dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

536 000 zł37 m² 14 498,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż ciekawe mieszkanie z ul. Stachiewicza. Jeżeli poszukujesz lokalu do wyremontowania pod własne potrzeby - zapraszam do kontaktu! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasne mieszkanie Z tarasem przy ul borkowskiej Prezentujemy Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 47,81m2 położone w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 373 420 zł80 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 79,85 piętro 0 cena:1 373 420 | W ofercie posiadamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

715 000 zł26 m² 27 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą (36,54m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku znajduje się winda! Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł146 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kraków Stare Miasto Garbarska 5 pokoje 146 m2 mieszkanie inwestycyjne flip lub wynajem krótkoterminowy Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 146 m2 ulokowane na wysokim parterze klasycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salwatorska

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł114 m² 30 701,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Powitaj luksusowe życie w najnowszej propozycji Homeboss - apartamencie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! W sercu malowniczego Krakowskiego Salwatora czeka na Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 845,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu. Mieszkanie jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podgórze duchackie - ul. Nowosądecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Nowosądecka w Krakowie. Mieszkanie znajduje sie w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

725 000 zł42 m² 17 380,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja [mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Mieszkanie zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

874 214 zł50 m² 17 459,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 874 214 zł! Cena regularna1 027 428 zł Rabat 153 214 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

813 243 zł67 m² 12 148,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English verion below |r| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja To świetna lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie położone na ul Sosnowieckiej w Krakowie. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polach

Kraków,małopolskie

690 000 zł47 m² 14 702,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, tylko u nas. Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się w 4 kondygnacyjnym kameralnym budynku z 2007 roku zlokalizowanego przy ul.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 272 459 zł85 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,56 m2 (C6-3-12) na 3 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

875 000 zł68 m² 12 846,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Myśliwskej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

787 072 zł92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym mieszkaniu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Monte Cassino

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł60 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania apartament znajdujący się w centrum Krakowa w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego przy głównej ulicy Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł81 m² 20 396 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Home drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy trzypokojowy Apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy! apartament jest położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Olkusz,małopolskie

399 000 zł73 m² 5 493 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na sprzedaż w Olkuszu, zlokalizowanego przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

745 000 zł26 m² 29 147,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą (41,68m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku znajduje się winda! Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnochowicka

Kraków,małopolskie

530 000 zł37 m² 14 182,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Czarnochowicach na Osiedlu Verde, na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku. Inwestycja Verde jest na granicy dzielnicy Bieżanów, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

396 421 zł58 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie lokal mieszkalny nr 6/2 o powierzchni 57,95 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

650 000 zł56 m² 11 676 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doradcy home drop mają przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,67 m2 dostępne od zaraz! Mieszkanie jest zlokalizowane na parterze 10 piętrowym bloku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

889 000 zł50 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podgórze - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 11 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 616 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Rzuchowa. To ciekawa propozycja nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, z 4 oddzielnymi lokalami mieszkalnymi. O funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł98 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1941

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królewskiej w Krakowie, na parterze, trzypiętrowego budynku z 1941 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Królewska położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

963 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie może być objęte programem wykończenia pod klucz - Zapytaj o szczegóły tel. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

830 000 zł26 m² 32 434,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą (42,77m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku znajduje się winda! Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyjazna

Tarnów,małopolskie

435 000 zł58 m² 7 522,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Tarnowie-dzielnicy Krzyż, przy ul.Przyjaznej. Jest to kolejny już ostatni etap inwestycji deweloperskiej mieszkań przeznaczonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

599 000 zł34 m² 17 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Super lokalizacja! zamieszkaj na klimatycznym starym podgórzu plac bohaterów getta - na zjeździe - limanowskiego N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

717 144 zł40 m² 18 000,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Regularna cena mieszkania 842 640 zł Oszczędzasz 125 496 zł! W cenie mieszkania - Smart Home Premium - Ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Nowy Sącz,małopolskie

470 000 zł65 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie na ul. Jana Pawła II w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 65 ,25m2 usytuowany na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na IV piętrze na nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu. Lokalizacja: ul. A. Vetulaniego, prądnik Biały Nieruchomość jest dostępna także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

577 000 zł34 m² 16 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż jedno z ostatnich W tej inwestycji małe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

949 811 zł58 m² 16 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C86) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 przy ulicy Kiełkowskiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półkole

Kraków,małopolskie

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

We speak english. Мы говорим по русски. Kraków Dąbie ul. Półkole 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 211,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie z ogródkiem przy ul. Lublańskiej o powierzchni 39.04m2. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

698 320 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań jest idealną opcją dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij