dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

752 220 zł75 m² 10 029,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Poznaj nieruchomość dzięki wirtualnemu spacerowi - Biuro nieruchomości Lakado prezentuje jasne, przestronne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Kurdwanów nieopodal zrewitalizowanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłosowskiego

Kraków,małopolskie

485 000 zł28 m² 17 138 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie z osobną funkcjonalną kuchnią w Krakowie w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

582 000 zł46 m² 12 707 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: stwórz swoją Alternatywę w sercu Białego Prądnika! Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Szklane Domy

Kraków,małopolskie

889 000 zł57 m² 15 569 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku z 2016 roku. - balkon, - miejsce postojowe w garażu podziemnym , - umeblowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rynek Górny

Wieliczka,małopolskie

495 000 zł63 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W centrum wieliczki najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 62,69M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Morwowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 3-piętrowym bloku z lat 70tych. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Nieruchomość objęta programem rządowym! - bez wkładu własnego - dopłaty do kredytu Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w promocyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

560 000 zł31 m² 17 925,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,24m2 w kameralnej inwestycji ,oaza Bronowice'. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie do wlasnego zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję i wynajmowanie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, jasna kuchnię, wyjątkowo dużą loggię oraz piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

760 500 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Tarnów,małopolskie

495 000 zł76 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Marzysz o przestrzennym mieszkaniu z własnym ogrodem i garażem? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Z przyjemnością zaprezentuję Ci przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,17 m na 12. piętrze z 13, przy ul. Mogilskiej, w pełnej własności. Lokal składa się z 2 pokoi i jest w stanie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zawada

Zawada,małopolskie

378 844 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie w Zawadzie, bez pcc, wysoki Standard Kupując u nas nie płacisz prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

680 000 zł40 m² 16 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

/ chodkiewicza / mieszkanie do wejścia / 2 pokoje / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Chodkiewicza. Nieruchomość położona na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kęty,małopolskie

493 652 zł61 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Osiedle Nowe Miasto" to inwestycja o wysokim standardzie która zlokalizowana jest w centrum Kęt przy ul. Kościuszki. Łącznie budujemy 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentuje Państwu 1/2 pokojowe mieszkanie w zależności od upodobań gdyż istnieje możliwość wydzielenia niezależnej sypialni. Nieruchomość usytuowana na ostatnim piętrze dzięki czemu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

899 000 zł55 m² 16 328 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, klimatyzowane mieszkanie, osiedle Piastów 63h, kraków Oferta tylko u nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie: - powierzchnia 55,06 m2 - klimatyzacja - wanna - balkon - szczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

534 000 zł37 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze - poddaszu remontowanej kamienicy na Starym Podgórzu. powierzchnia mieszkania 36,82 m2. planowany rozkład to salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

664 000 zł44 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! gotowe! inwestycja oddana do użytku! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 456 169 zł102 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

485 000 zł28 m² 17 137,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe, mieszkanie znajdujące się na Czyżynach przy oś. 2 pułku Lotniczego w budynku z lat 70. Idealne dla singla lub młodej pary oraz jako inwestycja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

793 137 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Bronowicach gotowe do odbioru Jasne 2 pokoje z balkonem 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

660 000 zł38 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamknięte osiedle na Dąbiu! ulica Dąbska 21a. Masz samochód? To świetnie, pod blokiem są miejsca postojowe bezpośrednio dla mieszkańców (teren osiedla jest ogrodzony). Teraz o samym mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Chrzanów,małopolskie

399 999 zł61 m² 6 607,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

[rezerwacja] sprzedaż bezpośrednia. Cena do negocjacji Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 60,54 m , znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bieżanów - prokocim - ul czeczów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Czeczów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł59 m² 20 339 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Stare Podgórze, tuż przy ul. Rydlówka okolica: okolica doskonale skomunikowana zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

698 100 zł39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kraków,małopolskie

960 000 zł50 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe W prestiżowej kamienicy Z ogrzewaniem miejskim przy ul. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal uczelnie uj, agh, asp, ur. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

750 000 zł65 m² 11 609,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja / umowa przedwstępna/ zapraszamy do zapoznania się Z innymi naszymi ofertami We speak English Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 120 000 zł44 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z miejscem postojowym, komórką lokatorską przy galerii kazimierz. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w V piętrowym nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Edwarda Dembowskiego

Kraków,małopolskie

460 000 zł23 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 r., o powierzchni 23 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy Alei Dembowskiego. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł57 m² 7 486 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż dwu pokojowy apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na I piętrze w samym Centrum Nowego Sącza. Dodatkowo w cenie przynależne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajdującą się przy ulicy Ostatniej, w nowym budownictwie. Z racji bliskiej odległości od centrum i uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł94 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 5 P okojowe do wejścia! krowodrza! idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Królewskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3.a1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 36,5 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Cena promocyjna: 659.000 zł Oszczędzasz aż 117.000 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

695 000 zł146 m² 4 760,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 146 m2, w Świątnikach Górnych, zaledwie ok. 5 km od granicy Krakowa. Mieszkanie 2-poziomowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

1 315 000 zł58 m² 22 672,40 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 58 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start bądź dla rodziny 2+1. Lokalizacja: bronowice. Dobry dojazd do krakowskich uczelni, zwłaszcza Politechniki Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

666 960 zł42 m² 15 880 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 378 300 zł77 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Home Estate z przyjemnością oferuje na sprzedaż mieszkanie w Krakowie na ulicy Rakowickiej, w starej kamienicy z 1890 roku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 77m2 posiada.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij