dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

1 727 800 zł86 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie/lokal o powierzchni 86,39 m2, z usytuowaniem na wysokim parterze kamienicy wybudowanej w roku 1932 i zrewitalizowanej kilka lat temu. Vis-à-vis Teatru stu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące się na pierwszym piętrze bloku przy ul. Borsuczej. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 800 963 zł118 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z Tarasem w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym. Osiedle z własnym Parkiem! Powierzchnia mieszkania 117,71m Pokój z aneks mew kuchennym 44,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 015 566 zł58 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

nr. lok. C93 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. Cena przed Promocją 16970zł/m2 = 982.000zł Apartament ma powierzchnię 57,90m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

473 790 zł26 m² 18 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł65 m² 21 041,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowohucka - Czyżyny-Łęg - Imperial City yes! nowy 3 pokojowy, rozkładowy, dwustronny apartament w inwestycji Imperial City yes! Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! Nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

765 000 zł50 m² 15 269,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 50m2 położone na 9 piętrze, 10 piętrowego bloku. W skład nieruchomości wchodzi: - 2 pokoje (ok.20m2 i 10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

889 295 zł77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bieńczycach - Os. Strusia Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł95 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania komfortowe , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 95 m2 + 18 metrowy taras z niepowtarzalnym widokiem na centrum Krakowa. Lokal znajduje się na 8. piętrze co gwarantuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

996 072 zł113 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Możliwe dopłaty rządowe! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zdjęcia mieszkania są autentyczne, nie jest to wizualizacja Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie przy ulicy Promiennej 14 w bloku czteropiętrowym na parterze. Świetna lokalizacja, blisko każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

790 000 zł46 m² 17 290,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończone mieszkanie na ul. Pilotów, dzielnica Olsza. Mieszkanie 2 pokojowe z osobna kuchnią - 45.69m2. Lokal mieszkalny o powierzchni 45,69 m2, na którą składa się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Na Szaniec w Krakowie, na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, a przede wszystkim cichej okolicy. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebińska

Krzeszowice,małopolskie

454 000 zł63 m² 7 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

A3-11 Do sprzedaży ostatnie mieszkanie w młoszowej/trzebini 3 pokojowe z balkonem - 63 m2 za 455.000zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szujskiego

Nowy Sącz,małopolskie

215 000 zł44 m² 4 886 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! W naszym biurze pojawiła się doskonała oferta mieszkania na sprzedaż, jeśli cenisz sobie bliskość do wszystkich niezbędnych placówkę ta oferta skierowana jest bez wątpienia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

869 000 zł62 m² 13 966,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania wyjątkowe, piękne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,2 m w dzielnicy Kurdwanów. Wyjątkowy układ mieszkania: pierwszy poziom: o Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

729 000 zł50 m² 14 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50m2 z roku 2013 znajdujące się w północnej części Krakowa przy ul. Bociana. Mieszkanie o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

659 000 zł36 m² 18 563,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne Mieszkanie z Balkonem w Doskonałej Lokalizacji - Mateczny Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

499 000 zł32 m² 15 603,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Bieżanów - prokocim - ul. Domagały Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Domagały w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

680 117 zł44 m² 15 352,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentacje tylko w dniach 25-26.07 Mieszkanie: Funkcjonalny układ pozwala na dowolne zaaranżowanie poszczególnych pomieszczeń, a balkon z widokiem na centralną część Krakowa zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 482 624 zł92 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

779 000 zł62 m² 12 564,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe znajdujące się przy Gołaśka. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 044,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Home Estate Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,28 m z balkonem na Prądniku Czerwonym ul. Lublańska Blok z 1962 roku, piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

795 180 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

699 000 zł46 m² 15 129,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! kameralna inwestycja! płaszów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Kraków,małopolskie

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! osiedle oficerskie! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kieleckiej Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Torfowa

Kraków,małopolskie

765 000 zł45 m² 16 887,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ruczaj przy ul. Torfowej w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

628 959 zł30 m² 20 682,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni ponad 30m2 w centrum Krakowa, gdzie w odległości kilku minut spacerem dotrzemy na Wawel, rynek Główny, bulwary Wiślane czy Kazimierz Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwustronne, dwa balkony, garaż i komórka! Do wejścia! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Kraków,małopolskie

4 300 000 zł132 m² 32 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartamenty ludwinów - 132 m2 - 4 pokoje - 4 500 000 zł widok na wawel - basen , sauna , siłownia Do sprzedaży ekskluzywny apartament w doskonałej lokalizacji przy ulicy Ludwinowskiej. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

923 258 zł65 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

635 000 zł44 m² 14 564,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż od zaraz mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,60 m2 znajdujące się przy ul. Gnieźnieńskiej. Prądnik Biały - Azory. Lokalizacja: na miejscu wszystkie dostępne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

979 000 zł75 m² 13 091,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie w Wieliczce - ul. Sadowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,78 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

549 000 zł34 m² 15 917,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio! Doskonałe mieszkanie na start jak również na inwestycję. Forma własności Pełna własność (księga wieczysta), bez obciążeń hipotecznych, jeden właściciel. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

479 000 zł70 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! vidok residence - nowe osiedle W trzebinii Podstawowe Informacje: hol z salonem i kuchnią 30,38 m2 / 1 pokoj 12,79 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 082 550 zł52 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 51,55 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu ronda Matecznego. Odbiór W 3q 2024 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

579 000 zł35 m² 16 633,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Krakowie, bronowice, ul. Rydla, o powierzchni 34,81 m2, w atrakcyjnej, świetnie skomunikowanej, cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

853 600 zł55 m² 15 520 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 36 m2 przy ul. Wrocławskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij