dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

399 000 zł25 m² 15 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4 kondygnacji, bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

899 766 zł58 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. Cena przed Promocją 16970zł/m2 = 982.000zł Apartament C66 ma powierzchnię 57,90m2 plus duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Do sprzedaży mieszkania 61 m2 w stanie deweloperskim w Niepołomicach na kameralnym osiedlu domków. Osiedle znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

646 400 zł32 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej blisko 32 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 470 585 zł62 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament położony w miejscowości Kościelisko. Oferowana nieruchomość ma możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb - możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

960 000 zł67 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Podgórze duchackie - ul. Stojałowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie , ul.Stojałowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

869 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Mogilskiej. Planowane oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł68 m² 14 601 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja! teraz taniej Bezpośrednie Ogłoszenie dewelopera Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko Bonarki. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

329 000 zł60 m² 5 461 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Młodych. Nieruchomość usytuowana na parterze, o powierzchni 60,25m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

360 000 zł54 m² 6 633 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Centrum Tarnowa - idealne dla rodziny bądź też pod inwestycje. cena: 360 000 zł. metraż: 54 m2 Inwestycja z doskonale skoordynowaną komunikacją miejską, starym szpitalem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

876 937 zł64 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Gotowa Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł34 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze. Składa się z dwóch przytulnych pokoi, niewielkiej kuchni oraz łazienki. Dwa pokoje przeszły remont, co dodaje im świeżości, natomiast łazienka czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

500 825 zł44 m² 11 382,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M-17 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 43,55 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

890 000 zł50 m² 17 835,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji na Ruczaju przy ul. Ruczaj. Świetna propozycja dla singli oraz młodych par! lokal - Doskonale utrzymane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 17 065,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji na os. Piastów 63f! Lokal znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

679 000 zł38 m² 17 816,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

454 329 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena 7900 zł/m2 tylko do 5 kwietnia 2024 r. Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim W centralnej części miasta. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

999 000 zł45 m² 22 126,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne, zaciszne, w świetnej lokalizacji, wykończone w wysokim standardzie w nowoczesnym stylu, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

774 516 zł90 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja bez prowizji! |r| Property prezentuje mieszkanie w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

983 125 zł60 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

371 000 zł31 m² 11 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M-20 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 30,95 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 002 960 zł63 m² 15 920 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł45 m² 28 556 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje apartament w luksusowym kompleksie Angel Wawel tuż przy Zamku Wawel i Bulwarach Wiślanych. Prezentowany apartament składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

520 000 zł44 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Tadeusza Kościuszki w Wieliczce. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

720 000 zł42 m² 16 941 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

718 999 zł62 m² 11 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu idealne dwustronne mieszkanie w zabudowie szeregowej, o wysokim standardzie, na zamkniętym i cichym osiedlu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Hipokratesa

Kraków,małopolskie

669 000 zł45 m² 14 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

635 000 zł42 m² 14 941 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

890 000 zł68 m² 13 117,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność Biuro Konsult Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni całkowitej 67,85 m2. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cienista

Kraków,małopolskie

673 500 zł59 m² 11 415,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [bezpośrednio od właściciela, bez prowizji] Mam do sprzedania mieszkanie 3 osobne pokoje o powierzchni 59 m na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

810 000 zł100 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do zakupu, nieruchomość składa się z dwóch poziomów, znajduje się na 4 piętrze budynku bez windy, z lat 2000 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

745 701 zł42 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 2 pok. 49,3 m2 z dużym balkonem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Halszki. Mieszkanie bardzo jasne, przytulne po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

670 280 zł37 m² 18 293,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie w gotowej Inwestycji, 7 min pieszo do Galerii Bonarka City Center Informacje o Mieszkaniu: powierzchnia: 36,64 m - mieszkanie dwustronne Balkon: 4,73 m2 Piętro: 6 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A3-17 Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości młoszowa/trzebinia 10minut do Krzeszowic Dojazd do Krakowa 45-55 min Mieszkanie 2 pokoje 36 m2 + balkon - Młoszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 389 000 zł64 m² 21 870,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Property & law oferuje do sprzedaży doskonale zaprojektowane mieszkanie w apartamentowcu na ul. Grzegórzeckiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej części Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

570 000 zł40 m² 14 214 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: e-mail: lokalizacja: kraków - Nowa Huta Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,10m2 usytuowane w bloku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

865 000 zł85 m² 10 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe inwestycja na Nowym Bieżanowie. Niezwykle kameralna, zaledwie osiem mieszkań w czterech dwulokalowych segmentach. Nowoczesna architektura, nowoczesne ekologiczne rozwiązania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

990 528 zł43 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 2 pokoje | 42.88m2 | zapytaj o rabat Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez PCC 2% TO MIESZKANIE MOŻE BYĆ OBJĘTE PROGRAMEM WYKOŃCZENIA POD KLUCZ - Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Czerwińskiego Okolica z rozwijającą się infrastrukturą. Informacje o mieszkaniu : Mieszkanie jest jasne przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

730 000 zł52 m² 13 947,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow.52,34m2 położone na II piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80. na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie składa się z jasnej, odzielnej,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij