dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

528 000 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne 2-pokojowe i dwustronne mieszkanie - dębskiego - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2 (użytkowej 32,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc nowoczesna architektura wysokiej jakości materiały rowerownia /wózkownia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

1 116 056 zł91 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Krowodrza promocyjna oferta dewelopera gotowe apartamenty do odbioru Bezpośrednio od dewelopera, bez 2% podatku, gotowe do odbioru w nowej inwestycji do sprzedania dwupoziomowy apartament 91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

790 000 zł50 m² 15 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doradcy z Home Drop z radością prezentują Państwu to wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie usytuowane przy ul. Bujaka w Krakowie, w dzielnicy Kurdwanów! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie w kamienicy na Bielanach pod Lasem Wolskim. Mieszkanie sprzedawane jest bez widocznych na zdjęciach mebli ruchomych (tj. telewizora, kanapy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 102 100 zł54 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulne mieszkanie z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

794 022 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 550 000 zł94 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą - przestronnego domu szeregowego o powierzchni 94,2 m2, rozłożonego na dwóch poziomach, zapewniających komfortową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

754 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w inwestycji na Mistrzejowicach. Apartament składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł92 m² 20 765 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Przestronny słoneczny apartament na sprzedaż przy ulicy Strzeleckiej w Krakowie! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł39 m² 15 012,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z klimatycznym ogródkiem na sprzedaż na ul. Okulickiego, kraków Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 179 000 zł82 m² 14 357 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 82,06 m2 (C6115) na 1 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

602 285 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

289 000 zł16 m² 18 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1846

Na sprzedaż: kawalerka 15,6 m - Kraków, ul. Lubicz Powierzchnia: 15,6 m Lokalizacja: ul. Lubicz, kraków Piętro: 4 (ostatnie) Budynek: kamienica Status: bezpośrednio od właściciela Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

753 000 zł50 m² 15 175,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w kameralnym, budynku z zaledwie sześcioma mieszkaniami. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży strychu położonego na 4. piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku przy ulicy Senatorskiej w Krakowie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29.63 m2 zlokalizowanego w Krakowie przy .ul. Dekarzy. Mieszkanie znajduje się na parterze 2 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

388 000 zł44 m² 8 738,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44,4 m , usytuowanego na IV piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Lelewela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis Oferujemy do sprzedaży częściowo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i jasną kuchnią. Mieszkanie mieści się w zabytkowej części Nowej Huty, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 397 000 zł92 m² 15 177 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Więcej informacji: olalub biuro:lub e-mail: , biuro:. Gotowe mieszkanie do wejścia od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 92 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

639 000 zł40 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Albertyńskim - bieńczyce/nowa Huta Nieruchomość położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

723 000 zł56 m² 12 911 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Brzeszcze,małopolskie

465 831 zł58 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Green w Brzeszczach Osiedle Green powstaje w Brzeszczach przy ul. Kościelnej, w centralnej części miasta. Jest to miejsce głównie z zabudową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sądowa

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł76 m² 13 899,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

NA sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie W centrum krakowa Mieszkanie położone w na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z cegły z 1987 roku. Na powierzchnię 75,54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

595 000 zł39 m² 15 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na rynku. Do sprzedania mieszkanie o pow. 35 m2 + 3,60 m2 piwnica zlokalizowane na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy przy ul. Jana Dekerta / Zabłocie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 873 944 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

/ wrocławska/ 5 piętro / doskonała lokalizacja / Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, u l. Wrocławska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

777 778 zł62 m² 12 646,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie sprzedawane bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! piekne osiedle - dobra lokalizacja. Planowany odbiór inwestycji III kwartał 2025. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miarowa

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł116 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pięciopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim osiedle Kurdwanów lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe: - powierzchnia 49,72m2 - 3 piętro - jest i winda - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie - Prądnik Biały - ul. Łokietka Funkcjonalna przestrzeń użytkowa mieszkania (96,91m2): -pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

783 300 zł49 m² 15 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Białoprądnickiej w Krakowie na Prądniku Białym. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

549 000 zł36 m² 15 443 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy 1-pokojowe mieszkanie 35,55m2 na ul. Bochenka dzielnica (podgórze - Duchackie). W łatwy sposób istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwupokojowe z aneksem kuchennym ( rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

680 000 zł35 m² 19 429 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie o powierzchni 25 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowo budowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

978 000 zł33 m² 29 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Ciekawa opcja na lokatę kapitału! Na sprzedaż wykończony lokal mieszkalny, nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych. Jeżeli poszukujesz mieszkania do wynajmu krótko bądź długoterminowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł151 m² 10 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji dwupoziomowego apartamentu znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Apartament usytuowany jest na poziomie I i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

1 810 000 zł68 m² 26 680,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, eleganckie i nowoczesne mieszkanie, położone na 2 piętrze apartamentowca w inwestycji Emaus Garden w willowej dzielnicy Wola Justowska. Na powierzchnię 67,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 488 000 zł65 m² 22 973,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone na pierwszym piętrze inwestycji Lokum Siesta przy ul. Kobierzyńskiej 8. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij