dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

699 000 zł44 m² 15 778,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w osiedlu Verde (wieliczka Park) Mieszkanie: prezentowane mieszkanie znajduje się w inwestycji Verde (zaraz obok Wieliczka Park) zlokalizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł24 m² 20 286,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowa, niższa cena! Dobrze rozplanowane mieszkanie do wejścia. Opcja na wynajem długoterminowy w świetnie skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: ul. Żółkiewskiego, tuż obok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 253 665 zł55 m² 22 740,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie mieszkania od 1 do 4 pokoi, powierzchnia od 28 do 97 m2 mieszkania gotowe IV kwartał 2025 - przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

1 033 909 zł63 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie ostatnie mieszkania od 2 do 3 pokoi, powierzchnia od 42 do 71 m2 mieszkania gotowe II kwartał 2026 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

520 000 zł41 m² 12 624,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Plant Bieńczyckich! Biuro Nowohuccy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Na Lotnisku, w zielonej części Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

981 045 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Gotowa Funkcjonalne 4 pokoje z balkonem * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrana

Kraków,małopolskie

1 343 000 zł71 m² 18 891,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promo Estates prezentuje ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 71 m2, położone na 6. piętrze w świetnej lokalizacji, przy ulicy Szafrana - zamknięte Osiedle Fi. To niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadzista

Tarnów,małopolskie

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Spadzistej w Tarnowie W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje. Są nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe i nowe drzwi wewnętrzne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja została zakończona, co oznacza gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

539 000 zł29 m² 18 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zielonym Nieruchomość położona na parterze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne Mieszkania i Wille na Woli Justowskiej Kameralna inwestycja Prywatny ogród i Taras na dachu Nova Wiosenna to wyjątkowa inwestycja położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

448 920 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 34,80 m 2 mieszczące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Nowy Targ,małopolskie

627 000 zł54 m² 11 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy Targ centrum - nowe, dwupokojowe mieszkanie. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 52,14 m2 położone jest na pierwszym piętrze i poddaszu budynku przy ulicy Orkana. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

861 672 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Kraków,małopolskie

995 000 zł57 m² 17 480,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe, widokowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krowodrza, w rejonie ulicy Reymonta, tuż obok Krakowskich Błoń i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Nowy Targ,małopolskie

627 000 zł54 m² 11 613,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w centrum Nowego Targu. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,99 m2 położone jest na pierwszym piętrze i poddaszu budynku przy ulicy Orkana. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Nowy Targ,małopolskie

899 930 zł65 m² 13 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowy Targ - nowe, trzypokojowe mieszkanie w centrum. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64,61 m2 położone jest na pierwszym piętrze i poddaszu budynku przy ulicy Orkana. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Natansona

Kraków,małopolskie

955 000 zł67 m² 14 232,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie trzypokojowe, ul. Natansona na Prądniku Białym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku i składa się z: - osobnej kuchni z oknem - 10,38m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 025 000 zł54 m² 18 807,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Poznańska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Brzeszcze,małopolskie

215 000 zł47 m² 4 613,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż: brzeszcze, ul. Paderewskiego Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 46,6 m Liczba pokoi: 2 Piwnica: 2,2 m Balkon: 5 m szerokości Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Henryka

Chrzanów,małopolskie

319 000 zł48 m² 6 646 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 2 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 767 773 zł79 m² 22 419,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezprowizyjna | zabłocie | 0% podatku Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 78,85 m2 - salon z aneksem kuchennym, trzy sypianie, dwie łazienki, przedpokój, balkon. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oświęcim,małopolskie

670 000 zł171 m² 3 918,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie na Parterze z Ogrodem w Oświęcimiu Adres: oświęcim, ul. Krzemieńczyk, osiedle nad stawem Cena: 670 000,00 zł Metraż: 53,1 m (cała posesja 171 m ) Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

680 000 zł58 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,64 m2 z czterema oddzielnymi pokojami zlokalizowanego na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

623 000 zł34 m² 18 552,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z otwartą kuchnią z widokiem na panoramę Krakowa budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku zrealizowanym w 2009 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

495 000 zł25 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal mieszkalny 24,35 m2 w nowym budynku na kameralnym osiedlu w Bronowicach Wielkich (zamknięte, monitorowane, z wewnętrznymi własnymi terenami zielonymi), kilka minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

944 680 zł56 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

655 000 zł46 m² 14 086 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w nowej inwestycji z 2024 "centralna Park" dzielnica Czyżyny. Spokojne osiedle z licznymi usługami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

626 000 zł38 m² 16 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na inwestycji Verde (zaraz obok Wieliczka Park) zlokalizowanej na granicy z Krakowskim Bieżanowem w otoczeniu istniejącego lasu należącego do obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

640 500 zł48 m² 13 484,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 370.00 zł; Budynek: z 2007 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, piwnica, nie ma windy, nie ma gazu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

432 625 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Oferta Sprzedaży Mieszkanie o powierzchni 34,61 m2 mieszczące się na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą Lokal 23 posiada: - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

810 000 zł40 m² 20 239,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bronowice - ul. Stańczyka Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bronowic, ul. Stańczyka w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

555 000 zł44 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Ściegiennego w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

826 832 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości! Lokal mieszkalny o powierzchni 66,68 m2, nr 9 mieszczący się na drugim piętrze, nowoczesnego budynku z windą, na który składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

819 000 zł40 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, rydlówka. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 52M2, na ul. Konarskiego, krowodrza, kraków opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 184,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkania to sierpień 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

405 000 zł28 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Prime Property, oferuje do do sprzedaży kawalerkę. Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie znajduje się w Krakowie na ul. Radzikowskiego. Lokal o powierzchni ok. 28m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

467 000 zł49 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij