dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek

Kraków,małopolskie

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 41 m2 wraz z przynależnym lokalem typu studio w przyziemiu o powierzchni 21 m2, znajdujących się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Papierni Prądnickich Cena sprzedaży : 799 000zł Powierzchnia: 58m2 Piętro: 3/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

840 000 zł47 m² 18 021,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od właściciela Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój 7,99 m2 -salon z aneksem kuchennym 24,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

409 000 zł24 m² 17 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! przytulna garsoniera na bronowicach! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowickiej Nieruchomość położona na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

890 000 zł61 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: kraków, ul. Słomiana Powierzchnia: 57,6 m Piętro: 5 z 10, budynek z windą Rozkład pomieszczeń: salon: ok. 20 m z wyjściem na Balkon Sypialnia 1: ok. 12 m Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

589 280 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w inwestycji na Mistrzejowicach. Apartament składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 052 320 zł194 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Penthouse 2-poziomowy w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz mieszkania wygodnego, z balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność - tylko u nas. Oferujemy bardzo słoneczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

648 158 zł39 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

485 000 zł83 m² 5 843,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Centralna i bezpieczna lokalizacja, spory metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń, niskie koszty utrzymania - ideał? Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Kraków,małopolskie

5 052 320 zł194 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - dwupoziomowy apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 6 i 7 piętrze. Apartament składa się z: pierwszy poziom: -Przedpokój -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

998 000 zł84 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością przedstawiamy duże przestronne mieszkanie o powierzchni 84.2 m2 z piwnicą 6,6 m2 przy ul. Ludwika Rydygiera. Mieszkanie idealne dla rodziny, lub przygotowania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

639 000 zł44 m² 14 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone, umeblowane I wyposażone meble na wymiar, kuchnia wyposażona w sprzęty agd. Gotowe do wejścia i zamieszkania od zaraz. Podstawowe informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

1 267 234 zł85 m² 14 849,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji apartamentu znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Apartament usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 509 140 zł212 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 8 piętrze. Apartament składa się z: -Przedpokój -salon -kuchnia -sypialnia 4x -łazienka 2x -garderoba -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

590 000 zł32 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie i w atrakcyjnej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Ta oferta tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

259 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania lokal mieszkalny własnościowy o powierzchni 45 m2 wyposażony i umeblowany do odświeżenia. Około 400 metrów od dworca kolejowego. Mieszkanie położone przy w Tarnowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w ujmującej i kameralnej inwestycji, z własnym wejściem, ogródkiem i odczuwalną przestrzenią. Wyjątkowa okazja! dostępny już tej wiosny! - Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

866 096 zł77 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w inwestycji na Mistrzejowicach. Apartament składa się z: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

918 000 zł73 m² 12 651,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zakupu niebanalnego mieszkania z dużą antresolą. Wnętrza niezwykle jasne i przestronne sprawiają, że czujemy się w nich jak we własnym domu, całkowicie zapominając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

1 163 910 zł70 m² 16 627,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu Nowa Lipska pełnym zieleni i otwartej przestrzeni. Wyłącznie w new mode! 70,54m2 - 16 500/m2 3 pokoje 2 pełne łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 17 065,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaży nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji na os. Piastów 63f! Lokal znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

709 000 zł49 m² 14 504,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty Piltza przy ul. Dr Jana Pilza. Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym (26 m2) -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

994 949 zł70 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie metraż: 69,87 m2 piętro 5 cena: 994 949 pln Możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

640 079 zł36 m² 17 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

696 000 zł47 m² 14 733,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduję się na ul. Mariana Domagały 33 Idealne dla pary, pary z dzieckiem lub na wynajem długoterminowy, czy też krótkoterminowy. Atrakcyjna okolica, parki i wiele zielonych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

409 000 zł49 m² 8 321,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne M3 do zamieszkania .wysoki standard Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 49 m 2 na patrerze w bloku a w nim: 2 pokoje kuchnia z jadalnią (duży stół) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

625 000 zł39 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuje Państwu doskonale skomunikowane mieszkanie na wysokim dziesiątym piętrze w jedenasto piętrowym bloku. Idealne pod wynajem! lokal - Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

860 000 zł68 m² 12 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: dzielnica Kliny cicha i spokojna okolica w pobliżu tereny spacerowe, łąki, park .w okolicy sklepy, przedszkole, żłobek niedaleko centrum handlowe Atut LOKAL ZAWIERA: MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

815 000 zł29 m² 28 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Infinity Estate prezentuje kawalerkę na sprzedaż przy ul. Szlak 50 w dzielnicy Stare Miasto nieruchomość: - powierzchnia 29 m2 - 2 piętro - winda - łazienka - przedpokój - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Senatorska

Kraków,małopolskie

365 000 zł19 m² 19 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji: tel: doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie w samym "sercu miasta" Krakowa lub inwestycyjnie pod wynajem oraz ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić państwu umeblowane mieszkanie na osiedlu Piastów w Krakowie. Usytuowane jest na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Oferujemy Państwu piękne mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

649 000 zł33 m² 19 390,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! bez prowizj I! Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, na 2 piętrze z balkonem. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Bezpłatne miejsca parkingowe pod blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karosek

Bochnia,małopolskie

540 200 zł74 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

З радістю представляємо вам унікальну пропозицію продажу квартир, розташованих у Bochni, на вулиці Karosek. Будівництво.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

943 740 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.52 m2 z balkonem do sprzedaży, które zlokalizowane jest w inwestycji "Steam Park" przy ul.Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

713 779 zł38 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu w nowej inwestycji, która zostanie oddana w 3 kwartale 2024r. Oferta bezprowizyjna! apartament: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

549 000 zł69 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 wraz z garażem wolnostojącym przy bloku! Nieruchomość, którą mam przyjemność zaprezentować składa się z: - 3 sypialni - łazienki - osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

2 790 000 zł114 m² 24 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w pobliżu Parku krajobrazowego? Biuro Nieruchomości aprest przedstawia nieruchomość o powierzchni 114m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieznana

Kraków,małopolskie

697 000 zł49 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: jeśli szukasz ustawnego mieszkania w centralnej części miasta w którym możesz szybko zamieszkać, lub bez nakładów finansowych wynająć to ta alternatywa jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij