dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

472 710 zł25 m² 18 662,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

710 000 zł38 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Do sprzedania, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

469 000 zł44 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.44m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne / jeden z balkonem / ,osobna kuchnia , Ogrzewanie i ciepła woda z Mpcu. Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Ochojno,małopolskie

980 000 zł146 m² 6 699,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera Brak Podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży segment w zabudowie bliźniaczej w pięknej, spokojnej miejscowości Ochojno w odległości 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

777 500 zł53 m² 14 585 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lindego w Krakowie (dzielnica Bronowice). Powierzchnia użytkowa: 53,31 m2 orientacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

758 000 zł47 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie przy ulicy Vetulaniego. Trzy jasne pokoje zapewniają mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych potrzeb i preferencji. To idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 194 zł52 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w kompleksie nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Na wyposażeniu windy, pompy ciepła, fotowoltaika. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Zawada gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 644 965 zł77 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

769 000 zł50 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z radością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50m , z dwoma balkonami i przestronną łazienką, usytuowane na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

314 535 zł16 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament inwestycyjny W wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naukowców

Kraków,małopolskie

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Naukowców na Bronowicach małych. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Ulica: naukowców Przystanek: bronowice ska W pobliżu: szybka kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

460 000 zł40 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Wieliczce Mieszkanie o metrażu 39,56 m2 składa się z -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju -do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży Lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliżniaczej. Dostępne są lokale wewnętrzne z działkami : 156,70m2 , 154,70m2, 167,20m2, 169,10m2 Oraz lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 669,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie blisko zalewu bagry. Oferuję na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na drugim piętrze w pięcio-piętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowe mieszkania zlokalizowanego przy ul. Marii Dąbrowskiej w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Mieszkanie znajduje się w kompleksie "city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

840 000 zł103 m² 8 130,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 103,32 m2 zlokalizowane w podkrakowskim Libertowie przy ulicy Św. Floriana 22 B/2 w inwestycji Libertów Hill. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

590 000 zł34 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Tadeusza Seweryna w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. English version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów-Prokocim Ulica: tadeusza Seweryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

659 000 zł80 m² 8 238 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie pod klucz! Nowy Sącz Oferujemy nowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m2 zlokalizowane w Nowym Sączu. Mieszkanie posiada 3,8ararowy ogród oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

423 000 zł34 m² 12 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż w nowej inwestcji na mapie Krakowa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 169 000 zł82 m² 14 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Promocja - oszczędzasz 58 738 zł Cena katalogowa mieszkania 1 227 738 zł Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 023 888 zł69 m² 14 813,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Okulickiego 51, ( obok szpitala Rydygiera). Mieszkanie o powierzchni 51 mkw składa się z przedpokoju, salonu, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

633 701 zł36 m² 17 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

638 000 zł68 m² 9 339,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz nieruchomości z rynku pierwotnego i nie chcesz czekać na odbiór kluczy kilka miesięcy, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Mieszkanie dostępne od zaraz! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

637 000 zł47 m² 13 495,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe, piękne mieszkanie mieszczące się na 11 piętrze, z widokiem na cały Kraków. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów z najwyższej półki, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Estate Nieruchomości prezentuje bardzo ładne, świeżo wyremontowane, urządzone mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza, w rejonie Prądnik Czerwony. Mieszkanie funkcjonalnie zaplanowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

755 000 zł86 m² 8 778,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na sprzedaż w bloku przy ulicy Kościuszki w Wieliczce. Nieruchomość o powierzchni 86,01m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

729 000 zł54 m² 13 393,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 750.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, klimatyzacja, nie ma windy, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

604 000 zł68 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 67,95 M 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

725 000 zł50 m² 14 448 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! kameralna inwestycja! płaszów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam dom do sprzedaży - w cenie mieszkania. Świetna oferta dla inwestora. Dom parterowy, z tradycyjnej cegły, będący segmentem domu (wynik podziału), na działce o pow. 204.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

995 000 zł69 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydza-Śmigłego

Tarnów,małopolskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 100m2 wraz z piwnicą. Jest to bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, galeria handlowa, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł93 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Przestronne 5-pokojowe Mieszkanie z Widokiem na Kopiec Kościuszki Lokalizacja: budynek z oferowanym mieszkaniem zlokalizowany jest w prestiżowej dzielnicy Łobzów, uznawanej za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nowy Sącz,małopolskie

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Najważniejsze informacje odnośnie mieszkania: * dwa przestronne pokoje z odrębna kuchnią * 1 piętro * lokalizacja w sercu miasta * niskie koszty utrzymania * pełna własność * niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

754 000 zł38 m² 19 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Czyżyny - al. Pokoju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

466 396 zł27 m² 16 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty prądnik - bociana 8a -kawalerka Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne mieszkanie położone na czwartym piętrze o pow. 27,48 m2 z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kamieńskiego

Kraków,małopolskie

220 000 zł22 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Podgórze, tuż przy ul. Kamieńskiego Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim (gładzie na ścianach, ściany pomalowane na kolor biały, zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

613 000 zł45 m² 13 753,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

605 255 zł41 m² 14 715,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij