dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 527 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 781 zł36,97 m² 15 980,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,68 m² 17 471,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 25m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,50 m² 16 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m, zlokalizowane w Swoszowicach przy ul. Macieja Dębskiego w Krakowie. Mieszkanie położone na parterze kameralnego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 400 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M7 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 46,00 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,62 m² 13 968,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m , położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 48,89 m2, wraz Z tarasem O powierzchni 25 m2, 0/V,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł49,55 m² 19 152,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament W zakopanem Z garażem I balkonem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 49,55 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 685 zł66,28 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie 4 pok. | 66,28 m | prywatny ogródek | 2 miejsca parkingowe | Bibice k. Krakowa oferta bezpośrednia od dewelopera | rynek pierwotny | 0% prowizji | brak pcc 2% Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł70,89 m² 8 026,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż poddasze z gotowym projektem architektoniczno-budowlanym, z wyodrębnioną kw (lokal niemieszkalny - zgoda na zmianę użytkowania na lokal mieszkalny) + udział częściach wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 802 zł42,13 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 42,13 m2 (2 pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz w cenie od 1190 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł77,03 m² 10 372,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc. Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego trzypoziomowego mieszkania z dużym strychem, ogródkiem 41,4m2, tarasem, balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 784 zł41,18 m² 18 935,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 569 zł35,37 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 890 zł77,82 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 77,82 m . Lokal znajduje się w nowoczesnej i kameralnej inwestycji. Projekt ten został stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,30 m² 29 157,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Rezerwacja - wyjątkowe 46 metrowe stare miasto ulica pijarska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy przy ulicy Pijarskiej. Ten piękny eklektyczny budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł71,80 m² 12 674,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1224.00 zł; Budynek: blok nowy; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64,97 m² 12 236,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Proponujemy Państwu do zakupu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Na sprzedaż oferuję w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł42,69 m² 20 379 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Premium apartament Kraków Młyny Mogilska Budynek B (wieża) stan deweloperski + projekt. Na sprzedaż piękny apartament z dużym zadaszonym balkonem z widokiem na miasto. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

559 990 zł49,12 m² 11 400,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj U podnóża beskidów - wyjątkowy apartament W sercu myślenic Są miejsca, w których od razu czujesz się jak u siebie. Apartament w centrum Myślenic,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,85 m² 17 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, krowodrza, bronowice ul. Stańczyka Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,85 m2 znajdujące się na 3-cim piętrze w 5-cio piętrowym kameralnym apartamentowcu z 2009 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w Złocieniu - idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy cenią komfort i nowoczesność. Na sprzedaż proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane przy ul. Kantora 7 w Krakowie (śródmieście). Lokal znajduje się na ostatnim, 4. piętrze i składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39,21 m² 18 337,16 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Wola Duchacka | W. Sławka Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku. I są takie, do których chce się wracać po pracy. To 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 508 zł25,38 m² 27 167,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł61,26 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61,26 m2 zlokalizowany w Zatorze przy ul. A. Mickiewicza 18/1. Mieszkanie znajduje się na parterze kompleksu ośmiu budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,42 m² 14 997,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 362 zł45,48 m² 10 276,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł60,60 m² 6 237,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny o pow. 60,6 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 577 zł39,09 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 38,8 m2 na oś Millenium. Mieszkanie znajduję się na parterze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,40 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory. Mieszkanie położone na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 124 zł38,37 m² 22 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo korzystnej lokalizacji w okolicy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 5 piętrowym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij