dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Posiadamy w swojej ofercie na sorzedaż mieszkanie o powierzchni 40m położone na 1 piętrze, 12 piętrowego budynku z 2000 roku, zlokalizowane na osiedlu Widok w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

1 179 000 zł82 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie na cichym osiedlu - bronowice - azory, ul. Radzikowskiego. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

529 000 zł58 m² 9 136,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne Mieszkanie na Spokojnym Osiedlu: 3 Pokoje, klimatyzacja, winda, miejsce Parkingowe - Zapraszamy do Odkrycia Wyjątkowego Komfortu! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

815 480 zł55 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Wielkich. Samo mieszkanie ma powierzchnię 55,10 m2 - mamy tu pokój z aneksem, dwie sypialnie, łazienkę oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 1-pokojowe mieszkania o powierzchni 25 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Skowronków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

1 270 000 zł64 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy! 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 na ul.Józefitów ( dzielnica - Krowodrza). Proponujemy Państwu, przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomska

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł66 m² 13 675,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie w szeregowcu. Zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji z 2022 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Niepołomice,małopolskie

659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Smart Property prezentuje Państwu jednopoziomowe jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 mkw, znajdujące się w Niepołomicach. Przedmiotowa nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

750 000 zł51 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 50,6m , zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul.Chmieleniec w dzielnicy Dębniki-Ruczaj w Krakowie. - jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

761 000 zł42 m² 18 046 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: Mieszkanie idealnie sprawdzi na własne cele mieszkaniowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

729 000 zł36 m² 19 703 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Vibehome ma zaszczyt Przedstawić Państwu kameralne mieszkanie o powierzchni 36.3 m , położone przy ulicy Krokusowej , w spokojnej dzielnicy Podgórza. Lokalizacja umożliwia nam łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

719 000 zł35 m² 20 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie w samym centrum Woli Justowskiej przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie mieści się w małym, 2-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

485 000 zł22 m² 22 045,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w centrum Krakowa. Powierzchnia: 22m2 Piętro: 5 z 10 (współczesny apartamentowiec z 2018 roku) Opis: przedstawiamy Państwu urokliwe jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

250 775 zł14 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 14,33 m , znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy ulicy św. Sebastiana w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja nieruchomości czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 642 213 zł83 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament 4 pokojowy w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard wykonania bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja została zakończona, co oznacza gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł44 m² 14 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

795 000 zł51 m² 15 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam umeblowane mieszkanie wraz ze sprzętami agd o powierzchni 51,32 m2 na os. Handlowym w nowej Hucie. Mieszkanie w bloku z lat 60-tych z cegły, po remoncie. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł53 m² 28 264,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie przy ul. Masarskiej, o powierzchni 53m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł242 m² 14 453,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy apartament na Woli Justowskiej, zlokalizowany przy ul. Jesionowej. Nieruchomość dla osób ceniących sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 43 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! ruczaj! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bobrzyńskiego Nieruchomość położona na parterze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł92 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92 m2 w kamienicy zlokalizowanej nieopodal ronda Mogilskiego. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana jest przy ul. Jana Kasprowicza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

480 000 zł48 m² 9 928 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny, 3 pokoje, 48m2. 4 piętro. Nowy Targ, ul. Podhalańska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Podhalańskiej w Nowym Targu. Najbliższy wielkopowierzchniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 549 000 zł102 m² 15 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania w rewelacyjnej, kameralnej inwestycji znajdującej się na ulicy Piltza. Planowany termin oddania mieszkań to III kw. 2024 roku. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne, widokowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

659 000 zł40 m² 16 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 2-piętrowym kameralnym bloku z 2022 r. bez windy, ul.Wincentego Weryhy-Darowskiego, dzielnica Bronowice. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

680 000 zł50 m² 13 570,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Dębskiego o powierzchni 50,11m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2015 roku. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jurajska

Balice,małopolskie

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle jurajska W balicach.ODDANE DO UŻYTKOWANIA! ODBIERZ KLUCZE JUŻ TERAZ! Zapraszam do kontaktu: Zapraszam T: Oferowane są trzy typy segmentów o powierzchni:128,05 m2, 119,70 m2, 118,87m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

616 980 zł39 m² 15 820 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

778 000 zł31 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja Kraków Dębniki Termin realizacji: IV kw 2023 Studio przy Forum z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 517 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i jasną kuchnią. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży jasny pokój z wyjściem na.