dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

549 661 zł25 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje bezproblemowy wynajem zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

892 780 zł46 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (b006) położone w dzielnicy zabłocie na parterze z dużym 51 m2 ogródkiem. Mieszkanie 2 pokojowe 45,55 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 158 528 zł71 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie do wykończenia (od dewelopera) o powierzchni 71,47m2 położone na 4 piętrze 5-piętrowego budynku z windą; układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

624 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Home Estate ma przyjemność przedstawić Państwu wyposażone mieszkanie położone na 3 piętrze inwestycji zlokalizowanej na świetnie skomunikowanym Kurdwanowie. Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pychowicka/ zakrzówek 2 pokojowe Z balkonem I ogródkiem! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze z balkonem i ogródkiem w bloku trzypiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 291 188 zł71 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| oferujemy apartament w kameralnej inwestycji z naciskiem na wysoki standard | bez prowizji i podatku pcc metraż: 70,75 m2 cena: 1 291 188 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 023 888 zł69 m² 14 884,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji powstającej w sąsiedztwie centrum handlowego Bonarka. Mieszkania oddawane w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Kraków,małopolskie

693 938 zł36 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,77m2 z rynku pierwotnego (do wykończenia) blisko Ronda Matecznego, ul. Rydlówka; układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

769 000 zł40 m² 18 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Masarskiej w Krakowie. Lokal położony na wysokim parterze w 5 piętrowym budynku o powierzchni 40,5 m2 składa się z: - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

610 000 zł32 m² 19 303,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do przedaży atrakcyjny apartament .31,6m2 z ogródkiem 24,5 m2 w zielonych Bronowicach Zakup od dewelopera - bez PCC! , Bez prowizji! Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym 16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzeszowice,małopolskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie w Krzeszowicach o powierzchni 52 mkw. na parterze w budynku jednopiętrowym Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 9 mkw oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł108 m² 13 405 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie dla osób poszukujących oryginalnej, nowoczesnej architektury. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 108 m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, zlokalizowany tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł44 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na ul. Szlak na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 433 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

684 090 zł38 m² 17 922,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja Luty 2024! 684 090 zł! Cena regularna mieszkania 803 753 zł Rabat 119 663 zł W cenie Smart Home Premium! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konecznego

Kraków,małopolskie

659 000 zł32 m² 20 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie z tarasem, które znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na osiedlu pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

814 112 zł39 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (a0702) położone w dzielnicy zabłocie na 7 ostatnim piętrze z balkonem. Mieszkanie 2 pokojowe 39,14 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

840 791 zł43 m² 19 608 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 045 242 zł56 m² 18 628,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu w nowej inwestycji, która zostanie oddana w 3 kwartale 2024r. Oferta bezprowizyjna! apartament: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolina

Bochnia,małopolskie

570 000 zł63 m² 9 062 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Bochni (osiedle Karolina). 3 pokoje różnej wielkości osobno toaleta i łazienka (prysznic oraz wanna) kuchnia duży korytarz z wnękami balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

894 000 zł52 m² 17 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 233 800 zł62 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,57 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł142 m² 15 470,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Śliczna I przestronny i komfortowy apartament I Bez pcc ul. Śliczna,Olsza Piętro: 9/10 (rewelacyjny widok na Kraków) Powierzchnia: 142 m Ogromny taras: 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

730 000 zł48 m² 15 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Masarskiej zaraz obok Galerii Kazimierz. Lokalizacja: apartament znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 034 072 zł63 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

963 020 zł54 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weissa

Kraków,małopolskie

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Weissa przy pętli autobusowej Azory podstawowe informacje Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

649 000 zł43 m² 15 174,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą położone przy ul. Raciborskiej, ruczaj. Lokalizacja: ulica Raciborska jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno pod względem samochodu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

894 824 zł59 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie przy ul.Rzeźniczej, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie o pow. 58,87 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego budynku, bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gotowe do wejścia z balkonem, tarasem i garażem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Kurdwanowie blisko Parku Kurdwanów. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

359 000 zł43 m² 8 358,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku wielorodzinnego w Brzesku. Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie w spokojnej okolicy znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy mają przyjemność zaoferować Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Zakup bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Brak prowizji 0%! Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

679 000 zł41 m² 16 707,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Na Szaniec w Krakowie, na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku z 1965 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Libertów,małopolskie

995 000 zł87 m² 11 389,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, niezwykły apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Libertów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygoda

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł55 m² 25 316,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 55,3 m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

757 000 zł52 m² 14 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

944 502 zł74 m² 12 729,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na Sprzedaż - Nowoczesna Inwestycja na Płaszowie Gotowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,30 m2 znajdujące się na 4- ostatnim piętrze w kameralnej inwestycji oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

570 000 zł52 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie o pow.52 m2 na parterze w bloku 3 piętrowym z 2012 roku. Osiedle Ostoja z zamkniętym wewnętrznym parkingiem. możliwość zakupu miejsca postojowego pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

792 000 zł35 m² 22 686,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie O metrażu 34,91 M2 W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korony Polskiej

Kraków,małopolskie

600 000 zł49 m² 12 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Mam przyjemność przedstawić Państwu opis trzypokojowego mieszkania, które z łatwością może zostać podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

800 000 zł52 m² 15 524,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na 1p. w 9 piętrowym bloku z windą, zlokalizowane przy ul. Bochenka. Blok z 2014r. Z racji tego , że wejście główne do budynku jest z poziomu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij