dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nasłonecznione trzypokojowe mieszkanie na Prądniku Białym w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chełmońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

638 900 zł43 m² 14 858,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w wyższym standardzie bez Prowizji znajdujące się na prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na granicy z Krakowskim Bieżanowem w otoczeniu istniejącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

938 900 zł40 m² 23 472,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to mieszkania o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

We speak english, english description below. Opis nieruchomości Sprzedam dwupokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie posadowione przy ulicy Żabiniec. Lokal mieści się na parterze, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

647 112 zł27 m² 23 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulna kawalerka z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Janowa Wola

Kraków,małopolskie

499 000 zł24 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! garsonierę do wejścia na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Janowa Wola Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowej odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

1 380 510 zł51 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.1 m2 w unikatowej inwestycji przy Wawelu. Budynek to odrestaurowana kamienica z XIX wieku, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zalesie

Zalesie,małopolskie

690 000 zł73 m² 9 509,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera, brak podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Lokal objęty jest programem rządowym - bez wkładu własnego - dopłaty do kredytu Mam przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

720 000 zł52 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,5m2 ulokowane w Północnej części miasta - Prądniku Czerwonym lokalizacja: ulica Strzelców znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Posadowskie

Ochotnica Górna,małopolskie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość mieści się w domu jednorodzinnym podzielonym na dwa odrębne mieszkania. Mieszkanie w pełni wyposażone. Ogrzewane piecem węglowo- drzewny dodatkowo kominek w salonie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

515 000 zł39 m² 13 137,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Mieszkanie do remontu. Mieszkanie znajduje się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zrębie

Kraków,małopolskie

779 000 zł61 m² 12 840 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,67 m2, dostępne od zaraz, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku położonego w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 041 510 zł70 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, 2-poziomowe, mieszkanie znajdujące się na Dąbiu, blisko Wisły i Parku Dąbie. Idealne miejsce dla tych, którzy lubią wypoczynek w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunegundy

Nowy Sącz,małopolskie

335 000 zł47 m² 7 054 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,49 m2 zloakalizowane na parterze w bloku oś. Kunegundy w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Krzyża

Kraków,małopolskie

620 000 zł56 m² 11 137 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeżeli poszukujesz przestronnego 3 pokojowego mieszkania to ta alternatywa jest dla Ciebie! Składa się z 3 oddzielnych pokoi, z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Kraków,małopolskie

777 000 zł56 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie - pod wynajem, w niezwykle cichym miejscu Krakowa - na osiedlu Złotego Wieku. Lokalizacja Kraków, mistrzejowice - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

469 999 zł48 m² 9 701 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o pow.48,45m usytuowane na 2 piętrze jednego z bloków na os. 1000- lecia w Myślenicach. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

768 900 zł47 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,6m2 ulokowane w Północnej części miasta - Prądniku Czerwonym lokalizacja: ulica Powstańców znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości Grzybek mamy do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m w rejonie Bieżanów-Prokocim. Usytuowane jest drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

495 000 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie 1 - pokojowe z ankesem kuchennym o powierzchni 27,5 m , znajdujące się na 1. piętrze, z balkonem. Lokalizacja: ul. Bartla znajduje się w częśći Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku! Sprzedam radosne i słoneczne mieszkanie z loggią i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Kraków,małopolskie

289 000 zł20 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w Centrum Krakowa - ul. Kątowa Piętro: 1 Powierzchnia: 20 m plus antresola Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Kraków,małopolskie

539 000 zł36 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią + piwnica, 36,4 m, 2 piętro. Do remontu. Lokalizacja: ul. Lotnicza - Olsza, położona jest na północny wschód od Starego Miasta i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

840 000 zł39 m² 21 784 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza użyto materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

2 364 791 zł79 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. / lubostroń / zielona okolica / balkon / do zamieszkania / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

990 000 zł61 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

684 000 zł38 m² 18 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Michała Siedleckiego w Krakowie (grzegórzki). W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Republiki Korczakowskiej

Kraków,małopolskie

858 880 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! możliwość zakupu nieruchomości W dowolnych konfiguracjach! 1). Mieszkanie + komórka lokatorska + miejsce postojowe! 2). Mieszkanie + komórka lokatorska. 3). Mieszkanie + miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 41 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku na os. Zielonym w Krakowie - dzielnica Nowa Huta. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

3 522 220 zł118 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 117.8 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle, z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł34 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Grzegórzki, ul. Chodkiewicza w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x sypialnia + oddzielna kuchennym + łazienka + toaleta + przedpokój o łącznej powierzchni 52 m2 na Osiedlu Piastów lokalizacja: nowa Huta - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na zielonym osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze 10 piętrowego budynku. Nieruchomość o metrażu 50m 2 na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

6 500 000 zł175 m² 37 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę unikalnego apartamentu z widokiem na Wawel w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście. Plac na Groblach znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

737 646 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Wielkich. Samo mieszkanie ma powierzchnię 50,18 m2 - mamy tu pokój z aneksem, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują: przytulne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38m2 mieszczące się przy ulicy Walerego Eljasza-Radzikowskiego w Krakowie. Lokal dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka o łącznej powierzchni 48m2 przy ul. Okulickiego. Lokalizacja: dzielnica: mistrzejowice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij