem na taras na dachu - 2 sypialnie - łazienka - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

### mieszkanie zarezerwowane ### - ### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### 2-osobne pokoje /jasna kuchnia / widok na zieleń os. Przy Arce /mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

879 000 zł42 m² 21 058,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament położony na 6 piętrze przy al. 29 listopada 39e w inwestycji Vermelo. Mieszkanie urządzone w stylu boho. Lokalizacja: przystanek autobusowy Biskupa Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł57 m² 17 734,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | bez prowizji Do zakupu mieszkanie 3 pokojowe z ekspozycją południową na parterze w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz obok inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

694 694 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji zlokalizowanej w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik Czerwony. Nieruchomość: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł70 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 70m2, usytuowane przy ulicy Dąbskiej, dzielnica Grzegórzki. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pobliżu Tauron Arena Kraków, jest wspaniale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

637 000 zł38 m² 16 986,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy! - do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie 37,50 m2 na ul.Zakątek - dzielnica: (Krowodrza). Nieruchomość położona jest na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku (lata 80) po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! Kraków - Mistrzejowice - Piasta Park - trzypokojowe mieszkanie z loggią oraz miejscem postojowym przed lub pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

980 000 zł82 m² 11 958,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas! Przestronne dwupoziomowe mieszkanie położone w bliskiej odległości od parku! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Kurdwanów, bezpośrednio granicząc z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

639 000 zł47 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jeśli poszukujesz 2 pokojowego mieszkania z dala od centrum , jednak w pobliżu komunikacji miejskiej ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Kraków / Nowa Huta / Plac Centralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Ogrodniki

Kraków,małopolskie

135 000 zł9 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Ogrodniki ok. Zakopiańska W pobliżu Bonarka, sanktuarium, Lidl i wiele innych ciekawych miejsc. rynek wtórny, stan deweloperski Lokal A2 o pow. użytkowej 8,95 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

760 000 zł58 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, 58 m Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , z oknami wychodzącymi na północ i południe. Budynek to nowoczesna konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

698 100 zł39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak Prowizji dla Biura, brak podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesny apartament B/01.02 na Krakowskim Zabłociu zlokalizowany na 1 piętrze o powierzchni użytkowej 39 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł91 m² 18 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1943

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 6 pokojowego mieszkania przy ul. Królewskiej w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni 90,63 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł47 m² 22 450,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kraków, grzegórzki, cystersów by Cordia - 46.77m, 2 pokoje z tarasem i przytulnym zielonym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | bez prowizji Do zakupu mieszkanie 4 pokojowe z ekspozycją południową na 4 piętrze w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz obok inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

720 000 zł37 m² 19 292,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie, położone przy. ul. Pachońskiego w Krakowie Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja; w promieniu 10 minut piechotą znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

299 000 zł34 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w super lokalizacji na os.1000-lecia. Mieszkanie o pow. ok. 34m z przynależną piwnicą. Mieszkanie do remontu. Usytuowane na 3 piętrze. W mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 56,09m2 zlokalizowane w bliskiej odległości zalewu Zakrzówek, kampusu uj, skałek Twardowskiego. Nieruchomość składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

798 000 zł58 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[Mówimy pl,ukr oraz ru] Mieszkanie o powierzchni 57,88 m2 zlokalizowane jest na 5-piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy os. Centrum B, dzielnica Nowa Huta.W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródlana

Krynica-Zdrój,małopolskie

370 000 zł43 m² 8 545,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mamy do sprzedania mieszkanie w Krynicy-Zdroju przy ul. Źródlanej o powierzchni 42 m2 na drugim piętrze. Jest to pierwszy blok na początku osiedla po prawej stronie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym (open space) dwóch sypialni łazienki przedsionka. Mieszkanie jest wyposażone w ogrzewanie podłogowe gazowe. Woda pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

779 000 zł36 m² 21 342,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W tej inwestycji posiadam kilka podobnych mieszkań na sprzedaż! Zapraszam do kontaktu! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie znajdujące się przy Ul.Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 103,40 m , zlokalizowane w zielonej części Bronowic. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

540 000 zł34 m² 15 882 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 540 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, na zasadach cesji w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

230 000 zł70 m² 3 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne bezczynszowe mieszkanie o pow. 70m2 w dwupiętrowej kamienicy w samym centrum Nowego Sącza, zlokalizowane na II piętrze przy ul. Lwowskiej.3 jasne pokoje, przestronny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (a2.11) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem (24 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowa Wola

Kraków,małopolskie

499 800 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Stare Podgórze, plac Bohaterów Getta okolica: okolica doskonale skomunikowana zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Możliwość wykończenia pod klucz! inwestycja Kilkuetapowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 501 622 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Możliwość wykończenia pod klucz! 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 50m2 w cenie 750 000 zł Usytuowanie: 2 piętro w 3 piętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł48 m² 14 821,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! ruczaj! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gen. Jakuba Jasińskiego. Nieruchomość położona na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

748 000 zł44 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] W pobliżu Alei Bora Komorowskiego, niedaleko CH Krokus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konfederacka

Kraków,małopolskie

1 120 000 zł81 m² 13 791,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 4 pokojowe O powierzchni 81,21 M2 przy ulicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij