dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

765 000 zł49 m² 15 612,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nie szukaj dalej ofrta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 3- p okojowe do wejścia! krowodrza! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gen. Fieldorfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

870 000 zł62 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasne mieszkanie W świetnej lokalizacji - krowodrza, ul. Friedleina Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

955 499 zł53 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 52,79 m2 Układ mieszkania : - 2 sypialnie - łazienka - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł70 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Krakowa (stare Miasto) Lokalizacja: przedstawiamy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej, w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

646 000 zł38 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe, 38 m , 6 piętro - doskonała lokalizacja! Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

563 360 zł20 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję gotowiec inwestycyjny w centrum miasta , który jest w stanie generować wysoki oraz stabilny dochód pasywny od razu po zakupie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

752 300 zł51 m² 14 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko u nas. Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Wirtualny spacer po wnętrzu mieszkania pod linkiem: bit.ly/4dNQJFw Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

743 175 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do prezentacji 3-pokojowego apartamentu, usytuowanego na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Pułaskiego w Krynicy Zdrój. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł65 m² 6 898 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,24 m2, zlokalizowane na III parterze, w III-piętrowym bloku w Nowym Sączu na osiedlu Kaduk. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gminna

Kraków,małopolskie

953 133 zł60 m² 15 962,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Cena mieszkania 953 133 zł Cena brutto m.p. naziemnego: 34 000 zł Cena brutto m. p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie wykończone jak nowe, po generalnym remoncie o powierzchni 62 m2 z 3 pokojami i balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bitwy pod Studziankami w Tarnowie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

630 123 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

919 926 zł63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ogrodniki

Kraków,małopolskie

185 000 zł12 m² 15 114,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Ogrodniki ok. Zakopiańska W pobliżu Bonarka, sanktuarium, Lidl i wiele innych ciekawych miejsc. rynek wtórny, stan deweloperski Lokal A5 o pow. użytkowej 12,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

902 000 zł33 m² 27 316,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Śródmieście - rakowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4-tym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

389 000 zł68 m² 5 720,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow. 68,87m2, położone na II piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Rolniczej. Składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

517 000 zł32 m² 16 105,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bierzanów prokocim Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bierzanów Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 10 piętorwym, bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

510 000 zł36 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 2 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pustynna

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł71 m² 20 405,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 z balkonem, tarasem, ogródkiem, garażem i komórką lokatorską, położone przy ul.Pustynnej, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

599 999 zł33 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą na os. Akademickim w Krakowie - dzielnica Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta okolica: okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł102 m² 17 618,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy! 3 pokoje - do wejścia umeblowane I wyposażone! bardzo dobra lokalizacja! Prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie urządzone z dużym gustem z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Praska

Kraków,małopolskie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 36m w Starych Dębnikach Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane w cichej i spokojnej dzielnicy Stare Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

589 000 zł30 m² 19 477,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko U nas, w biurze nieruchomości livinder lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Bosaków , na piątym piętrze, pięciopiętrowego budynku z 2009 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

777 778 zł42 m² 18 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! piękne osiedle - dobra lokalizacja. Planowany odbiór inwestycji III kwartał 2025. Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

506 805 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy zaszczyt zaprezentować optymalną kawalerkę z miejscem postojowym Blok z 2017 roku, osiedle monitorowane. Ulica Banacha 29. Uwaga: właściciel nie jest flipperem, mieszkanie urządził pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

790 000 zł53 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Os. Europejskie / lizbona / poczuj klimat mieszkania W niezwykłym miejscu czerwone maki - dwupokojowe O bardzo wysokim standardzie tylko U nas taka oferta Agencja i Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

840 000 zł47 m² 17 933,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przemysłowej opis mieszkania : Mieszkanie o powierzchni 46,84 m2 jest usytuowane na trzecim piętrze i składa się z: -sypialni; -Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz w nowej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center bez pcc Wysokiej jakości materiały Drzwi antywłamaniowe cichobieżne windy Monitoring 2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

480 000 zł34 m² 14 192,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

/ os. Zielone / do wejścia / prywatne miejsce postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zielonym. Nieruchomość położona na parterze w kameralnym 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bajecznie wyremontowane mieszkanie położone na osiedlu Kopernika na drugim piętrze. Na powierzchni 46 mkw znajduje się salon z aneksem kuchenny, dwie sypialnie, spory przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

879 000 zł53 m² 16 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 53m , 3 Pokoje, idealne do Zamieszkania Sprzedam nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,83m , usytuowane na 3. piętrze bloku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

770 000 zł47 m² 16 320,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o przestronnym układzie funkcjonalnym z dużym balkonem, który w połączeniu z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł91 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaoferować Państwu, pięknie doświetlone dwupoziomowe mieszkanie, idealne dla pary lub rodziny (2+1, 2+2) o powierzchni użytkowej ok.91m2 plus strych/antresola ze skosami ok.12,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

233 100 zł37 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Tarnów Brandstaettera. Do sprzedania mieszkanie 36,71m2, bezczynszowe położone na osiedlu Romanowicza przy ulicy Brandstaettera. Usytuowane w bloku mieszkalnym na parterze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

283 000 zł48 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Tarnów Brandstaettera. Do sprzedania mieszkanie 47,53m2, bezczynszowe położone na osiedlu Romanowicza przy ulicy Brandstaettera. Usytuowane w bloku mieszkalnym na parterze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zawada

Zawada,małopolskie

517 223 zł53 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! 3 pokojowy apartament W kameralnej inwestycji! zawada! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! (25m2-57m2) brak pcc! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

1 270 000 zł64 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy! 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 na ul.Józefitów ( dzielnica - Krowodrza). Proponujemy Państwu, przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

820 164 zł67 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków | bieżanów - prokocim ok. UL. Teligi | ok. Trzech parków miejskich Inwestycja deweloperska w południowej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

450 000 zł36 m² 12 465,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! / 2 osobne pokoje / widok na zieleń / na lotnisku / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Na Lotnisku. Nieruchomość położona na 3.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij